رنگ و مش در شهر ری

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

دوره رنگ و مش در شهر ری در مجموعه آموزشی پریسا ظفری با فرآیند آموزشی کامل در روند رنگ کردن موها با بهترین تکنیک های جدید روز دنیا می‌توانند خدمات آموزشی عالی در شهر ری در اختیارتان قرار دهد. سرفصل های آموزشی این دوره تخصصی و مبتدی همراه با جزوات آموزشی و در انتها علاقه مدرک فنی حرفه ای و معتبر با قابلیت ترجمه رسمی می باشد.

شما می‌توانید با انتخاب یک دوره زمانی مشخص دوره های مبتدی که دارای بخش های نظریه و تئوری می‌باشد را سپری کرده، سپس دوره های حرفه ای رنگ و مش در شهر ری را شروع کنید و در پایان به عنوان شخصی حرفه ای در زمینه رنگ و مش فعالیت خود را در در کسب و کار آغاز کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

سرفصل های آموزش رنگ و مش در شهر ری

با توجه به دوره های ارائه شده برای آموزش رنگ و مش در شهر ری شما پس از از پایان دوره خود به تمامی سرفصل های زیر مسلط باشید، همچنین می توانید در صورت درخواست دوره‌های آموزشی اضافه نیز براساس تعداد کلاس های ارائه شده را برای رفع اشکال دریافت نماید. به طور کلی دوره های آموزش رنگ و مش در شهر ری شامل موارد زیر می باشد.

 • آموزش رنگ شناسی
 • آموزش ابزار شناسی
 • آموزش ژورنال خوانی
 • آموزش کار با مواد
 • شناخت ساختار مو
 • شناخت پایه رنگ
 • شناخت پایه دکلره
 • آموزش نحوه ترکیب رنگها
 • آموزش انواع تکنیک های رنگ و مش
 • آموزش تکنیک رنگساژ
 • آموزش نحوه درست کردن دکلره بدون آسیب دیدن ریشه مو
 • آموزش ریموو انواع رنگ مو
 • آموزش دکوپاژ

 

 

رنگ و مش در شهر ری
رنگ و مش

از مبتدی تا حرفه ای در دوره های رنگ و مش

به طور کلی هر شخصی که برای دوره آموزشگاهی بهترین آموزشگاه رنگ و مش در شهر ری مراجعه کند، مطمنن باید دوره های خود را از مبتدی تا حرفه ای سپری نماید تا بتواند در تمامی زمینه ها به صورت آکادمیک و تکنیکی حرفه‌ای شود. آموزش های مجموعه آموزشگاهی پریسا ظفری به طور کامل ساختار مو آموزش رنگ شناسی و کار با مواد را به طور کامل ارائه می دهد،

سپس دوره های عملی زیر نظر اساتید حرفه ای و با سابقه در زمینه رنگ و مش آغاز خواهد شد، لیکن بعد از سپری کردن دوره های عملی مبتدی لازم است که برای وارد شدن به بازار کار دوره های حرفه ای خود را نیز سپری کنید. در دوره های حرفه ای رنگ و مش در شهر ری شما سرفصل های متفاوتی را نیز آموزش میبینید که خلاصه ایی از این سرفصل ها به شرح زیر می باشد.

 • آموزش نحوه ترکیب رنگ مو برای دکلره و رنگساژ
 • آموزش نحوه تکنیک آمبره، سامبره و بالیاژ
 • آموزش مش با فویل
 • آموزش دکوپاژ و دکلره
 • آموزش انواع هایلایت ها
 • نحوه انجام ترمیم دکلره
 • نحوه انجام ترمیم هایلایت

مزایای دوره های رنگ و مش در شهرری در آموزشگاه پریسا ظفری

از آنجایی که آموزشگاه پریسا ظفری یکی از آموزشگاه های تخصصی رنگ و مش در ایران می باشد و برای راحتی در مناطق اطراف تهران دوره های خود را در شهرهای مختلفی مانند شهرری، قزوین،کرج، البرز، اسلامشهر ارائه می دهد تا هنرجویان عزیزی که ساکن شهرستان های اطراف این مناطق هستند بتوانند در این دوره ها شرکت کنند.

