رنگ و مش در سعادت آباد

رنگ و مش در سعادت آباد
4.2/5 - (6 امتیاز)

رنگ و مش در سعادت آباد از خدمات مهم آرایشی و پیرایشی است که با استفاده از انواع ابزار و لوازم مخصوص انجام می گیرد. شما می توانید، از این تجهیزات برای زیبایی بیشتر موهای خود استفاده کنید. در این زمینه دوره های آموزش صفر تا صد رنگ و مش و… نیز برگزار می شوند که نحوه خودآرایی موها را به شما یاد می دهند. به علاوه این دوره ها به شما کمک می کنند که فورا وارد باز کار شوید.

اگر به سلامت موهای خود اهمیت می دهید، ابتدا باید با روش های تخصصی رنگ و مش مو آشنا شوید. تکنیک های رنگ و مش در سعادت آباد به شما کمک می کنند که ثبات رنگ موهای خود را در طولانی مدت حفظ کنید. در نظر داشته باشید که رنگ موها گستره وسیعی دارند و ترکیب آن ها با اکسیدان ها برای اعمال رنگ بر مو ضرورت دارد. شما می توانید، از اکسیدان برای ایجاد رنگ موهای جدید نیز استفاده کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

تقسیم بندی اکسیدان ها برای خدمات رنگ و مش در سعادت آباد

سالن زیبایی رنگ و مش در سعادت آباد با استفاده از بهترین اکسیدان ها انجام می گیرد. این مواد به عنوان یکی از فعال کننده های اصلی رنگ مو محسوب می شوند. طبقه بندی انواع اکسیدان ها، بر اساس میزان غلظت هر یک از این مواد انجام می شود. در نظر داشته باشید که هر چه میزان غلظت اکسیدان ها بیشتر باشد، آسیبی که به موهای شما می رساند نیز بالاتر است. در عوض تاثیر گذاری اکسیدان های غلیظ بسیار بیشتر است.

اگر می خواهید، رنگ موهای شما روشن تر شود، باید حتما از اکسیدان های غلیظ استفاده کنید. انواع اکسیدان ها به شرح زیر می باشند:

اکسیدان های 9 درصدی                 اکسیدان های ولوم 10 یا 6 درصد
اکسیدان های 12 درصدی                 اکسیدان های ولوم 20

هر یک از این مدل اکسیدان ها برای سبک های رنگ موی به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

 

نکات مهم رنگ کردن مو

رنگ و مش سعادت آباد با استفاده از برخی ابزار و لوازم مخصوص انجام می شود. در این زمینه دستکش یکی از مهمترین لوازم محسوب می شود. این فرایند آرایشی با استفاده از دست انجام می شود. از آن جا که مواد مخصوص رنگ، شیمیایی هستند، تماس آن ها با دست آسیب های جدی به پوست دست شما می رساند. استفاده از دستکش برای خدمات رنگ آمبره و بالیاژ که مواد مستقیما با دست در تماس هستند، ضرورت بیشتری دارد.

استفاده از هر یک از انواع رنگ مو و اکسیدان بسته به مدل رنگ انتخابی شما متغیر خواهد بود. درصد اکسیدان ها در ترکیب با مواد رنگ متغیر است و شما می توانید، میزان آن را کمتر و بیشتر کنید. انواع رنگ موها نیز در دو دسته موقتی و دائمی تقسیم بندی می شوند و برای استفاده در میهمانی های به خصوص به کار می روند. رنگ های موقت فانتزی در سال های اخیر توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند.

مرکز رنگ مو در سعادت آباد

شناخت انواع رنگ موها

مرکز رنگ و مش در سعادت آباد شما را با مدل های مختلف رنگ نیز آشنا می کنند. برای این که فرایند اعمال رنگ بر موها بهتر انجام شود، لازم است که شناخت درست تری از این مواد داشته باشید. در هر یک از مواد رنگی مواد شیمیایی به خصوصی وجود دارد که میزان آن ها بسته به غلظت رنگ مو متغیر است. در این میان رنگ موهای رقیق شده از مزایای بی شماری برخوردار می باشند. این رنگ موها آسیب کمتری به موهای شما می رسانند. به علاوه برای استفاده از این رنگ ها نیازی به آبکشی موها نخواهید داشت.

