دوره آموزشی رنگ مو

رنگ و مش سوزنی جدید
4/5 - (27 امتیاز)

دوره آموزشی رنگ مو شامل انواع خدمات مش نیز می شود. در این دوره کار با رنگ مو با استفاده از فویل های آلومینیومی توسط بهترین مدرس رنگ مو در ایران نیز آموزش داده می شود. برای این قبیل خدمات باید حتما از دکلره های قوی استفاده شود. سپس با استفاده از شانه و مواد دکلره، رنگ موها به خوبی بر روی ساقه ها پخش می شوند. این فرایند به مدت 10 الی 20 دقیقه انجام می گیرد.

دوره آموزشی رنگ مو به همراه خدمات مشاوره و تشخیص انواع رنگ مو نیز برگزار می شود. این دوره ها به شما در انتخاب بهترین رنگ موها کمک می کند. در این دوره ها کاربرد مواد شیمیایی نیز به علاقه مندان آموزش داده می شود. در این دوره ها نحوه ویتامینه عمیق موها نیز به علاقه مندان آموزش داده می شود. البته در اصل مواد مغذی توسط تغذیه افراد به موهای آن ها می رسد.

دوره آموزشی رنگ مو شما را با روش هایی برای درخشان تر شدن موها آشنا می کند. به این ترتیب مراقبت از موهای شما به سهولت انجام می گیرد. هر یک از مواد رنگی، پایه شیمیایی به خصوصی نیز دارند. برای استفاده از این مواد باید حتما به تقویت موها نیز بپردازید. به این ترتیب رنگ ها به خوبی بر روی موهای شما اعمال خواهند شد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

آشنایی با انواع رنگساژ مو

آمبره و بالیاژ مدل های مختلف رنگساژ مو هستند که در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. از این رو یک فیلد مهم در دوره آموزشی رنگ مو برای این دو نوع خدمات در نظر گرفته شده است. برای کار با مواد رنگ آمبره داشتن مهارت و تخصص لازم از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. براشینگ کردن مو نیز در این دوره آموزشی رنگ مو آموزش داده می شود. پس از این فرایند نوبت به خشک کردن و دکلره مو می رسد که در این دوره مهارت های مربوط به انجام تخصصی این عملیات نیز آموزش داده می شوند.

دوره آموزشی رنگ مو
رنگ موهای جدید

آموزش های مربوط به مواد شیمیایی

دوره آموزشی تخصصی رنگ مو در رابطه با مواد شیمیایی مورد استفاده در این فرایند نیز خدمات شایسته ای ارائه می دهد. در این دوره روش های تغییر رنگ موی مشتریان به صورت تخصصی آموزش داده می شوند و آموزش هایی در راستای مشاوره به مشتریان نیز وجود دارند که اطلاعات شما را تکمیل می کنند. این دوره ها شما را با انواع پوست سر و جنس مو نیز آشنا می سازند. ترکیب انواع رنگ ها با یکدیگر  و اکسیدان های مورد استفاده در این فرایند نیز از مهمترین اطلاعات این دوره محسوب می شوند که به شما کمک می کنند که به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل شوید.

در نظر داشته باشید که رنگ کردن موی طبیعی با رنگ کردن مویی که پیش تر یک بار رنگ شده است، تفاوت های جدی دارد، به همین خاطر نیز باید در این زمینه مهارت های لازم را به دست آورید. به علاوه  رنگ کردن موی سفید نیز در این میان جایگاه اساسی دارد که برای انجام آن مراحل خاصی انجام می شوند. برای رنگ زدن برخی از موها نیز باید از مواد دکلره برای بی رنگ کردن موها استفاده شود. انواع رنگساژ موهای معمولی و فر نیز در این دوره آموزشی جای داده می شوند.

آموزش مراقبت از موی رنگ شده

دوره جامع رنگ مو
دوره تخصصی رنگ مو

دوره آموزشی رنگ مو در رابطه با نحوه مراقبت از مویی که پیش تر رنگ کرده اید نیز آموزش هایی ارائه می دهد. برای این که از موهای رنگ شده شما حفاظت شود و رنگ آن پس از مدت طولانی نیز بر روی سر شما پایدار بماند، باید به برخی موارد مهم دقت داشته باشید.

