آموزش کراتینه مو تهران

اولاپلکس تراپی
3.5/5 - (19 امتیاز)

آموزش کراتینه مو تهران در سالن زیبایی پریسا ظفری توسط بهترین اساتید مجرب صورت می گیرد.  کراتین یک نوع پروتئین است که در موها وجود دارد و باعث می‌ شود موها صاف و درخشان شوند. بنابراین اگر  در مو های شما کراتین کافی وجود نداشته باشد موهای شما فر یا وز می شود. امروزه یکی از روش صاف کردن مو و درخشان شدن موها کراتین است. اغلب خانم ها علاقه مند هستند موهای صاف و لخت داشته باشند تا بتوانند به راحتی موهای خود را شانه بزنند یا مدل دهند.‌

امروزه صاف بودن موها یکی از معیارهای زیبایی به شمار می رود. اگر موهای شما به زبر و فر است می توانید با روش کراتینه موهای خود را از حالت فر به حالت صاف تغییر شکل دهید و از زیبایی موهای خود لذت ببرید. کراتینه کردن مو مراحل مختلفی دارد و ممکن است چند ساعت طول بکشد.

اگر شما علاقه مند به کراتین یا صاف کردن موهای خود هستید می توانید از سالن زیبایی پریسا ظفری استفاده کنید تا موهای شما با متد مناسب و مواد کراتینه با کیفیت عالی کراتینه شوند. آموزش کراتینه مو تهران در بهترین سالن های زیبایی توسط بهترین اساتید مجرب صورت می گیرد.

آموزش کراتینه با متد های به روز دنیا و موادی با کیفیت آموزش داده می شود و اساتید مجرب کراتینه مو را به روش مدرن و آسان آموزش می دهند. آموزش جامع کراتینه مو تهران توسط بهترین سالن زیبایی انجام می شود و شما با اعتماد کامل از کیفیت آموزش می توانید آموزش کراتینه مو تهران را با سالن زیبایی پریسا ظفری انتخاب کنید.

بهترین کراتین کار تهران  برای افزایش سلامت موهای شما خدمات حرفه ای خود را ارائه می دهد.در سال های اخیر گرایش بسیاری از خانم ها به خدمات رنگ و مش، استفاده بیشتر از دستگاه های حرارتی مخصوص آرایش مو و… سبب ایجاد آسیب های جدی در موهای خانم های شده است. استفاده بیش از حد از سشوارها و اتوموها نیز در این زمینه مشکلات جدی ای ایجاد کرده که سلامت موی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین خاطر استفاده از برخی روش ها برای احیای موهای آسیب دیده افراد با استقبال بالایی رو به رو شده است.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

مراحل کراتینه کردن موها

آموزش جامع کراتینه مو تهران

 

 • خشک کردن مو با سشوار

 

 • شستن موها با شامپوهای مخصوص

 

 • شستشو مو و خشک کردن مو با سشوار

 

 • آغشته کردن مو با محلول کراتین مو

 

 •   صاف کردن مو با اتوی مخصوص کراتین

 

در ابتدا برای کراتینه کردن موها از مواد کراتین با کیفیت استفاده می شود. در مرحله بعد موها را با شامپوی مخصوص کراتینه چند بار شستشو می دهند. البته قبل از زدن محلول کراتین به مو ها با شامپوی ضعیف مانند شامپوی بچه مو ها را شستشو می دهند. در مرحله بعد مو ها را شستشو داده و آبکشی می شکنند.  و با استفاده از سشوار تمام قسمت مو را خشک می کنند.

البته امروزه کراتین به منظور احیا و صافی مو به کار می رود، زیرا مواد موجود در کراتینه، مو را احیا و ترمیم می کند. در مرحله بعد مو ها را به چند قسمت مساوی تقسیم می کنند. و  با کمک یک براش مواد به تمام قسمت زده می شود تا موها آغشته به محلول کراتین شوند. البته حجم محلول کراتین تنها به موهای شما بستگی دارد.

اگر موهای شما وز است زمان بیشتری لازم است تا مواد بر روی موهای شما اثر بگذارد. اما اگر جنس موهای شما معمولی است زمان کمتری لازم است تا این محلول بر روی موهای شما اثر بگذارد. در مرحله بعد موها با استفاده از کلاه نایلونی پوشیده می شود .و بعد از سپری شدن زمان معین مو ها را با کمک سشوار خشک می کنند و با اتوی مخصوص کراتین موها را صاف می کنند. آموزش کراتینه مو در تهران توسط استادان حرفه ای و دوره دیده  انجام می شود.

 

نکات طلایی که باید برای کراتینه کردن مو هایتان بدانید

بعد از اینکه موهایتان را کراتین کردید نباید تا ۴۸ ساعت موهای خود را با کش یا گیره ببندید. بعد از هر بار حمام رفتن و شستشوی موها شما باید با استفاده از یک سشوار با دمای پایین موهای خود را خشک کنید. تا موهای شما مثل روز اول صاف و درخشان شوند. این امر باعث افزایش عمر کراتینه موهای شما می شود. در هنگام شستن موهای کراتین شده نباید به موهای کراتین شده فشار وارد کنید، زیرا ممکن است عمر کراتین شما کاهش یابد.

