خدمات رنگ و مش در سعادت آباد توسط بهترین رنگ کار مو

رنگ و مش در سعادت آباد

رنگ و مش در سعادت آباد

رنگ و مش در سعادت آباد از خدمات مهم آرایشی و پیرایشی است که با استفاده از انواع ابزار و لوازم مخصوص انجام می گیرد. شما می توانید، از این تجهیزات برای زیبایی بیشتر موهای خود استفاده کنید. در این زمینه دوره های آموزش صفر تا صد رنگ و مش و… نیز برگزار می شوند که نحوه خودآرایی موها را به شما یاد می دهند. به علاوه این دوره ها به شما کمک می کنند که فورا وارد باز کار شوید.

اگر به سلامت موهای خود اهمیت می دهید، ابتدا باید با روش های تخصصی رنگ و مش مو آشنا شوید. تکنیک های رنگ و مش در سعادت آباد به شما کمک می کنند که ثبات رنگ موهای خود را در طولانی مدت حفظ کنید. در نظر داشته باشید که رنگ موها گستره وسیعی دارند و ترکیب آن ها با اکسیدان ها برای اعمال رنگ بر مو ضرورت دارد. شما می توانید، از اکسیدان برای ایجاد رنگ موهای جدید نیز استفاده کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

تقسیم بندی اکسیدان ها برای خدمات رنگ و مش در سعادت آباد

سالن زیبایی رنگ و مش در سعادت آباد با استفاده از بهترین اکسیدان ها انجام می گیرد. این مواد به عنوان یکی از فعال کننده های اصلی رنگ مو مش طلایی محسوب می شوند. طبقه بندی انواع اکسیدان ها، بر اساس میزان غلظت هر یک از این مواد انجام می شود. در نظر داشته باشید که هر چه میزان غلظت اکسیدان ها بیشتر باشد، آسیبی که به موهای شما می رساند نیز بالاتر است. در عوض تاثیر گذاری اکسیدان های غلیظ بسیار بیشتر است.

اگر می خواهید، رنگ موهای شما روشن تر شود، باید حتما از اکسیدان های غلیظ استفاده کنید. انواع اکسیدان ها به شرح زیر می باشند:

 • اکسیدان های 9 درصدی
 • اکسیدان های ولوم 10 یا 6 درصد
 • اکسیدان های 12 درصدی
 • اکسیدان های ولوم 20

هر یک از این مدل اکسیدان ها برای سبک های رنگ موی به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.

نکات مهم رنگ کردن مو

اگر قصد انجام رنگ کردن مو را دارید باید با نکات مهم مربوط به رنگ کردن مو نیز آشنا شوید تا فرایند رنگ مو مش طلایی شما با موفقیت انجام شود. حتی برای انجام رنگ و مش در سعادت آباد در بهترین سالن تخصصی رنگ مو هم رعایت این نکات الزامی است. که رنگ کاران محترم باید به این نکات دقت داشته باشند تا هم نتیجه نهایی کیفیت مطلوب را داشته باشد و هم خودشان از انجام رنگ موی مشک احساس خوشایندی را تجربه کنند. این نکات را در ادامه مرور می‌ کنیم.

 • استفاده از دستکش مناسب طی انجام فرایند رنگ مو مش طلایی به جهت عدم برخورد مواد شیمیایی و رنگی به دست. به خصوص برای خدماتی مثل آمبره و بالیاژ که مواد مستقیماً با دست برخورد دارند.
 • استفاده از رنگ‌ های مرغوب و با کیفیت و اکسیدان‌ های با کیفیت که توسط برندهای معتبر تولید می‌ شوند.
 • آشنایی با فرایند ترکیب رنگ‌ ها با هم و استفاده از اکسیدان مناسب برای هر رنگ مو
 • شناخت انواع رنگ موهای موقت و دائمی
 • آشنا بودن به تکنیک‌ های مختلف رنگ مو
 • توانایی دادن مشاوره کامل به مشتری قبل و بعد از رنگ مو

 

مرکز رنگ مو در سعادت آباد

شناخت انواع رنگ موها

انواع رنگ موها به شکل‌ های مختلفی در بازار وجود دارند. زیرا برند های تولید کننده رنگ مو متفاوت هستند. که با هم مرور می‌ کنیم :

 • رنگ مو مش موقت مو
 • رنگ مو دائمی
 • رنگ مو نیمه دائمی

انواع رنگ مو

در کاتالوگ رنگ مو انواع رنگ‌ ها به صورت کاملا مشخص و ثابت معرفی می‌ شوند. در همین راستا رنگ‌ های مو به پایه‌ های مختلفی تقسیم بندی می‌ شوند که عبارتند از:

بلوند تیره مشکی
بلوند متوسط قهوه‌ ای تیره
بلوند روشن قهوه‌ ای متوسط
بلوند خیلی روشن قهوه‌ ای روشن
بلوند خیلی خیلی روشن یا پلاتینه قهوه‌ ای خیلی روشن

خدمات دکلره در مرکز رنگ و مش در سعادت آباد

خدمات رنگ و مش در سعادت آباد با انجام دکلره یا بی رنگ کردن موها نیز همراه می باشد. این خدمات آرایشی برای اعمال برخی رنگ های خاص بر موها مورد استفاده قرار می گیرند. در صورتی که خانم ها بخواهند، بر موهای تیره خود رنگ های روشنی را اعمال کنند، این خدمات مورد استفاده قرار می گیرند.

