کراتینه مو سفید

دوره آموزش رنگ مو و مش حرفه ای

بسیاری از افرادی که قصد انجام صافی و کراتینه روی موهای خود را دارند، ممکن است که این سوال برایشان پیش بیاید که آیا کراتینه مو سفید امکان پذیر است یا خیر؟

پاسخ این است که این کار امکان پذیر است بر خلاف تصور اکثر افراد که فکر می کنند شاید مواد کراتینه روی موی سفید نتیجه خوبی نداشته باشند، اگر شما فرایند کراتین را در سالن زیبایی خوب و معتبر انجام دهید، قطعا نتیجه ی زیبایی دریافت می کنید. بسیاری از افرادی که قصد انجام صافی و کراتینه روی موهای خود را دارند، ممکن است که این سوال برایشان پیش بیاید که آیا کراتین موی سفید امکان پذیر است یا خیر؟

برای مثال سالن زیبایی پریسا ظفری به عنوان یکی از بهترین سالن های زیبایی در حوزه صافی و کراتین در تهران فعالیت می‌ کند و تمام بانوان گرامی که قصد کراتین کردن و صافی موهای خود را دارند، می‌ توانند به این سالن زیبایی معتبر در تهران مراجعه کنند و حتی کراتین مو سفید را هم به بهترین شکل ممکن پشت سر بگذارند.

آموزش کراتینه با متد های به روز دنیا و موادی با کیفیت آموزش داده می شود و اساتید مجرب کراتینه مو را به روش مدرن و آسان آموزش می دهند.آموزش جامع کراتینه مو تهران توسط بهترین سالن زیبایی انجام می شود و شما با اعتماد کامل از کیفیت آموزش می توانید آموزش کراتینه مو تهران را با سالن زیبایی پریسا ظفری انتخاب کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

زیرا این باور اشتباه؛ که موهای سفید به خوبی کراتین نمی‌ شوند، باعث شده است تا اکثر افرادی که دارای موهای سفید هستند هرگز به دنبال کراتین نروند. زیرا فکر می‌ کنند که این کار هیچ نتیجه ی مثبتی ندارد. اما این باور کاملا نادرست است و قطعاً شما در سالن زیبایی پریسا ظفری می توانید کراتین بی نقص و عالی را روی موهای سفید خود تجربه کنید.

کراتینه مو سفید باعث زرد شدن مو می شود؟

بسیاری از افرادی که به کراتینه مو سفید پرداختند، اذعان دارند که بعد از انجام این کار با زردی موها مواجه شده اند. باید بگوییم که این اتفاق رخ می‌ دهد، در صورتی که شما یک سالن زیبایی نامناسب را برای کراتین انتخاب کنید و در چنین شرایطی بعد از کراتین، مو زرد خواهد شد‌‌.

 اما سالن زیبایی پریسا ظفری هرگز این چنین نیست و با وجود امکانات پیشرفته ای که دارد و مواد مرغوبی که در فرایند کراتین استفاده می کند، باعث می شود که هیچ تغییری در رنگ موهای شما اتفاق نیفتند. ما قصد داریم که در ادامه دلایل زرد شدن مو بعد از کراتین را در برخی از سالن های زیبایی مورد بررسی قرار دهیم.

 

کراتینه مو سفید
کراتینه مو سفید

 

اتو های بی کیفیت با دمای تهاجمی

اگر کراتینه مو سفید باعث زرد شدن مو شود یکی از مهمترین دلایلی که می توان برای آن در نظر گرفت، استفاده از اتو مو بی کیفیت می باشد. اتو مو هایی که برای کراتین مورد استفاده قرار می گیرند، باید با کیفیت باشند و پلیت های مرغوب داشته باشند‌.

 زیرا اتو کشی یکی از مهمترین مراحل کراتین محسوب می‌ شود. برخی از اتو موهای معمولی با قیمت ارزان در بازار وجود دارند که صفحه یا پلیت بی‌ کیفیت دارند و دمای نامناسبی دارند که تمام این عوامل باعث می شوند تا فرایند کراتین با موفقیت انجام نشود.

 منظور از دمای تهاجمی این است که اتوی مورد نظر قابلیت کنترل دما و کاهش دما ندارد و دمای بسیار بالا هم به مو آسیب می زند و هم باعث تغییر رنگ مو و زرد شدن موی سفید خواهد شد.

مواد کراتین نامرغوب و غیر اورجینال

 یکی دیگر از دلایل زرد شدن مو بعد از کراتینه مو سفید، استفاده از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت می باشد. مواد کراتین با کیفیت دارای قیمت بسیار بالایی هستند.