مزایای دوره های رنگ و مش در شهر ری برای شما در دوره رنگ و مش آموزشگاه پریسا ظفری با شناخت تناژ های رنگ ترکیب رنگ پایه های رنگ‌ها، همچنین از این قبیل مسائل آشنایی کامل پیدا می کنند. از آنجایی که فرایند ترکیب رنگ ها بسیار مهم است شما این دوره را زیر نظر مدرسین حرفه‌ای با سابقه که به عنوان بهترین رنگ ها در چند سال اخیر شناخته شده است آموزش خواهید دید.

اگر به حرفه‌ای رنگ و مش به عنوان کاری درآمدزا نگاه می‌کنید باید نسبت به دوره آموزشی خود کاملا با وسواس فکری نگاه کنید تا بتوانید در بهترین آموزشگاه دوره رنگ و مش در شهر ری تکنیک های جدید روز دنیا را فرا بگیرید.

بازار کار رنگ و مش در شهر ری

با توجه به اینکه آرایشگری یکی از پردرآمدترین فعالیت ها در کسب و کارهای آزاد می باشد به هیچ عنوان شکی نیست. به همین دلیل شما باید یکی از پردرآمدترین و بخش های آرایشگری را به عنوان یک هنرمند آموزش ببینید. در مجموعه آموزشی پریسا ظفری پس از گذراندن دوره های رنگ و مش مبتدی و پیشرفته می‌توانید با آمادگی کامل به بازار کار رنگ و مش در شهر ری یا سایر استان های ایران آغاز نمایید.

تمامی اساتید شما در طی دوره رنگ و مش بعد از به پایان رسیدن دوره آموزشی فعالیت های شما را زیر نظر دارند و در صورت داشتن سوال پاسخگوی شما می باشند. شما پس از گذراندن دوره رنگ و مش در شهر ری توانایی انجام تکنیک های بالیاژ مو، تکنیک های آمبره و سامبره و انواع لایه های روز دنیا را به صورت کامل آموزش خواهید دید و در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای را دریافت می کند.

رنگ و مش در شهر ری
رنگ و مش در شهر ری

آموزش تکنیکی رنگ و مش در آموزشگاه تخصصی پریسا ظفری

نحوه انجام تکنیک های رنگ و مش هنری حرفه ای و بسیار مهم است که با در نظر گرفتن نحوه ترکیب رنگ مو و ارائه آن با تکنیک های جدید بر روی قسمت های مختلف مو می باشد. از آنجایی که در آموزشگاه پریسا ظفری بهترین آرایشگرهای حرفه ای در حال تدریس تکنیک های روز دنیا به شما می باشند؛

اما لازم است که بدانید روند آموزش دهی شما مطابق با آکادمی های آموزشی در خارج از ایران می باشد و شما به صورت فشرده دوره های آموزشی خود سپری کرده و مدرک معتبر خود را برای آغاز کار به عنوان یک فرد دریافت می کند.

جمع بندی

دوره آموزشی رنگ و مش در شهر ری شامل تمامی تکنیک های جدید مراحل رنگ کردن مو می باشد، که این آموزش ها توسط بهترین مربیان به صورت کامل ارائه خواهد شد. امروزه با توجه به اینکه عزیزانی از شهرستان تمایل دارند در دوره های آموزشی رنگ و مش در آموزشگاه آرایشگری پریسا ظفری شرکت کنند.

می‌‌توانند هم اکنون در شهرستان های مختلف برای ثبت نام در دوره های آموزشی رنگ و مش ثبت نام کنند که این دوره با شرایط عالی فراهم خواهد شد و هنرجویان عزیز در پایان این دوره مدرک فنی حرفه‌ای معتبری را دریافت می‌کنند که می توانند به صورت مستقیم و به عنوان شخص حرفه ای به بازار کار وارد شوند.

4/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)