علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه

کراتینه یکی از جذاب ترین اقداماتی است که باعث صافی دائمی مو و زیبایی و درخشانی تارهای مو می‌ شود و در همین راستا افراد زیادی تمایل دارند که با این روش موهای خود را به بهترین شکل ممکن صاف و ابریشمی کنند. اما بسیاری از افراد بعد از انجام فرآیندهای کراتین گلایه دارند که موهای آن ها صاف نشده است. در واقع علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که بررسی هریک از این عوامل کمک می کند تا شما بتوانید دلیل عدم صافی مو بعد از کراتینه را متوجه شوید.

در این مقاله سعی می کنیم تا عوامل تاثیر گذار روی عدم صافی بعد از فرایند کراتین را بررسی کنیم تا تمام افراد قبل از انجام کراتین از این مسائل آگاه باشند. در حقیقت کراتین نوعی پروتئین می باشد که در تارهای مو به صورت طبیعی وجود دارد و وقتی که میزان آن کاهش پیدا کند مو نازک، شکننده و وز خواهد شد و برای احیای این مسئله افراد موهای خود را کراتینه می کنند.

علاوه بر این افرادی که به صورت موروثی دارای موهای فر، موج دار و خشک هستند، از پروتئین کمتری در تارهای موی خود بهره می برند و با انجام کراتین می توانند این مسئله را حل کنند‌.

سالن زیبایی پریسا ظفری خدمات مهمی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. شماره های تماس و آدرس این مرکز به شرح زیر است:

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

 کراتین تا چند ماه روی تار های مو باقی می ماند و به همین علت تحت عنوان صافی دائم هم شناخته می‌ شود و بعد از رشد ریشه فقط باید مجددا آن را ترمیم کنید.

 اما ممکن است که به صورت کلی بعد از انجام کراتین اصلاً صافی خوبی هم رخ ندهد و افراد به آن چیزی که در ذهنشان داشتند، نرسند. با ما همراه باشید تا در ادامه علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه را بدانید.

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه چیست؟

ممکن است بسیاری از افراد با انجام کراتین در سالن های زیبایی غیر معتبر و ناشناخته یک صافی ۱۰۰ درصدی و خیلی عالی را تجربه نکنند. به همین علت به دنبال یافتن علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه هستند‌.

نه تنها یک سالن زیبایی غیرمعتبر، بلکه عوامل مختلف دیگری هم وجود دارند که روی این موضوع تاثیر می گذارند. پس بهتر است که با هم به بررسی علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه بپردازیم تا با عوامل تاثیرگذار در این مورد آشنا شویم.

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه
آموزش کراتینه مو

اتوی بی کیفیت

همانطور که میدانید، یکی از مراحل کراتین استفاده از اتو مو می باشد. که در اکثر موارد عدم صافی مو بعد از کراتین استفاده از اتوی نامناسب است.

 زیرا مرحله اتو اهمیت بسیار زیادی دارد و حتما باید از اتوی مخصوص کراتین استفاده شود. میزان حرارت اتو تاثیر زیادی روی کراتین می‌ گذارد. زیرا دما باید کاملاً بالا و یکنواخت باشد و جنس صفحه اتوی مخصوص کراتین هم باید از تیتانیوم ساخته شده باشد. تا بدین ترتیب مواد کراتین به خوبی جذب تارهای مو شوند.

 اگر شما از اتو های خانگی و روزمره برای کراتین استفاده کنید، باید بگوییم که بعد از کراتین با صافی ۱۰۰ درصدی مواجه نمی‌ شوید. زیرا این اتو ها مختص این کار نیستند و برای کراتین باید حتماً از اتو های حرفه ای استفاده شود.

مواد کراتین غیر اورجینال

مواد کراتین مهم ترین قسمت در کراتین محسوب می‌ شوند و استفاده از مواد کراتین غیر اورجینال و نا مرغوب، می‌ تواند علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه باشد.

زیرا مواد کراتین اصل و باکیفیت قیمت بسیار بالایی دارند و بسیاری از آرایشگران ترجیح می دهند که از مواد فیک و غیر اورجینال با قیمت پایین تر استفاده کنند. همین اتفاق علاوه بر اینکه آسیب‌ های زیادی به تار های مو وارد می کند، باعث می‌ شود که صافی هم بعد از کراتین اتفاق نیفتد.