این رنگ ها به صورت اسپری نیز در  بازار یافت می شوند. امنیت کار با آن ها سبب شده که بسیاری از افراد به استفاده از آن ها گرایش داشته باشند. در این میان رنگ موهای غلیظ نیز برای تیره تر کردن موها به کار می روند. اغلب این مواد رنگی آثار مخربی بر روی موهای شما بر جای می گذارند. در استفاده از این مواد رنگی باید به مدت زمان قرار گرفتن رنگ بر مو توجه داشته باشید.

خدمات دکلره در مرکز رنگ و مش در سعادت آباد

خدمات رنگ و مش در سعادت آباد با انجام دکلره یا بی رنگ کردن موها نیز همراه می باشد. این خدمات آرایشی برای اعمال برخی رنگ های خاص بر موها مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که خانم ها بخواهند، بر موهای تیره خود رنگ های روشنی را اعمال کنند، این خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

به علاوه کسانی که پیش تر موهای خود را رنگ کرده اند، با استفاده از این خدمات، رنگ پیشین را پاک کرده و رنگ جدیدی بر روی موهای خود اعمال خواهند کرد. در نظر داشته باشید که برای رسیدن به رنگ اصلی باید حتما از این خدمات استفاده کنید. به این ترتیب با استفاده از این مواد دکلره و بی رنگ کننده مو به سادگی به رنگ مورد نظر خود می رسید.

خدمات رنگ و مش سعادت آباد

رنگ کردن موهای فر

مرکز تخصصی رنگ و مش در سعادت آباد برای رنگ کردن موهای فر نیز خدمات شایسته ای ارائه می دهد. فر موی طبیعی مدل های مختلفی دارد که برای رنگ کردن هر یک از آن ها از مواد رنگی به خصوصی استفاده می شود. برای رنگ کردن موهای فر لوله ای و یا مخروطی از رنگ های پر قدرتی استفاده می شود.

فرایند رنگ کردن موی سفید و طبیعی

برای رنگ شدن موهای سفید و طبیعی با تکنیک های به خصوصی به کار می رود. در این زمینه باید تبحر و مهارت ویژه ای داشته باشید. برای رنگ کردن موهای سفید باید از کناره های سر شروع کنید. این موها به مواد رنگی بیشتری نیاز دارند. موهای سفید خود را با مواد رنگی تیره تری رنگ کنید. به این ترتیب رنگ آمیزی آن ها ساده تر انجام خواهد شد.

دوره آموزشی رنگ مو به همراه خدمات مشاوره و تشخیص انواع رنگ مو نیز برگزار می شود. این دوره ها به شما در انتخاب بهترین رنگ موها کمک می کند. در این دوره ها کاربرد مواد شیمیایی نیز به علاقه مندان آموزش داده می شود. در این دوره ها نحوه ویتامینه عمیق موها نیز به علاقه مندان آموزش داده می شود. البته در اصل مواد مغذی توسط تغذیه افراد به موهای آن ها می رسد.

در صورتی که موهای طبیعی دارید که سفید نشده، نیازی به استفاده از رنگ های مصنوعی برای آن ها نیست! در این زمینه می توانید، از رنگ های طبیعی استفاده کنید. اما در صورتی که سفیدی های موهای شما آشکار شده اند، بهتر است که از رنگ های مصنوعی استفاده کنید. به علاوه اگر موهای شما رنگ نمی گیرند، بهتر است پیشتر آن ها را نرم کرده و سپس از رنگ مو استفاده کنید. به این ترتیب دیگر نگران عدم رنگ پذیری موهای خود نخواهید بود.

برای رنگ کردن ریشه موها نیز بهتر است از رنگ های تیره تری استفاده کنید. به علاوه برای رنگ کردن موها در قسمت ساقه ها باید حتما از مواد رنگی روشن تری استفاده شود. مرکز رنگ و مش در سعادت آباد خدمات مش شونه را با بهترین رنگ کار مو در تهران و همچنین نیز با کیفیت بسیار بالایی به انجام می رساند.

سالن زیبایی پریسا ظفری  یک برند قابل اطمینان برای شما محسوب می شود. استفاده از خدمات این مرکز زیبایی با تماس با شماره ها و آدرس این مجموعه میسر می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)