رنگ کار مو حرفه ای در تهران

آموزش مرحله به مرحله مش کلاهی 

بهترین رنگ کار مو در تهران

بهترین رنگ کار مو در تهران فعالیت گسترده ای دارد و از جدیدترین تکنولوژی ها برای خدمات آرایشی خود استفاده می کند. هر یک از این خدمات به شما در رسیدن به استایل موی مورد نظرتان کمک می کند. در این مراکز به تک تک ترندهای رنگ مو در دنیای مد و فشن نیز توجه می شود و بر این اساس یک مدل مناسب برای رنگ موی سر شما انتخاب می شود.

هر آرایشگاه خوب ویژگی های متعددی دارد که باید در حین انتخاب آرایشگاه به آن توجه داشته باشید. دوره آموزشی پریسا ظفری به نکات بسیار مهم و مهارت های آرایشی حرفه‌ای و آموزش حرفه ای رنگ مو در تهران آرایشگری می‌پردازد. برخی از ویژگی های بهترین رنگ کار مو در ایران را در زیر مشاهده می کنید:

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

مهارت رنگ کار مو حرفه ای

یک رنگ کار موی حرفه‌ ای باید از ویژگی‌ های مثبت زیادی در حیطه تخصصی خود، برخوردار باشد تا مشتری‌ های زیادی را به خود اختصاص دهد و بتواند در سالن‌ های زیبایی معتبر فعالیت تخصصی خود را انجام دهد. برخی از مهمترین مهارت‌ ها و ویژگی‌ های بهترین رنگ‌ کار مو در تهران عبارتند از:

آشنایی با نکات مربوط به چهره شناسی و رنگ پوست برای انتخاب بهترین مدل رنگ مو برای هر فرد توانایی برقراری ارتباط درست و خوب با مشتری
آشنایی با اصول دکلره برای جلوگیری از آسیب و سوختگی مو بعد از دکلره توانایی انجام مشاوره کامل و درست به مشتری جهت انتخاب رنگ و مدل رنگ مو
توانایی انجام ترکیب رنگ‌ های مختلف با هم تسلط کامل نسبت به تمام تکنیک‌ ها و روش‌ های رنگ مو
شناخت ترکیبات رنگ مو توانایی جذب و حفظ مشتری
آشنایی با رنگساژهای پرطرفدار و خاص شناخت مواد رنگ مو و اکسیدان‌ های با کیفیت و استفاده از رنگ‌ های با کیفیت برای حفظ سلامت موهای مشتری و ارائه کار خوب
آشنایی با انواع روش‌ های مش و هایلایت از جمله مش با فویل، مش با کلاه و… ارائه خدمات اصولی به مشتری
خوش قول و وقت شناس بودن و…

رنگ مو کار حرفه ای چه خدماتی ارائه می دهد؟

یک رنگ مو کار حرفه‌ ای باید خدمات مختلف رنگ و مش، هایلایت، آمبره، سامبره، بالیاژ،  رنگساژ، ریمو رنگ مو، رنگ کردن موی سفید،  دکلره و… را ارائه دهد. در واقع تمام مواردی که در سرفصل دوره آموزش رنگ و مش یاد داده می‌ شوند همان خدماتی هستند که یک رنگ کار حرفه‌ ای بعد از اتمام دوره باید آن ها را برای مشتریان خود با بالاترین کیفیت ارائه کند.

مهمترین چیزی که باعث افزایش کیفیت این خدمات می‌ شود استفاده از رنگ‌ های مرغوب و داشتن مهارت بالا است. در آموزشگاه پریسا ظفری این سرفصل‌ ها به طور کاملاً دقیق و کامل و جامع به هنرجویان یاد داده می‌ شوند و شما بعد از اتمام دوره به بهترین رنگ کار مو در ایران و تهران تبدیل خواهید شد که خدمات رنگ مو را در بهترین سطح از کیفیت برای مشتریان خود ارائه می‌ دهید.

بهترین رنگ کار مو در تهران
بهترین رنگ کار مو در تهران

درآمد بهترین رنگ کار مو در تهران چقدر است؟

میزان درآمد بهترین رنگ‌ کار مو در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد، اما طبیعتاً مهم‌ترین عامل موثر برای این مورد کیفیت بالای کار ارائه شده توسط رنگ کار می‌ باشد.  وقتی که صحبت از بهترین رنگ‌ کار در تهران می‌ شود، یعنی کیفیت کاری که رنگ کار مورد نظر ارائه می‌ دهد بالا است. پس باید تفاوت قیمتی نسبت به رنگ کاران معمولی و مبتدی داشته باشد.

