آموزش رنگ مو بدون دکلره

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

آموزش رنگ مو بدون دکلره جزو آموزش های پرطرفدار محسوب می‌ شود که اکثر رنگ کاران مبتدی و حرفه ای به دنبال یادگیری آن هستند. زیرا همانطور که می دانید دکلره با همه ی زیبایی هایی که پدید می آورد آسیب بسیار زیادی به موها وارد می‌ کند و به همین منظور اکثر افراد ترجیح می‌ دهند که موهای خود را با روشی غیر از دکلره روشن یا لایت کنند و در همین راستا آموزش رنگ مو بدون دکلره جزو آموزش های پرطرفدار قرار گرفته است.

از آنجایی که رنگ کردن مو بدون دکلره خواهان زیادی دارد، اکثر رنگ کار ها هم دوست دارند که این آموزش را یاد بگیرند تا بتوانند موی مشتریان خود را بدون دکلره و با کمترین عوارض و کمترین ضرر رنگ کنند.

 اگر شما هم قصد یادگیری این نوع از روش برای رنگ کردن مو دارید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. زیرا قصد داریم که از صفر تا صد رنگ کردن مو بدون دکلره را به شما آموزش دهیم تا در نهایت بتوانید از این ترفند ها استفاده کنید و آن ها روی موهای مشتری های خود پیاده سازی کنید.

دوره آموزشی رنگ مو شما را با روش هایی برای درخشان تر شدن موها آشنا می کند. به این ترتیب مراقبت از موهای شما به سهولت انجام می گیرد. هر یک از مواد رنگی، پایه شیمیایی به خصوصی نیز دارند. برای استفاده از این مواد باید حتما به تقویت موها نیز بپردازید. به این ترتیب رنگ ها به خوبی بر روی موهای شما اعمال خواهند شد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

سالن زیبایی پریسا ظفری به عنوان یک سالن تخصصی در حوزه ی رنگ مو علاوه بر انجام خدمات مربوط به رنگ مو، به برگزاری کارگاه برای آموزش رنگ مو بدون دکلره می پردازد. تا تمام رنگ کار های مبتدی و حرفه ای برای یادگیری این مهارت مهم بتوانند به این سالن زیبایی مراجعه داشته باشند و این ترفند را به بهترین شکل ممکن بیاموزند.

روشن کردن مو بدون دکلره

اکثر افرادی که قصد انجام دکلره را دارند دوست دارند که موهای خود را روشن کنند. در امر آموزش رنگ مو بدون دکلره به شما یاد می دهیم که بتوانید موها را بدون دکلره و با رنگ سه صفر روشن کنید.

 رنگ موی سه صفر یکی از روش های بسیار عالی و بدون دکلره محسوب می‌ شود که آسیب بسیار کمی به تارهای مو وارد می کند و باعث می شود که مو به بهترین شکل ممکن روشن شود و آسیب هایی که دکلره به مو وارد می کند هم اتفاق نخواهند افتاد.

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران به جهت بازار کار داغ این عرصه های آرایشی و پیرایشی مورد توجه قرار گرفته است. این دوره های آموزشی برای بسیاری از خانم ها یک فرصت کاری استثنایی محسوب می شود. شما می توانید، از این دوره های آموزشی برای یادگیری تخصصی فرایند رنگ کردن مو استفاده کنید. کلیه تکنیک های به روز رنگ کردن مو نیز در دوره های آکادمی پریسا ظفری آموزش داده می شوند.

 رنگ سه صفر نوعی واریاسیون به حساب می‌ آید که پیگمنت های رنگی مو را خنثی می کند و باعث می شود که تارهای مو پایه رنگ روشن‌ تری بگیرند و این روشن کننده موها را به پایه پنج می رساند و کمک می‌ کند که شما بتوانید یک رنگ جذاب را روی این پایه رنگی پیاده سازی کنید.

Hair color training without bleaching
رنگ مو بدون دکلره

 نکته ای که باید آن را ذکر کنیم این است که شاید روشن کردن مو با رنگ سه صفر نتیجه ای کاملاً مشابه با دکلره نداشته باشد. اما قطعاً باعث روشن شدن مو می شود و ضررهای آن نسبت به دکلره بسیار کمتر است. در نتیجه کسانی که موهای آسیب دیده و نازک دارند بهتر است که با استفاده از رنگ سه صفر موهای خود را روشن کنند و سپس رنگ مورد نظرشان را روی سطح مو پیاده سازی کنند.

برای اینکه که بتوانید آموزش رنگ مو بدون دکلره با رنگ سه صفر را به صورت کاملاً صحیح و درست انجام دهید، نیاز به وسایل خاصی دارید که عبارتند از:

 • رنگ موی سه صفر
 • اکسیدان ۹ درصد یا ۱۲ درصد
 • کاسه رنگ 
 • برس رنگ
 • دستکش پلاستیکی 
 • پیشبند 
 • کلیپس
 • شامپوی مو
 • نرم کننده مو

مراحل آموزش رنگ مو بدون دکلره

وقتی که قصد یادگیری آموزش رنگ مو بدون دکلره را دارید، باید با مراحل مختلف آن آشنا شوید. تا تمام مراحل را به صورت کاملا اصولی و به ترتیب طی کنید. تا فرایند آموزش شما با موفقیت به اتمام برسد.