بنابراین مو ها را باید به آهستگی و آرامش بشویید. بعد از انجام کراتینه مو باید با استفاده از شامپوهای بدون سولفات یا شامپوهای مخصوص کراتین موهای خود را شستشو دهید. تا عمر کراتین شما کاهش نیابد. تا سه روز بعد از کراتینه کردن به هیچ عنوان نباید موهایتان را بشویید. با انتخاب آموزش کراتینه مو تهران می توانید نکات ریز و جزئی کراتینه مو را به طور کامل بیاموزید، زیرا در آموزش کراتینه مو تهران جزیی ترین نکات آموزش داده می شود.

 

 

 

مرکز کراتینه مو در تهران از تجهیزات و مواد ویژه ای در زمینه آرایش و پیرایش موهای شما استفاده می کند. شما می توانید، در مرکز پریسا ظفری بهترین خدمات کراتینه را دریافت کنید و سلامت را به موهای خود بازگردانید.

دوره جامع کراتینه مو در تهران

مزایای کراتین کردن مو ها چیست ؟

با انتخاب اموزش کراتین مو در تهران شما می توانید در کمترین زمان نحوه کراتینه کردن موها را یاد بگیرید و برای خودتان کسب درآمد کنید. سالن زیبایی پریسا مظفری آماده آموزش کراتینه مو بوده و تمام نکات طلایی و مهم کراتینه را با بیانی شیوا و روان آموزش می دهد.

کراتین یک آمینو اسید ضروری در بدن است که شامل آرژنین، لوسئین، آلانین، سیستئین می شود. آمینو اسیدهای مذکور در مو های شما وجود دارند. این ماده حیاتی و طبیعی موها فواید زیادی برای موهای شما دارند که می توان به جلوگیری از وز شدن و خشک شدن موهای شما اشاره کرد. با انتخاب آموزش کراتینه مو تهران می توانید انواع موهای فر و آسیب دیده را با روشی درست آموزش ببینید.

از فواید دیگر کراتینه مو می توان به احیا و رفع آسیب‌ های مو، ترمیم کوتیکول مو و صافی موهای مجعد، جلوگیری از آسیب به ساختار مو و لخت شدن و صاف شدن موهای موج دار و وز و زبر اشاره کرد. با کراتین کردن مو ها اعتماد به نفس افزایش می‌ یابد، زیرا زمانی که موهای خود را کراتینه می کنید موهای شما یک حالت نرم و لخت و براق می گیرد و موجب می شود چهره شما زیباتر دیده شود.

چه کسانی می توانند موهای خود را کراتین کنند؟ 

 

 • افرادی که موهای سالم و مجعد دارند
 • افرادی که موهای آسیب دیده و ضخیم دارند

 

 • افرادی که موهای فر و زبر دارند

 

 

افراد زیادی مو های زبر و کدری دارند به همین دلیل این عزیزان از موهای خود راضی نیستند. اغلب افراد از فر بودن و آسیب مو های خود شکایت دارند و قصد دارند مو های خود را با استفاده از یک روش احیا و صاف کنند. ما به شما روش کراتینه مو را پیشنهاد می کنیم. این روش بهترین انتخاب برای صافی مو است و نسبت به سایر روش‌های دیگر بیش از ۹۰ درصد می تواند موهای شما را صاف کند.

اگر شما موهای آسیب دیده و ضخیمی دارید می توانید با استفاده از روش کراتینه موهای خود را صاف کنید. کراتینه موهای خود را حتماً در یک مرکز زیبایی تخصصی و حرفه ای انجام دهید که اعتماد کامل از کیفیت کار داشته باشید. ما به شما سالن زیبایی پریسا ظفری را معرفی می کنیم، لذا  آدرس و شماره تماس این سالن زیبایی پریسا ظفری است. در آموزش کراتینه مو تهران نکات مهم مربوط به مواد کراتین و احیا مو ها آموزش داده می شود.

نکاتی که باید بعد از کراتینه مو بدانید 

رنگ کردن مو بعد از کراتینه یکی از رایج ترین سوالاتی است که افراد بعد یا قبل از کراتین مو از آرایشگاه خود می پرسند. همانطور که بیان کردیم پایه مو با استفاده از کراتین تشکیل شده است، به همین دلیل می تواند بر روی ساختمان موها تاثیر قابل توجهی بگذارد و موها را شاداب و سالم نگه دارد. رنگ موها از آمونیاک تشکیل شده و قادر است بر روی کراتین مو تاثیر بگذارد، به همین دلیل پیشنهاد می‌ شود تا مدت سه ماه از رنگ مو استفاده نکنید.

در استخرها نمک یا سدیم و کلر وجود دارد که می‌ تواند به موهای کراتین شده آسیب وارد کند به همین دلیل نباید حداقل تا یک ماه بعد از کراتین به استخر بروید.  بعد از کراتین کردن مو های خود را با شامپوی نمک دار نشوید، زیرا این شامپو ها می توانند موهای کراتین شده را خراب کنند.‌ با انتخاب آموزش کراتینه مو تهران می توانید تمام نکات مربوط به قبل و بعد و حین کراتین را بیاموزید. در آموزش کراتینه مو تهران سعی شده است با روشی آسان کراتینه مو های آسیب دیده و رنگ شده آموزش داده شود.

One thought on “آموزش کراتینه مو تهران

 1. نسترن میگوید:

  آموزش کراتینه مو در آرایشگاه شما فوق‌العاده بود، تکنیک‌های حرفه‌ای را آموزش دادید.

 2. فاطمه نصرتی میگوید:

  آموزش کراتینه مو واقعاً عالی بود. روش‌ها و نکات حرفه‌ای برای کراتینه کردن موها را به خوبی آموزش دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)