سالن تخصصی رنگ مو

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران
5/5 - (6 امتیاز)

سالن تخصصی رنگ مو ارائه دهنده انواع خدمات مش مو و هایلایت برای تمامی بانوان می باشد. همانطور که می‌ دانیم رنگ مو برای بانوان اهمیت بسیار زیادی دارد. رنگ مو یکی از تخصصی ترین هنر های آرایشی است که در آرایشگاه ها و سالن های تخصصی رنگ مو اهمیت بسیار زیادی دارد. متخصصان موجود در این سالن با ترفندهای ماندگاری رنگ مو و شناخت کافی جنس مو و تلفیق انواع رنگ و هایلایت ها اطلاعات کافی داشته و دارای تجربه و مهارت بسیار زیادی هستند.

بانوانی که همواره در حال رنگ کردن مو بوده و به رنگ موی خود اهمیت می دهند به دنبال بهترین سالن تخصصی رنگ مو هستند تا بتوانند با استفاده از خدمات این سالن تخصصی موهای خود را زیباتر کنند‌. همانطور که می دانید یکی از مهمترین مشخصات آرایشگاه خوب ارائه خدماتی با کیفیت در حوزه رنگ مو است.

متخصصان با تجربه در این سالن ها دارای نمونه کارهای موفق بوده و با نحوه رنگ کردن مو به شیوه ها و متدهای جدید آشنایی کامل دارند. در این مراکز از بهترین رنگ‌ها استفاده کرده و موها را با استفاده از تجهیزات نوین رنگ می کنند.

خدمات موی مرکز زیبایی پریسا ظفری با تماس با شماره و آدرس مربوط به این سالن قابل سفارش می باشند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی رنگ مو پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

سالن تخصصی رنگ مو
سالن تخصصی رنگ مو

 

مرکز تخصصی رنگ  و مش لایت

سالن تخصصی رنگ مو در زمینه رنگ مو پیشرفته بسیار زیادی داشته و خدمات زیادی برای رنگ مو ارائه می دهد. همانطور که می دانیم رنگ و مش مو کار هر شخصی نیست و فقط افرادی که در این حوزه توانایی لازم را دارند می توانند با استفاده از تجربیات و دانش خود موها را بدون آنکه به  آنها آسیب وارد شود رنگ و مش کنند‌.

انجام رنگ مو در سالن تخصصی رنگ مو مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از بزرگترین مزایای آن آسیب نرسیدن به جنس مو است. بیشتر افراد هنگامی که موهای خود را رنگ می کنند با آسیب های ناشی از رنگ کردن مو مواجه می‌ شوند.  اما متخصصان باتجربه در سالن های تخصصی رنگ مو نحوه   رنگ کردن درست  مو و ترکیب تناژ های آن را دانسته و با توجه به پوست و چهره افراد موهای آنها را رنگ می کنند تا چهره زیباتری داشته باشند. آرایشگران مجرب در لاین رنگ مو با توجه به تمامی نکات و موارد مهم در رنگ مو خدمات خود را به صورت حرفه ای ارائه می دهند‌.

دوره آموزشی رنگ مو شامل انواع خدمات مش نیز می شود. در این دوره کار با رنگ مو با استفاده از فویل های آلومینیومی توسط بهترین مدرس رنگ مو در ایران نیز آموزش داده می شود.

انواع رنگ و لایت  فوق تخصصی

در این سالن تخصصی می توانید خدماتی مانند موارد زیر را دریافت کنید:

  • مش با کلاه 

 

  • مش با سوییت مش  

 

  • مش مون لایت

 

  • انواع هایلایت 

 

  • مش فریزینگ 

 

 

در سالن تخصصی رنگ مو می توانید خدماتی در حوزه رنگ مو با توجه به سلیقه خود دریافت کنید.  به عنوان مثال می توانید با توجه به علایق خود انواع رنگ مو و لایت را انتخاب کنید. باید دقت داشته باشید که رنگ کردن مو یک نوع تکنیک است و تنها افرادی که دارای تجربه در این حوزه هستند می‌ توانند آن را بدون نقص انجام دهند.

دریافت خدمات رنگ مو در سالن های تخصصی انجام  می شود تا با توجه به هزینه ای که کردید میزان رضایت به دست آورید.  چرا که اگر در مکان های غیر تخصصی موهای خود را رنگ کنید ممکن است به مو آسیب رسیده و مجبور به هزینه مجدد برای رنگ مو و ترمیم مو کنید‌ .

در این سالن تخصصی می توانید با پرداخت هزینه ای مناسب  موهای خود را به بهترین شکل رنگ کنید. 