به علاوه کسانی که پیش تر موهای خود را رنگ کرده اند، با استفاده از این خدمات، رنگ پیشین را پاک کرده و رنگ جدیدی بر روی موهای خود اعمال خواهند کرد. در نظر داشته باشید که برای رسیدن به رنگ اصلی باید حتما از این خدمات استفاده کنید. به این ترتیب با استفاده از این مواد دکلره و بی رنگ کننده مو به سادگی به رنگ مورد نظر خود می رسید.

خدمات رنگ و مش سعادت آباد

مراقبت های قبل و بعد رنگ مو

بعد از انجام رنگ و مش در سعادت آباد یا هر سالن زیبایی دیگری باید با نکات مربوط به مراقبت‌ های قبل و بعد از رنگ مو آشنایی داشته باشید. تا با رعایت این نکات از نتیجه زیبای رنگ موی مشک لذت ببرید و با مشکل و چالش خاصی مواجه نشوید. از همه مهمتر موهای شما پس از رنگ مو آسیب نبیند. 

در وهله اول باید سعی کنید که یک سالن زیبایی خوب و عالی را برای انجام رنگ مو انتخاب کنید که مطمئن هستید از بهترین مواد، بهترین برند و بهترین رنگ و مش استفاده می‌ کند. در همین راستا سالن تخصصی رنگ موی پریسا ظفری در خدمت شما است و خدمات رنگ و مش طلایی را با مواد و رنگ با کیفیت ارائه می‌ دهد. تا بدین ترتیب میزان آسیب و عوارض ناشی از رنگ موی مشک به کمترین حد برسد‌.

نکته بعدی این است که حتماً بعد از انجام رنگ مو از شامپوهای مخصوص موی رنگ شده استفاده کنید و موهای خود را با مواد نرم کننده در حمام و پس از حمام نرم نگه داشته باشید و از روغن‌ های گیاهی مثل روغن آرگان برای ساقه مو استفاده کنید تا دچار موخوره، خشکی و حالت وز در موهای خود نشوید.

فرایند رنگ کردن موی سفید و طبیعی

برای رنگ شدن موهای سفید و طبیعی با تکنیک های به خصوصی به کار می رود. در این زمینه باید تبحر و مهارت ویژه ای داشته باشید. برای رنگ کردن موهای سفید باید از کناره های سر شروع کنید. این موها به مواد رنگی بیشتری نیاز دارند. موهای سفید خود را با مواد رنگی تیره تری رنگ کنید. به این ترتیب رنگ آمیزی آن ها ساده تر انجام خواهد شد.

دوره آموزشی رنگ مو به همراه خدمات مشاوره و تشخیص انواع رنگ موی مشک نیز برگزار می شود. این دوره ها به شما در انتخاب بهترین رنگ و مش کمک می کند. در این دوره ها کاربرد مواد شیمیایی نیز به علاقه مندان آموزش داده می شود. در این دوره ها نحوه ویتامینه عمیق موها نیز به علاقه مندان آموزش داده می شود. البته در اصل مواد مغذی توسط تغذیه افراد به موهای آن ها می رسد.

در صورتی که موهای طبیعی دارید که سفید نشده، نیازی به استفاده از رنگ های مصنوعی برای آن ها نیست! در این زمینه می توانید، از رنگ های طبیعی استفاده کنید. اما در صورتی که سفیدی های موهای شما آشکار شده اند، بهتر است که از رنگ های مصنوعی استفاده کنید. به علاوه اگر موهای شما رنگ نمی گیرند، بهتر است پیشتر آن ها را نرم کرده و سپس از رنگ موی مشک استفاده کنید. به این ترتیب دیگر نگران عدم رنگ پذیری موهای خود نخواهید بود.

برای رنگ کردن ریشه موها نیز بهتر است از رنگ های تیره تری استفاده کنید. به علاوه برای رنگ کردن موها در قسمت ساقه ها باید حتما از مواد رنگی روشن تری استفاده شود. مرکز رنگ و مش در سعادت آباد خدمات مش طلایی شونه را با بهترین رنگ کار مو در تهران و همچنین نیز با کیفیت بسیار بالایی به انجام می رساند.

سالن زیبایی پریسا ظفری  یک برند قابل اطمینان برای شما محسوب می شود. استفاده از خدمات این مرکز زیبایی با تماس با شماره ها و آدرس این مجموعه میسر می باشد.

 

4.5/5 - (35 امتیاز)

One thought on “خدمات رنگ و مش در سعادت آباد توسط بهترین رنگ کار مو

  • samaneh میگوید:

   سلام و درود
   آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

 1. Hadis میگوید:

  سلام و خداقوت ممنون از آموزش کامل رنگ و مش ، همه ی نکاتی که مهم هستن و همیشه به دردمون میخوره در اختیار ما هنرجویان قرار دادید خیلی ممنونم پریسای عزیز

 2. سما میگوید:

  سالن زیبایی پریسا ظفری با مدیریت خانم ظفری عزیز جز بهترین آموزشگاه ها هستش من واقعا راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)