بوتاکس مو در بهترین مرکز تهران

بهترین مرکز کراتینه مو در غرب تهران

آموزش و خدمات بوتاکس مو

بوتاکس مو تهران یکی از فرایندهای زیبایی است که در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است. این روش پیش تر برای زیبایی پوست صورت مورد استفاده قرار می گرفت؛ اما این روزها از آن در راستای سلامت بیشتر موها نیز استفاده می شود. بد ایستی و وز بودن موهای شما با استفاده از فرایند بوتاکس مو تهران به سهولت برطرف خواهد شد.

بوتاکس مو تهران تنها یک روش دائمی برای حذف وزی موها است. شما می توانید، از این روش های درمانی برای جلوگیری از پیر شدن موها نیز استفاده کنید. این روش به عنوان یک نرم کننده عمیق برای موها نیز محسوب می شود. به این ترتیب موهای سر شما بازسازی خواهند شد. این مواد، برای تغذیه موهای شما به کار می روند و انواع گروه های ویتامین را به موهای شما منتقل می کند.

با استفاده از این مواد، موهای شما ابریشمی و زیبا خواهند شد. این فرایند از نظر عملکرد، شباهت بسیاری به بوتاکس پوست صورت دارد. در این فرایند نوک شکافته شده موهای شما نیز ترمیم خواهد شد. به این ترتیب شادابی و درخشانی به موهای شما باز می گردد. موادی مانند پروتئین، لیپد و… در این مواد بوتاکس مو وجود دارند که کیفیت اجرای این فرایند را افزایش می دهند.

امروزه خدمات بوتاکس مو یکی از پرطرفدارترین بخش های خدمات زیبایی و مراقبت از مو می‌باشد، لیکن مجموعه آرایشی و زیبای پریسا ظفری یکی از بهترین مرکز بوتاکس مو در تهران می باشد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

بوتاکس مو تهران
بوتاکس مو تهران

دلایل استفاده از بوتاکس مو تهران

بوتاکس مو تهران به دلایل مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنیک برای رفع موخوره در موی سر به کار می رود. همچنین استفاده از آن برای موهای کم پشت و کدر نیز بسیار رایج است. با استفاده از این روش های درمانی، موهایی پر پشت و زیبا خواهید داشت. به علاوه این روش درمانی برای موهای آسیب دیده شما نیز کارایی دارد.

بوتاکس مو بنا به دلایل مختلفی انجام می‌ شود که برخی از مهمترین دلایل انجام آن عبارتند از:

 • انجام بوتاکس مو در یک سالن زیبایی معتبر در تهران تحت نظر افراد متخصص
 • استفاده از بهترین مواد برای انجام بوتاکس مو که کاملا مرغوب و با کیفیت هستند.
 • انجام بوتاکس با کیفیتی بالا که ماندگاری بالایی هم دارد‌.
 • عدم آسیب به تارهای مو در اثر انجام بوتاکس تحت نظر افراد متخصص در سالن زیبایی پریسا ظفری‌
 • کمک به احیا و بازیابی موها بعد از دکلره

مراحل اجرای بوتاکس مو

بوتاکس مو تهران طی یک فرایند مرحله به مرحله انجام می گیرد. برای اینکه فرایند بوتاکس مو با موفقیت انجام شود باید مراحل آن به ترتیب طی شوند تا نتیجه نهایی مطلوب باشد. این مراحل را در ادامه با هم بررسی می‌ کنیم.

مرحله اول موها باید با شامپوی قلیایی شسته شوند تا هرگونه آلودگی از سطح مو زدوده شود.
مرحله دوم فرایند خشک کردن مو با سشوار و تقسیم بندی مو انجام می‌ شود. برای خشک کردن مو در این مرحله نیازی نیست که موها به صورت صد در صدی خشک شوند و تا میزان ۹۰ درصد خشک شدن مو کافی است. حتی اگر رطوبت در مقدار اندک روی تارهای مو باقی بماند مشکلی ایجاد نمی‌ کند.
مرحله سوم باید مواد بوتاکس با یکدیگر ترکیب شوند. در این مرحله استفاده از مواد بوتاکس اصل مرغوب و با کیفیت الزامی می‌ باشد که سالن زیبایی پریسا ظفری به این نکته مهم پایبند است.
مرحله چهارم مواد بوتاکس به تارهای مو آغشته می‌ شوند و ۳۰ تا ۴۰ دقیقه باید روی مو باقی بمانند. مدت زمان باقی ماندن مواد بوتاکس روی مو بنا به دستوری که روی محصول درج شده است باید باشد.
مرحله پنجم بعد از آن فرایند خشک کردن با سشوار و اتو کشی انجام می‌ شو‌د. در مرحله اتوکشی دقت زیادی داشته باشید تا تمام تارهای مو که به مواد بوتاکس آغشته شده‌ اند با اتو صاف شوند. اتوکشی به جذب بهتر مواد کمک می‌ کند.
مرحله ششم در انتها مجدداً باید فرایند شستشوی موها را انجام دهید. بعد از شستشو موها را با سشوار خشک کنید تا از تثبیت مواد بوتاکس و ماندگاری آن روی تارهای مو مطمئن شوید.

