سالن زیبایی کراتینه مو در تهران

آموزش صافی و احیا مو

مرکز کراتین مو تهران

مرکز کراتینه مو در تهران از تجهیزات و مواد ویژه ای در زمینه آرایش و پیرایش موهای شما استفاده می کند. شما می توانید، در مرکز پریسا ظفری بهترین خدمات کراتینه و خدمات رنگ و مش مو را دریافت کنید و سلامت را به موهای خود بازگردانید. در این خصوص استفاده از شامپوهای مخصوص کراتینه از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورت استفاده از این مواد درجه یک، کیفیت و ثبات مواد کراتینه بر روی موها نیز افزایش خواهد یافت.

دستگاه های آنالیزور و رطوبت سنج مو نیز در میان تجهیزات مورد نیاز برای کراتینه قرار می گیرند. با استفاده از این تجهیزات، انجام این فرایند بسیار ساده تر خواهد شد. سشوار مو نیز برای انجام برخی مراحل کراتینه به کار می رود. دما و حرارت این سشوارها نیز یک مولفه اساسی است که برای کراتینه مو مورد توجه قرار می گیرد. مرکز کراتینه مو در تهران از مواد کراتینه باکیفیت متناسب با جنس و حجم موهای شما نیز استفاده می کند.

کاسه ها و براش ها و کلاه های رنگ مخصوص نیز در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. هر یک از این ابزار، باید از کیفیت لازم برخوردار باشند، تا کراتینه مو با دقت و ظرافت لازم انجام شود. پس از انجام کراتینه مو، اتوی مو نیز برای بهبود وضعیت موهای شما مورد استفاده قرار می گیرد. ماسک های پس از کراتینه نیز در این زمینه نقش اساسی ایفا می کنند. کلیه این ابزار برای انجام این فرایند آرایشی مو ضرورت دارند.

آموزش کراتینه با متد های به روز دنیا و موادی با کیفیت آموزش داده می شود و اساتید مجرب کراتینه مو را به روش مدرن و آسان آموزش می دهند. آموزش جامع کراتینه مو تهران توسط بهترین سالن زیبایی انجام می شود و شما با اعتماد کامل از کیفیت آموزش می توانید آموزش کراتینه مو تهران را با سالن زیبایی پریسا ظفری انتخاب کنید.

سالن زیبایی پریسا ظفری خدمات مهمی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. شماره های تماس و آدرس این مرکز به شرح زیر است:

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

مراحل کراتین مو

مرحله اول: کراتین مو، شست و شوی موها
مرحله دوم: کراتین مو، هیدروژن رسانی
مرحله سوم: کراتین مو، خشک کردن موها
مرحله چهارم: دسته بندی موها
مرحله پنجم: مواد گذاری بر روی موها
مرحله ششم: براشینگ موها
مرحله هفتم: مرحله اتو کشی

در ادامه تمامی مراحل کراتینه مو را به ترتیب توضیح خواهیم داد.

مرحله اول) کراتین مو، شست و شوی موها

مرکز کراتینه مو در تهران
مرکز کراتینه مو در تهران

مرکز خدمات کراتین مو در تهران با استفاده از انواع شامپوهای بدون پسماند، این فرایند تخصصی را به انجام می رساند. در ابتدای کار موهای شما با استفاده از این شامپوها دو دست شسته می شود. در مرحله اول موهای شما از هر گونه آلودگی پاکسازی می شوند. در مرحله بعدی سر و موهای شما به مدت 3 تا 5 دقیقه ماساژ داده می شود. در صورتی که در این خصوص از شامپوهای مخصوص کراتینه استفاده شود، موهای شما عمیق تر پاکسازی خواهند شد. به این ترتیب مواد کراتینه نیز به صورت عمیق تر جذب موها خواهد شد.

مرحله دوم) کراتین مو، هیدروژن رسانی

سالن کراتینه مو در تهران برای انجام هر چه بهتر این فرایند، مرحله هیدروژن رسانی را با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهد. این مرحله برای بهبود فرایند کراتینه از اهمیت بالایی برخوردار است. این کار اثر صاف کنندگی این مواد را نیز افزایش می دهد.

به این ترتیب موهای شما از حالت وزی و پریشانی خارج شده و آراسته تر می شود. شما می توانید، این فرایند را با استفاده از چند روش انجام دهید. در این خصوص از تفنگ های مخصوص استفاده می کنند. استفاده از انواع دستگاه ماکرومیست نیز در این زمینه از اهمیت بالایی برخوردار است.

مرکز کراتینه مو در تهران
مراحل کراتینه مو

مرحله سوم) کراتین مو، خشک کردن موها

مرکز زیبایی کراتینه مو در تهران پس از انجام شست و شو و هیدروژن رسانی به موها، مرحله خشک کردن موها را با نیز با دقت بالا انجام می دهد. این مرحله به صورت حرفه ای انجام می گیرد؛ چرا که رطوبت موها برای انجام کراتینه تخصصی مو در مرکز کراتینه مو در تهران از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است که موهای شما تا 85 درصد خشک شده و رطوبت اضافی آن از بین برود. این درصد رطوبت بر اساس دستورالعمل استفاده از مواد کراتینه مشخص خواهد شد.