 به همین علت توصیه می‌ کنیم که حتما سعی کنید یک سالن زیبایی و آرایشی معتبر و بسیار عالی را برای کراتین انتخاب کنید تا مطمئن باشید از مواد اورجینال و اصل و باکیفیت استفاده می‌ کند. سالن زیبایی پریسا ظفری با افتخار اعلام می کند که در رده ی معتبرترین سالن های زیبایی قرار گرفته است. که انواع خدمات مختلف مربوط به سلامت و زیبایی موها از جمله کراتین را ارائه می دهد.

 این سالن از مرغوبترین و باکیفیت ترین مواد کراتین استفاده می کند.تا هم شما با صافی صددرصد بعد از کراتین مواجه شوید و هم تارهای موی شما به هیچ عنوان دچار آسیب خاصی بعد از کراتین نخواهند شد.

مرکز کراتینه مو در تهران از تجهیزات و مواد ویژه ای در زمینه آرایش و پیرایش موهای شما استفاده می کند. شما می توانید، در مرکز پریسا ظفری بهترین خدمات کراتینه و خدمات رنگ و مش مو را دریافت کنید و سلامت را به موهای خود بازگردانید. در این خصوص استفاده از شامپوهای مخصوص کراتینه از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورت استفاده از این مواد درجه یک، کیفیت و ثبات مواد کراتینه بر روی موها نیز افزایش خواهد یافت.

عدم رعایت قرنطینه بعد از کراتین

قرنطینه کردن مو بعد از کراتین از جمله مهمترین اقداماتی است که باید حتماً رعایت شود. اگر به دنبال این هستید که بدانید علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه چیست؟ باید پاسخ این سوال را در عوامل مختلفی از جمله عدم رعایت اصول قرنطینه جستجو کنید.

برای کراتینه کردن مو از دو ماده مختلف استفاده می‌ شود که یکی از این ماده ها با قرنطینه ی مو همراه است. پس شما باید حتما این مسئله را رعایت کنید. برای مثال یکی از مهمترین اقداماتی که در روند قرنطینه نباید انجام دهید، خیس کردن مو ها می باشد. زیرا خیس کردن مو در دوران قرنطینه باعث می‌ شود تا کراتین اثرگذاری خوبی نداشته باشد و موهای شما کاملاً صاف نشود.

 موارد مهمی که در روند قرنطینه بعد از کراتینه باید رعایت شوند شامل گزینه های زیر می باشند:

  • جلوگیری از خیس کردن موها بعد از کراتین
  • جلوگیری از عرق کردن کف سر بعد از کراتین
  • نبستن موها با کش
  • عدم پیچاندن مو
  • عدم گذاشتن تارهای مو در قسمت پشت گوش
  • نخوابیدن روی مو برای ساعات طولانی
  • استفاده نکردن از انواع کلیپس ها و سنجاق های سر

اگر دوست دارید که بعد از کراتین موهای شما صاف باقی بمانند و از کراتین خود راضی باشید، باید تا ۷۲ ساعت بعد از کراتین هر یک از این موارد بالا را رعایت کنید.

 اگر برای کراتین به سالن زیبایی پریسا ظفری مراجعه کنید تمام این نکات را از صفر تا صد به شما آموزش می دهند. تا ضمن تجربه ی کراتین با کیفیت، از مشاوره های لازم قبل و بعد از کراتین هم بهره ببرید.

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه
دوره آموزش کراتینه مو

عدم مهارت کافی کراتین کار

از دیگر مواردی که علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه است، عدم مهارت کافی کراتین کار می باشد. وقتی که کراتین کار مهارت و تخصص کافی در زمینه صافی و کراتینه نداشته باشد و نتواند به خوبی این فرآیند را روی موهای شما انجام دهد، شما صافی زیبا و موهای ابریشمی بعد از کراتین نخواهید داشت. به همین علت اصرار داریم که حتماً یک سالن زیبایی خوب و معتبر را برای صافی مو های خود انتخاب کنید.

 سالن زیبایی پریسا ظفری با بهره گیری از نیروهای متخصص و باتجربه فرایند کراتین را با روشی عالی و کاملا نوین برای شما انجام می دهد. به طوری که بعد از اتمام کراتین از زیبایی بیش از اندازه موهای خود نهایت لذت را خواهید برد. زیرا سالن زیبایی پریسا ظفری از با تجربه ترین افراد استفاده می کند.

سخن آخر

اگر دوست دارید که یک کراتین با کیفیت، ماندگار، زیبا، بادوام و در عین حال با هزینه خوب و مناسب را تجربه کنید، پیشنهاد اکید ما به شما این است که سالن زیبایی پریسا ظفری را برای این کار انتخاب کنید. تا بدین ترتیب با علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه هم مواجه نشوید و موهای خود را به بهترین شکل ممکن صاف و احیا کنید. 

3.1/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)