مراقبت های پس از بوتاکس مو

مرکز بوتاکس مو تهران برای بهبود فرایند بوتاکس و تاثیر گذاری بیشتر این فرایند، برخی راهکارها را برای مراحل نهایی بوتاکس مو پیشنهاد می دهد. با رعایت کامل این مراحل، کیفیت بوتاکس بر روی موهای شما بیشتر حفظ خواهد شد.

انتخاب شامپوی مناسب در این زمینه یکی از مهمترین اصول است. در صورتی که از شامپوی پیش از بوتاکس خود پس از اعمال این مواد نیز استفاده کنید، بی شک تاثیر گذاری این فرایند را بسیار کاهش خواهید داد. برای انتخاب شامپوهای خود، به بدنه و بسته بندی هر یک از آن ها دقت داشته باشید و شامپوهایی انتخاب کنید که بدون سولفات تولید شده باشند. این قبیل شامپوها به دوام بوتاکس بر روی موی شما لطمه ای وارد نمی کنند.

به علاوه شامپوی انتخابی شما باید عاری از هر گونه مواد شیمیایی باشد، به این ترتیب مراقبت از موها به بهترین نحو انجام می گیرد. در نظر داشته باشید که استفاده از روغن ها و مرطوب کننده های مو نیز در این زمینه باید کنترل شده تر انجام گیرد. توصیه می کنیم که به شیوه شست و شوی موهای خود نیز پس از بوتاکس دقت داشته باشید. در صورتی که این فرایند را به درستی انجام ندهید، کراتینه و بوتاکس مو کیفیت خود را به ندرت از دست می دهد. در صورتی که موهای شما زود به زود چرب می شوند، پس از استفاده از وسایل شست و شو، حتما موهای خود را خوب خشک کنید.

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بوتاکس مو چگونه انجام می شود و چه فرایندی دارد؟ قصد داریم که در این مقاله شما را به طور کامل با بوتاکس مو آشنا کنیم.

بوتاکس مو تهران
بوتاکس مو تهران

معایب استفاده از روش بوتاکس

بوتاکس مو تهران با بهترین کیفیت انجام می گیرد. اما این روش نیز ممکن است، معایبی به همراه داشته باشد. برخی از این معایب را در زیر مشاهده می کنید:

 1. گذشته از خواص بی نظیر این مواد تقویتی، هزینه این فرایند زیبایی مو کمی بالا است و این مسئله استفاده از آن را برای برخی افراد با محدودیت هایی رو به رو کرده است. به همین خاطر خدمات بوتاکس مو در میان پر هزینه ترین روش های درمانی مو طبقه بندی می شوند.
 2. روند مراقبت پس از بوتاکس کمی مفصل است و به همین خاطر نیز برخی افراد از انجام این فرایند منصرف می شوند. در نظر داشته باشید که مراقبت از موها پس از بوتاکس یک شرط اساسی برای پایداری خواص آن محسوب می شود.
 3. درمان با استفاده از این فرایند با نتایج یکسانی انجام نمی گیرد. بسته به جنس موی هر فرد، نتایج استفاده از این شیوه نیز تغییر خواهد کرد.
 4. شما نمی توانید، از این روش درمانی برای صاف کردن موهای خود استفاده کنید؛ در صورتی که این روش را به کار ببرید، ممکن است موهای مجعد شما خیلی تحت تاثیر قرار نگیرند. چرا که درمان بوتاکس بر روی بافت موها تاثیر چندانی نخواهد داشت.

فواید انجام بوتاکس مو

 • ایجاد نرمی و لطافت در تارهای مو
 • احیای موهای آسیب دیده
 • درمان موخوره در ساقه مو
 • قابل استفاده برای موهای کم پشت تا کمی پرپشت‌ تر از حالت عادی دیده شوند.
 • براق شدن موها
 • تقویت ریشه مو
 • کمک به رشد بهتر مو

جمع بندی

بوتاکس مو تهران بر اساس موارد و نکات متعددی قیمت گذاری می شود. هر یک از این فرایندها برای یک جنس مو انجام می گیرد. به همین خاطر نیز نوع مواد مورد استفاده نیز با هم تفاوت های اساسی دارند. این مسئله هزینه انجام این فرایند طبی و درمانی را تحت تاثیر قرار می دهند. شما می توانید، سلامت موهای خود را با انجام این روش های ساده مجددا به دست آورید.

سالن زیبایی پریسا ظفری یکی از بهترین برندهای آرایشی و زیبایی است. برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره های تماس و آدرس یاد شده ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: سعادت اباد بالای مدیریت نبش خیابان 31 پلاک 1 طبقه

4.7/5 - (31 امتیاز)

One thought on “بوتاکس مو در بهترین مرکز تهران

 1. soheyla میگوید:

  سلام وقتتون بخیر ممنون که اطلاعات مفید در اختیار کاربرهاتون قرار میدید خسته نباشید پریسای عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)