زیرا اورجینال می باشند و این مسئله باعث می‌ شود تا قیمت نسبتاً بالایی را هم دارا باشند. در همین راستا بسیاری از سالن های زیبایی برای کاهش هزینه ی خرید خود ترجیح می‌ دهند که از مواد کراتین نامرغوب و بی کیفیت استفاده نکنند. این مواد کراتینه باعث ریزش مو و موخوره می‌ شوند و هم زرد شدن موهای سفید را در پی خواهند داشت و بسیار آسیب رسان هستند.

به همین منظور شما باید حتماً یک سالن زیبایی معتبر را انتخاب کنید که مطمئن هستید از مواد کراتینه مرغوب و باکیفیت استفاده می کند. تا بدین ترتیب بتوانید یک فرایند کراتین موفقیت‌آمیز را پشت سر بگذارید و هیچ واهمه‌ای هم از کراتینه مو سفید نداشته باشید.

در همین راستا سالن پریسا ظفری در خدمت شما است. تا بتوانید با بهترین مواد کراتین موهای خود را در این سالن زیبایی صاف کنید. این مجموعه همواره از برندهای روز دنیا جهت مواد کراتین استفاده می‌ کند و این موضوع باعث می شود تا شما یک کراتین بی دردسر، بدون آسیب و بدون مشکل را پشت سر بگذارید. اگر دارای موهای سفید هستید، هرگز موهای شما دچار تغییر رنگ نمی شوند.

مهارت پایین کراتین کار

علاوه بر تجهیزات و مواد کراتین، برای اینکه بدانید کراتینه مو سفید چگونه است و به چه شکلی با موفقیت انجام می شود، باید بدانید که یک کراتین کار حرفه‌ ای از پس این کار برمی آید‌. چنین فردی بدون هیچ نقصی کراتین روی موهای سفید را انجام خواهد داد.

 کراتینه موی سفید کار آسانی نیست اما این مسئله به این معنا نیست که امکان پذیر نمی باشد. این کار امکان پذیر خواهد بود به شرطی که شما تحت نظر یک کراتین کار حرفه‌ ای موهای خود را صاف کنید. فردی که با مهارت، ظرافت و تخصص بالای خود در کار بتواند موهای شما را به بهترین شکل ممکن صاف کند.

پریسا ظفری به عنوان یک فرد متخصص و با تجربه در این حوزه با نهایت دقت و ظرافت فرایند کراتین را انجام می دهد و کسانی که قصد صافی موهای سفید خود را دارند می توانند به سالن زیبایی پریسا ظفری مرکز کراتینه مو در تهران مراجعه کنند و یک کراتین بی نقص را به بهترین شکل ممکن روی موهای سفید خود تجربه کنند.

فواید کراتینه مو سفید

معمولا اکثر موهای سفید شکننده و خشک هستند. در همین راستا باید به فواید کراتینه مو سفید هم بپردازیم. تا کسانی که دارای موی سفید هستند و قصد صافی دارند از این فواید آگاه شوند.

اگر بخواهیم یک لیست کامل از مزایای کراتین کردن مو های سفید ارائه دهیم می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • درمان خشکی مو
  • احیای موهای آسیب دیده
  • درمان موخوره
  • نرم شدن مو 
  • درخشانی مو
  • شانه پذیری موها 
  • از بین رفتن وز مو

 

کراتینه مو سفید
کراتینه مو

 

اکنون که از این مزایا آگاه شدید، اگر دارای موهای سفید و مجعد هستید، می توانید به راحتی با مراجعه به یک سالن زیبایی معتبر مانند سالن زیبایی پریسا ظفری موهای خود را به خوبی صاف و زیبا کنید.

بدین ترتیب با انجام کراتین، تا چندین ماه بعد دیگر احتیاجی به روش‌ های صافی موقت مانند اتو مو و سشوار نخواهید داشت. بلکه می توانید برای مدت زمان طولانی از صافی و زیبایی موهای خود لذت ببرید.

قطعاً آگاهی از این مزایا کمک می کند تا کسانی که برای کراتینه مو سفید خود مردد هستند، بتوانند با خیال آسوده تری این اقدام موثر را انجام دهند و بدانند که در صورت انتخاب یک سالن زیبایی خوب قطعا یک کراتین عالی را هم خواهند داشت.

سخن آخر

حتما طی این مقاله به این موضوع پی بردید که کراتینه مو سفید یک موضوع غیر قابل انجام نیست و فقط کافی است که یک سالن زیبای معتبر و تخصصی را برای این کار پیدا و انتخاب کنید‌‌. تا بتوانید بدون هیچ مشکل و عوارض خاصی موهای سفید را صاف و کراتینه کنید. قطعاً کراتین شدن موهای سفید به جذابیت آنها می افزاید و باعث درخشش بیش از اندازه مو خواهد شد. که جلوه ی بسیار زیبایی دارد.

2.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)