سالن تخصصی رنگ مو
سالن تخصصی رنگ مو

 

روش ها و متدهای جدید در سالن های تخصصی رنگ مو  

در سالن تخصصی رنگ مو برای لایت مو از روش‌ های مختلفی استفاده می کنند و متخصصان با داشتن مهارت در انواع روش های متنوع برای رنگ کردن مو می توانند خدماتی برای سلیقه های گوناگون مشتریان ارائه دهند. در سالن تخصصی رنگ مو انواع لایت برای همه مشتریان انجام می شود. به عنوان مثال بی بی لایت ، هاف لایت ، لو لایت، سان لایت، لایت پلنگی، اسپلَش‌لایت، سان لایت ‌ و… در این سالن انجام می گیرد.

یکی از خدمات پرطرفدار در این سالن رنگ کردن مو و ترکیب های رنگ های ترند سال است. بسیاری از خانم ها علاقه مند به رنگ کردن مو و ترکیب های به روز و خاص هستند. باید بدانید که ترکیب رنگ مو اصلا کار ساده ای به نظر نمی‌ رسد و کاری بسیار تخصصی است و متخصص و رنگ کار باید در این زمینه تجربه فراوان و مهارت کافی داشته باشد تا نتیجه کار درست هماهنگ با نظر مشتریان باشد. سالن های تخصصی به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و دارای  پرسنل حرفه ای و با تجربه در این حوزه هستند.

خدمات مهم رنگ مو

سالن تخصصی رنگ مو خدماتی در حوزه رنگ مو مانند سامبره و آمبره و بالیاژ و غیره نیز ارائه می دهد. تکنیکی برای هایلایت کردن رنگ مو به نام بالیاژ نام دارد  در واقع این کلمه یک کلمه فرانسوی است و در این روش جلوه مو طبیعی  نشان داده می شود و امکان تفکیک رنگ موی طبیعی و قسمت های رنگ شده وجود ندارد.

بالیاژ باید توسط افراد حرفه ای در سالن تخصصی رنگ مو انجام گیرد و این کار کاملا به صورت دستی انجام گرفته و بعد از رنگ مو نیازی به ترمیم مجدد رنگ مو وجود ندارد. آمبره نیز همان هایلایت  رنگ مو بوده که در این مدل از رنگ مو، ریشه مو تیره است و وقتی به انتهای مو می رسیم رنگ مو به مراتب روشن تر می شود. سامبره همان آمبره است اما کمی روشن تر و ملایم تر و  رنگ مو در این روش کمی طبیعی تر به نظر می رسد.  این خدمات باید توسط متخصصان در سالن تخصصی رنگ مو انجام گیرد تا همان چیزی شود که می خواهید.

سالن زیبایی پریسا ظفری همه‌ی این خدمات را با بهترین و جدیدترین متدها انجام می دهد. در سالن زیبایی پریسا ظفری کارشناسان رنگ‌ مو موهای شما را بدون کوچکترین آسیب رنگ می کنند.

سالن تخصصی رنگ مو
سالن تخصصی رنگ مو

 

قیمت و اهمیت دریافت خدمات از سالن تخصصی

برای اینکه به نتیجه دلخواه خود برسید باید به سراغ یک سالن تخصصی رفته و موهای خود را دست آرایشگران ماهر و متخصص در لاین رنگ مو بسپارید. چرا که رنگ کردن مو نیازمند شناخته تناژ ها و متدهای رنگ مو و انواع رنگ مو و تاثیر رنگ بر روی پوست و … است‌. سالن پریسا ظفری ارائه دهنده انواع خدمات در حوزه رنگ مو است. در این سالن تمامی خدمات رنگ مو توسط پرسنل با تجربه انجام گرفته و خدمات حرفه ای در این حوزه ارائه می شود.

اگر به دنبال رنگ کردن مو با کیفیت بی نظیر هستید می توانید به سالن پریسا ظفری مراجعه کنید. در سرای تخصصی به تمامی نکات مهم در رنگ مو توجه کرده و خدمات خود را با تضمین ارائه می دهند.پریسا ظفری حرفه ای بودن  خدمات خود را تضمین می کند چرا که دارای پرسنل قوی و با تجربه کاری بالا است.

شاید سوال پیش آید که قیمت رنگ مو  چقدر است ؟ در واقع  قیمت رنگ مو با توجه به فاکتورهای مختلف متفاوت است. از طرف دیگر در زمینه رنگ مو خدمات متنوعی ارائه می شود با توجه به این موارد متوجه می شویم که با توجه به خدمات مد نظر شما  قیمت رنگ مو می تواند متفاوت باشد.

 

One thought on “سالن تخصصی رنگ مو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)