 مراحلی که در روند این آموزش باید طی شوند شامل موارد زیر می باشند:

 • استفاده از دستکش و پیشبند.
 • ترکیب رنگ سه صفر با اکسیدان که نسبت رنگ سه صفر و اکسیدان باید ۱ به ۲ باشد. هر چقدر که از رنگ سه صفر استفاده کردید، باید دو برابر نسبت به رنگ، از اکسیدان در ظرف استفاده کنید و این دو ترکیب را به خوبی هم بزنید تا در نهایت یک مایع صاف به دست بیاید.
 • تقسیم بندی کردن موها به دسته های کوچکتر با استفاده از کلیپس.
 • آغشته کردن مو با استفاده از برس به رنگ مو
 • بعد از ۳۰ تا ۴۰ دقیقه موها را با آب ولرم شستشو دهید.
 • برای اینکه موها بعد از شستشو خشک و آسیب پذیر نشوند از شامپوی مناسب و نرم کننده استفاده کنید. دقت به جنس موی مشتری در این مرحله اهمیت زیادی دارد. زیرا هر شامپو مختص جنس خاصی از مو می باشد.

کسانی که قصد یادگیری آموزش رنگ مو بدون دکلره را دارند باید به صورت اصولی تمام این مراحل را از صفر تا صد رعایت کنند تا فرایند رنگ کردن مو نتیجه ی مناسبی داشته باشد و رنگی که به دست می‌ آید شباهت زیادی به دکلره پیدا کند.

آیا روشن کردن مو با اکسیدان امکان پذیر است؟

روشن کردن مو با اکسیدان، جزو روش هایی است که طی آموزش رنگ مو بدون دکلره یاد داده می شود. زیرا می توان با استفاده از اکسیدان هم تارهای مو را به خوبی روشن کرد. این روش هم آسیب بسیار کمتری به مو وارد می کند. اما نتیجه ای دلخواه مانند دکلره را پدید نمی آورد. ولی می توانید تا حد بسیار زیادی موهای خود را با آن روشن کنید.

 باید بدانید که به طور کلی سه نوع اکسیدان در بازار وجود دارند. که شامل اکسیدان ۶ درصد، ۹ درصد و ۱۲ درصد هستند. اگر دوست دارید که موهای شما فقط یک درجه روشن شود اکسیدان ۶ درصد کاربردی خواهد بود.

Hair color training without bleaching
آموزش رنگ مو بدون دکلره

 اما اگر موهای شما نازک هستند و تا به حال آن ها را رنگ نکرده اید و دوست دارید که حدود ۳ درجه روشن تر شود، پیشنهاد می کنیم از اکسیدان ۹ درصد استفاده داشته باشید و در نهایت اگر موهای ضخیم و پرپشت دارید و علاقمند هستید که موهایتان خیلی خیلی و حدود ۴ یا ۵ درجه روشن شوند، استفاده از اکسیدان ۱۲درصد بهترین راه حل ممکن خواهد بود.

تا زمانی که بعد از آغشته کردن اکسیدان به تارهای مو، موهای شما به رنگ دلخواه نرسیدند اکسیدان را آبکشی نکنید. اما در این میان به این موضوع دقت داشته باشید که ماندن بیش از اندازه ی اکسیدان روی تارهای مو می تواند باعث بروز سوختگی و آسیب شود.

زیرا اگر اکسیدان بیش از حد معمول روی سطح مو باقی بماند باعث سوختگی، نازک شدن تارهای مو، موخوره و خشکی بیش از اندازه‌ ی مو خواهد شد.

سخن آخر

برای آموزش رنگ مو بدون دکلره آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری در خدمت شما می باشد. شما می توانید با مراجعه به این سالن زیبایی در کارگاه های مربوط به رنگ مو شرکت کنید و اصول لازم در رابطه با رنگ کردن مو بدون دکلره را از صفر تا صد بیاموزید. در این صورت می توانید بدون دکلره هم موهای مشتری ها زا با روش های سالم و بی ضرر روشن کنید.

 پریسا ظفری دارای تجربیات بسیار ارزشمند و زیاد در حوزه رنگ مو می‌ باشد و از مدارک بین المللی ارزشمندی هم برخوردار است که تمام این عوامل باعث می‌ شوند یادگیری رنگ کردن مو بدون دکلره تحت نظر چنین فردی شما را به یک رنگ کار حرفه ای و متخصص تبدیل کند. به طوری که آموزش رنگ مو بدون دکلره را به بهترین شکل ممکن بیاموزید و از آموزش خود در فرآیند شغلی‌تان استفاده داشته باشید. 

2.7/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)