در نظر داشته باشید که رنگ کردن موها آسیب های جدی به ساقه مو می رساند و در صورت عدم مراقبت صحیح و اصولی سبب خشک شدن ریشه و ساقه مو خواهد شد.  در دوره آموزش رنگ مو آموزش های دقیقی توسط بهترین رنگ کار مو در تهران در رابطه با مراقبت اصولی از مو تقدیم حضورتان می شود که برخی از آن ها را در زیر مشاهده می کنید:

کاهش استفاده از دستگاه های حرارتی مو

موی رنگ شده شما از موهای طبیعی بدون رنگ، شکننده و آسیب پذیرتر است و به همین خاطر در برابر حرارت نیز ضعیف عمل می کند. به همین خاطر باید استفاده از سشوارها، اتوموها، انواع دستگاه های فر و… برای موهای رنگ شده به حداقل برسد. به همین خاطر نیز در دوره جامع آموزشی رنگ مو نحوه صحیح استفاده از این وسایل را برای جلوگیری از آسیب به موهای شما معرفی می کنند.

 

به علاوه برخی از برندهای این دستگاه ها، آسیب های کمتری برای ساقه موهای شما به همراه می آورند. این وسایل نیز در این دوره های آموزشی به هنر جویان عزیز معرفی خواهند شد. در صورت استفاده مکرر از این وسایل، رطوبت موهای شما کمتر از پیش شده و به این ترتیب سلامت موهای خود را از دست می دهید.

استفاده از نرم کننده

نرم کننده ها و مواد مخصوص شست و شوی موها نیز در حفظ سلامت آن ها پس از رنگ شدن تاثیر به سزایی بر جای می گذارند. از این رو در این برگذاری کلاس آموزشی رنگ مو، در رابطه با آن ها نیز اطلاعات دقیقی در اختیار هنر جویان قرار داده می شود. این نرم کننده ها رطوبت موهای شما را به خوبی حفظ می کنند و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها در هر بار استحمام توصیه می شود. این محصولات گاها به صورت کرم موهای بدون نیاز به آبکشی نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

کوتاهی نوک موها برای جلوگیری از آسیب دیدگی موهای رنگ شده

دوره آموزشی رنگ مو در رابطه با اهمیت کوتاهی و نوک چینی موها نیز مطالبی را عنوان می کند. این مسئله برای همه موها اعم از طبیعی و رنگ شده حائز اهمیت است. در صورتی که هر چند وقت یک بار موهای خود را به دقت نوک گیری کنید، از بروز هر گونه موخوره و بیماری های مو، جلوگیری خواهید کرد. به این ترتیب موهای بلندتر، پرپشت تر و سالم تری خواهید داشت.

این فرایند برای خوش حالت تر شدن موهای شما پس از رنگ آمیزی نیز اهمیت دارد. با انجام به موقع و اصولی نوک گیری موها، شکل و ظاهر موهای شما زیباتر می شود. به طور کلی در دوره آموزش حرفه ای رنگ مو بیشتر از هر چیز بر حفظ سلامتی موها تاکید می شود. این که موها در طولانی مدت آسیب نبینند، تا حد بسیار زیادی به نوع رنگ مو و نحوه رنگ کردن موها بستگی دارد. به همین خاطر باید خدمات مربوط به رنگ مو را به افراد متخصص و متبحر بسپارید.

دوره حرفه ای رنگ مو
دوره رنگ مو در تهران

آسیب های احتمالی مو

برخی افراد در منزل خود موهایشان را رنگ می کنند. این افراد نیز در صورت نداشتن تخصص کافی در زمینه شناخت مواد و اعمال صحیح آن ها، آسیب های جبران ناپذیری به موهای سر خود وارد خواهند کرد. به علاوه عادت های روزانه شما نیز در حفظ سلامت موهایتان تاثیر گذار می باشند. به طور مثال برخی از خانم ها در طول روز ساعات زیادی در زیر نور خورشید سپری می کنند. به این ترتیب سلامت موهای آن ها به خطر می افتد.