 

مرحله چهارم) دسته بندی موها

مرکز کراتین مو در بهترین سالن در مراحل بعدی، موهای شما را برای اعمال مواد کراتینه، آماده می کند. در این زمینه تقسیم بندی موها از اهمیت بالایی برخوردار است. بهتر است که موها را به 8 دسته تقسیم بندی کرده و آن ها را با کلیپس محکم کنید. در این مرحله بهتر است که به دستورالعمل درج شده بر روی مواد کراتین مو نیز توجه داشته باشید.

در نظر داشته باشید که نحوه کراتینه مو از یک ماده به ماده دیگر متفاوت است. به همین خاطر باید بدنه مواد مخصوص کراتینه را به دقت مطالعه کنید. در صورتی که به این نکات توجه نکنید، آسیب های جدی به موهای شما وارد خواهد شد.

 

مرحله پنجم) مواد گذاری بر روی موها

مرکز کراتینه کردن مو در تهران موهای مشتریان را با کیفیت بالایی به مواد کراتینه تماس می دهد. این مواد باید به کل موهای شما برسند. این کار با استفاده از شانه های دندانه دار و قلم های مخصوص انجام می گیرد. در نظر داشته باشید که حد تعادل را در استفاده از هر یک از این مواد رعایت کنید.

در مرحله بعدی نوبت به جذب مواد کراتینه به موها می رسد. این مرحله زمان بندی خاص خود را دارد. بهتر است برای بهبود این فرایند موهای خود را با کلاه بپوشانید. برای تاثیر گذاری هر یک از این مواد بر روی سر بهتر است به اطلاعات درج شده بر روی محصول دقت داشته باشید.

مرکز کراتینه مو در تهران
مرکز کراتینه مو در تهران

مرحله ششم) براشینگ موها

مرکز انجام کراتین مو در تهران، در مرحله بعدی براشینگ موها را با دقت بالا انجام می دهد. در صورتی که براشینگ موهای شما به خوبی انجام نشود، فرایند کراتینه به خوبی انجام نخواهد شد. براشینگ موها، با هدف خشک شدن موها انجام می گیرد. اما این هدف اصلی فرایند براشینگ نیست. انجام براشینگ بیشتر برای رسیدن مواد به همه موها انجام خواهد شد. در این زمینه میزان باد سشوار نیز یکی از مهمترین مواردی است که مورد توجه قرار می گیرد.

مرحله هفتم) مرحله اتو کشی

مرکز کراتینه مو در تهران برای انجام اتو کشی مو نیز فرایند به خصوصی را طی می کند. بهتر است که ابتدا یک اتوی مو مناسب تهیه و خریداری کنید. این اتوی مو باید با جنس مواد کراتینه شما سازگار باشد. تنظیم زمان اتوی مو نیز یکی از مهمترین فاکتورهایی است که در این خصوص مورد توجه قرار می گیرد. بهتر است که موهای خود را به دسته های کوچکتری تقسیم بندی کنید.

هر چه سرعت دست شما در این مرحله بیشتر باشد، کیفیت کار نیز افزایش می یابد. در صورتی که سرعت دست خود را کندتر کنید، کیفیت تاثیر گذاری مواد بر روی موها نیز کاهش می یابد. در صورتی که به حرکات دست خود در این فرایند توجه نداشته باشید، سوختگی های شدید در موهای شما به وجود می آید و یا دچار ریزش مو خواهید شد.

جمع بندی

مرکز کراتین و رنگ مو در تهران بهترین خدمات را در این زمینه آرایشی و پیرایشی و همچنین آموزش صفر تا صد رنگ و مش با حضور بهترین مدرس رنگ مو در ایران را برای شما به همراه می آورد. به همین خاطر استفاده از خدمات آن ها برای همه کسانی که به سلامت موهای خود اهمیت می دهند، توصیه می شود. شما می توانید، زیبایی موهای خود را در زمان بسیار کوتاهی با این روش احیای مو به دست آورید. این فرایند با انتخاب صحیح مواد رابطه مستقیم دارد. به علاوه کیفیت کار و مهارت کراتین کار نیز در این خصوص مورد ارزیابی قرار می گیرد.

سالن زیبایی پریسا ظفری خدمات مهمی را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. شماره های تماس و آدرس این مرکز به شرح زیر است:

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: سعادت اباد بالای مدیریت نبش خیابان 31 پلاک 1 طبقه 3

 

4.4/5 - (59 امتیاز)

One thought on “سالن زیبایی کراتینه مو در تهران

 1. تینا میگوید:

  سالن پریسا ظفری خدماتش حرف داره با مواد باکیفیتی که برای کار استفاده می کنه باعث میشه به مو آسیب نزنه من که خیلی راضیم از کارشون

 2. کرمانی میگوید:

  من در دوره آموزش رنگ مو پریسا ظفری شرکت کردم و واقعاً از کیفیت آموزش راضیم. ممنونم از آموزش های خیلی خوبتون

   • sasaf میگوید:

    من تو دوره آموزشی پریسا جون شرکت کردم انقد همه چی عالی بود و همه نکات رو گفتن که من بلافاصله وارد بازار کار شدم❤️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)