 از آنجایی که خدمات رنگ مو جزء خدمات پرطرفدار به حساب می‌ آید و در همه شهرها استان‌ های کشور از جمله تهران، بسیار محبوب است، اگر فردی بتواند در این زمینه تجربه بالایی داشته باشد و به عنوان یک متخصص فعالیت کند به درآمد بالایی هم می‌ رسد. به صورت کلی درآمد یک رنگ‌ کار مو در تهران یا شهرهای دیگر کشور، نسبتا بالا است.

البته در کنار درآمد بالا باید به این نکته هم اشاره داشته باشیم که تهیه مواد اولیه مرغوب و انواع رنگ و اکسیدان با کیفیت هم هزینه بالایی دارد. زیرا استفاده از این رنگ و مواد با کیفیت به بهتر شدن کار رنگ‌ کار کمک می‌ کند.

بازار کار رنگ کار مو در تهران

تهران به عنوان یکی از شهرهای پرجمعیت که اقشار مختلف جامعه را در خود جای داده است، بستر مناسبی برای کسب و کارهای مختلف است. رنگ کردن مو، از جمله مهارت‌ های آرایشگری می‌ باشد که کلاینت های زیادی دارد. 

در همین راستا بازار کار رنگ مو در تهران بسیار خوب است. اگر یک فرد در دوره مخصوص رنگ و مش در سالن زیبایی پریسا ظفری شرکت کند و مدرک معتبر دوره را هم دریافت کند، می‌ تواند به سرعت در تهران وارد بازار کار شود. از آنجایی که روز به روز به تعداد سالن‌ های زیبایی در تهران افزوده می‌ شود، شاهد افزایش خدمات رنگ مو در لاین‌ های متفاوت نیز هستیم که این مسئله ورود به بازار کار را برای هنرجویان آسان‌ تر می‌ کند.

انواع رنگ مو

دسته‌بندی رنگ‌ های مو شامل موارد مختلف می‌ شود و یک رنگ کار حرفه‌ ای باید به تمام انواع مختلف رنگ مو تسلط داشته باشد. تا بنا به درخواست مشتری از مناسب‌ ترین رنگ مو استفاده کند. انواع رنگ مو عبارتند از:

 • رنگ‌ های گیاهی
 • رنگ‌ های متالیک
 • رنگ‌ های صناعی
 • رنگ‌ های نیمه موقت 
 • رنگ‌ های دائمی

چگونه بهترین رنگ کار مو در تهران شویم؟

اگر دوست دارید که به یک رنگ کار موی حرفه‌ ای و متخصص تبدیل شوید تا در روند کار خود موفق باشید و بتوانید در سالن‌ های زیبایی مختلف در بخش لاین مربوط به رنگ مو فعالیت داشته باشید، باید آموزشگاه خوبی را برای یادگیری فرایند رنگ مو انتخاب کنید. زیرا آموزش رنگ مو شامل سرفصل‌ های مختلف به صورت جداگانه برای فردی که قصد دارد به یک رنگ کار حرفه‌ ای تبدیل شود، الزامی است. در این زمینه آموزشگاه معتبر پریسا ظفری می‌ تواند آموزش‌ های بسیار خوبی را برای شما ارائه کند.  تا شما با گذراندن دوره‌ های تخصصی مربوط به رنگ مو به فردی حرفه‌ ای در این زمینه تبدیل شوید.

شما با شرکت در دوره‌ های آموزشگاه پریسا ظفری مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای را دریافت می‌ کنید و به محض اتمام دوره پشتیبانی می‌ شوید و با دریافت این مدرک معتبر می‌ توانید در سالن‌ تخصصی رنگ مو مختلف در بخش لاین خدمات رنگ مو فعالیت حرفه‌ ای خود را آغاز کنید. یادگیری این مهارت می‌ تواند منجر شود که به درآمد بالایی دست پیدا کنید به شرطی که طی روند یادگیری تمام نکات مربوطه را از صفر تا صد بیاموزید و در روند کار خود نیز پیاده کنید.

رنگ کار حرفه ای مو چه مدارکی دارد؟

یک رنگ کار حرفه‌ ای مو باید دوره‌ های تخصصی رنگ مو مثل دوره رنگ و مش را پشت سر گذاشته باشد. تا تمام نکات، تکنیک‌ ها و جزئیات مربوط به این مهارت را یاد بگیرد.