این افراد نیز برای انجام فعالیت های روزانه باید از روش های مراقبتی مو در برابر نور خورشید استفاده کنند. تابش مستقیم این نور بر پوست سر سبب خشکی موها خواهد شد.  به جز این مورد، کلر موجود در استخرها نیز آسیب های جدی به موهای شما وارد می کند که باید در این خصوص نیز اقدامات موثری انجام دهید.

مزایا دوره آموزشی رنگ  مو پریسا ظفری

شرکت در دوره آموزشی رنگ مو پریسا ظفری مزایای زیادی را با خود به همراه دارد و هنرجویانی که در این دوره شرکت کنند، می توانند از این مزایای با ارزش برخوردار شوند. در ادامه به بررسی این مزایا می پردازیم.

 • یادگیری آموزش های مربوط به مواد شیمیایی به صورت کاملاً دقیق

 

 • دریافت مدرک معتبر و شروع به کار در حوزه رنگ مو

 

 • یادگیری موارد مراقبت از موهای رنگ شده

 

 • وارد شدن به بازار کار در سریع ترین زمان ممکن

 

 • شناخت انواع رنگ ها و بهترین برند های تولید کننده رنگ مو

 

 • تبدیل شدن به فرد متخصص و ماهر در زمینه رنگ مو

 

 • یادگیری رنگ کردن موها با کمترین میزان آسیب
 • یادگیری نکات مهم و ظریف که ممکن است در خیلی از آموزشگاه ها به این نکات مهم پرداخته نشود

 

 • یادگیری اصول رنگ مو بر اساس متد روز

 

 

دقت داشته باشید که پریسا ظفری فردی باتجربه و کاملا موفق در حوزه ی رنگ و مش می باشد و دارای ۲۰ سال تجربه در این زمینه است. وقتی که تحت نظارت چنین فردی به یادگیری اصول رنگ مو بپردازید، قطعاً به فردی موفق و کاملاً متخصص تبدیل می شوید. زیرا آموزش هایی که ارائه می‌ کند بر پایه ی جدیدترین متد ها و تکنیک های حوزه زیبایی می باشند. این فرد با مدارک با ارزشی که دارد اطلاعات و دانش با ارزش خود را در اختیار هنرجویان قرار می‌ دهد و تمام افراد علاقمند در این حوزه می توانند با شرکت در این دوره ی آموزشی طلایی به فردی کاملاً متخصص تبدیل شوند.

 ناگفته نماند وقتی که مدرک معتبر از یک آموزشگاه معتبر دریافت کنید، می توانید سریع تر به بازار کار وارد شوید و از آنجایی که آموزشگاه پریسا ظفری اعتبار بسیار بالایی دارد، مدرک دریافتی از این آموزشگاه نیز ارزشمند خواهد بود.

سالن زیبایی پریسا ظفری خدمات کوتاهی و رنگ مو را بر اساس آخرین ترندهای موجود در دنیای مد انجام می دهد. شماره های تماس و آدرس این مرکز را در این بخش مشاهده می کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: سعادت اباد بالای مدیریت نبش خیابان 31 پلاک 1 طبقه 3

One thought on “دوره آموزشی رنگ مو

 1. کاملیا میگوید:

  دوره آموزشی رنگ مو در آرایشگاه شما واقعاً عالی بود! خیلی خوشحالم که این مهارت را در آموزشگاه شما اموختم

 2. علیمردانی میگوید:

  دوره آموزشی رنگ مو در ارایشگاه پریسا ظفری واقعاً حرفه‌ای و کاربردی بود. از تکنیک‌های جدیدی و حرفه ای را اموزش میدن

 3. ترنم میگوید:

  من در دوره آموزشی رنگ مو شرکت کردم ، از صفر تا صد رنگ مو و تمام نکات را اموزش دادن ممنون از دوره خیلی خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)