دوره‌ های تخصصی رنگ مو که در آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری برگزار می‌ شوند، بر اساس دانش روز دنیا هستند و بدین ترتیب هنرجو این مهارت را به صورت کاملاً آپدیت یاد خواهد گرفت. این دوره‌ ها در بالاترین سطح از کیفیت در این آموزشگاه برگزار می‌ شوند و پس از اتمام دوره مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای نیز به هنرجو اعطا خواهد شد. که این مدرک از ارزش بالایی برخوردار است و کمک می‌کند که هنرجو بتواند با کمک این مدرک در سالن‌ های زیبایی مختلف فعالیت حرفه‌ ای خود را در حوزه رنگ مو آغاز کند. ناگفته نماند که هنرجویان سرکار خانم پریسا ظفری به محض اتمام دوره می‌ توانند در این سالن زیبایی و در کنار سرکار خانم ظفری فعالیت تخصصی خود را ادامه دهند.

عوامل موثر در انتخاب رنگ مو

برای اینکه بتوانید یک رنگ موی مناسب را انتخاب کنید باید به عوامل مختلفی دقت داشته باشید تا در نهایت انتخابی عالی را رقم بزنید. عوامل مهمی که در انتخاب رنگ موی خوب و مناسب دخیل هستند که شامل موارد مختلف می‌ شوند. اولین مورد برند تولید کننده رنگ مو می‌ باشد.

 از آنجایی که برندهای زیادی در ایران و خارج از ایران در حوزه تولید رنگ مو مشغول به فعالیت هستند شناسایی یک برند معتبر و عالی حائز اهمیت است. برندهای معتبر رنگ موی با کیفیت را تولید و عرضه می‌ کنند و رنگ موی با کیفیت هم میزان آسیب مو بعد از فرایند رنگ را به حداقل می‌ رساند.

 مورد بعدی قیمت رنگ مو می‌ باشد. باید رنگی را انتخاب کنید که در کنار داشتن کیفیت بالا از قیمت مناسب و معقولانه‌ ای هم برخوردار باشد. موارد بعدی شامل طیف رنگ، میزان غلظت رنگ، دائمی یا نیمه دائمی بودن رنگ و…  هستند.

رنگ موی مناسب برای هر فرد

بهترین رنگ کار مو در تهران با در نظر گرفتن رنگ پوست و چشم شما بهترین ها را برای رنگ کردن موی شما پیشنهاد می دهد.

 • در صورتی که رنگ پوست شما تیره باشد، بهتر است که رنگ موی شما شرابی، بلوطی، مسی و فندقی باشد. رنگ آجری نیز در این زمینه انتخاب مناسبی محسوب می شود.
 • انتخاب رنگ مو برای چشم های آبی با محدودیت های بیشتری رو به رو است. این افراد از رنگ های آبی تیره، قهوه ای و مشکی برای موهای خود بیشتر استفاده می کنند.
 • رنگ موهایی که برای پوست های سرخ و سفید مناسب هستند شامل رنگ های کرم گلی، زیتونی تیره و… می شوند. این رنگ ها صورت شما را زیباتر نشان می دهند.
 • پوست های گندمگون و برنزه نیز باید در انتخاب رنگ موی خود دقت داشته باشند. رنگ های شیری، گل بهی، بلوند دودی و… برای این رنگ پوست ها بهترین انتخاب به شمار می روند.
 • در صورتی که پوست روشنی دارید، با انتخاب های بیشتری در میان انواع رنگ مو رو به رو خواهید بود. برای این افراد رنگ موهای صدفی، قهوه ای مات، بلوند دودی و… انتخاب های مناسبی هستند.
 • اگر چشم های کهربایی دارید، رنگ موهای طلایی و فندقی را امتحان کنید.

رنگ کار تخصصی مو

جمع بندی

رنگ مو کار حرفه ای در تهران به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در این مقاله به انواع عوامل تاثیر گذار در این موضوع پرداختیم. انتخاب یک رنگ کار خوب برای رنگ کردن و یا مش موهای شما یکی از مهمترین مواردی است که در آرایش و پیرایش شما تاثیر گذار است. شما می توانید، این آرایشگاه های حرفه ای را با کمی جست و جو پیدا کنید. پرس و جو از اقوام و آشنایان نیز در این زمینه به شما کمک می کند. برای انتخاب هر یک از این آرایشگران باید حتما به مهارت های رنگ کار دقت داشته باشید. توانایی های مربوط به احیا و زنده کردن ساقه و ریشه های مو نیز در این زمینه اهمیت دارد.

 

4.6/5 - (46 امتیاز)

One thought on “رنگ کار مو حرفه ای در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)