آموزش صفر تا صد رنگ و مش

آموزش صفر تا صد رنگ و مش
4/5 - (2 امتیاز)

آموزش صفر تا صد رنگ و مش شامل کلیه تکنیک های لازم برای آرایش موها است که شما را تبدیل به یک آرایشگر حرفه ای می کند! در این آموزش ها کلیه اطلاعات تکمیلی در رابطه با رنگ ها و انواع آن ها، متریال تشکیل دهنده رنگ ها، آموزش های مربوط به نحوه ترکیب رنگ ها، نحوه رنگ کردن اصولی ریشه های مو، دکلره و رنگساژ و… ارائه می شوند. به این ترتیب جایی برای ابهام در رابطه با رنگ و مش کردن باقی نمی ماند و کلیه نکات لازم گفته خواهد شد.

آموزش صفر تا صد رنگ و مش مراحل به خصوصی دارد که در این مقاله به آن ها اشاره می کنیم. در این دوره آموزشی سالن زیبایی پریسا ظفری مربیان حرفه ای بر کار شما نظارت می کنند. پشتیبانی آموزش ها نیز همواره در کنار شما خواهد بود.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

مراحل کلی آموزش صفر تا صد رنگ و مش

در این دوره های آموزشی چند مرحله اساسی طی خواهد شد و سپس مدارک مربوطه به افراد ارائه خواهند شد. اولین مرحله در این زمینه شناخت انواع مواد و وسایلی است که هنرجویان با آن ها سر و کار دارند. شناخت انواع رنگ ها و ترکیبات آن ها در این حوزه جای می گیرند. در مرحله دوم، فرایند رنگ گذاری مورد توجه قرار می گیرد. در این مرحله مربیان، کلیه اصول رنگساژ موها از ریشه ها تا ساقه مو را آموزش می دهند.

در مرحله بعدی فرایند تخصصی دکلره آموزش داده می شود. طی این آموزه ها هنرجویان یاد می گیرند که چگونه بدون آسیب رساندن به ریشه موها، فرایند دکلره را به خوبی پشت سر بگذارند. در مرحله بعدی نوبت به تکنیک های رنگ مو می رسد. در این مرحله تکنیک های آمبره، بالیاژ و… آموزش تخصصی رنگ مو در تهران داده می شوند که تکمیل کننده مهارت های یک آرایشگر خبره هستند.

در مراحل نهایی نوبت به تمرین های عملی هنرجویان می رسد و هر یک از آن ها زیر نظر مربیان حرفه ای بر روی مدل های زنده کار می کنند و موهای آن ها را با در نظر گرفتن نکات آموزشی دوره، می آرایند.

 

شیوه برگزاری دوره های آموزشی رنگ و مش

آموزش صفر تا صد رنگ و مش با در نظر گرفتن برخی شرایط ویژه برای هنرجویان انجام می گیرد. در این دوره ها کلیه موارد آموزشی مورد توجه قرار می گیرند. از جمله آن ها می توان به ابزار مورد نیاز برای کار هنرجویان اشاره کرد. همچنین تعداد شرکت کنندگان و توانایی هایی که هنرجویان پس از دوره به دست می آورند نیز در این میان جای می گیرند.

ابزار کار هنرجویان

در برخی از این دوره ها ابزار کار هنرجویان را به صورت پکیج به آن ها ارائه می دهند و به این ترتیب نیازی به خرید وسایل آرایشی وجود ندارد. این شرایط خاص هزینه دوره آموزشی شما را نیز افزایش می دهد. ابزار مورد نیاز هر یک از هنرجویان شامل برس های گرد، کاسه های رنگ، شانه مخصوص، برس رنگ، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله و پیشبند و کلاه های یک بار مصرف مخصوص رنگ، فویل ها و کلاه های مخصوص مش، سنجاق سر و مواد ضد عفونی کننده و… می شود. هر یک از این وسایل در مراحل خاصی از فعالیت هنرجویان مورد استفاده قرار می گیرند.

در آموزش صفر تا صد رنگ و مش برخی مواد مصرفی مانند رنگ مو و اکسیدان نیز به هنرجویان ارائه شده و در طول دوره در اختیار آن ها قرار داده می شوند. این مواد هر یک برای افراد تازه کار که تجربه ای در این زمینه ندارند، مناسب می باشند.

تعداد شرکت کنندگان هر دوره

آموزش صفر تا صد رنگ و مش با تعداد شرکت کنندگان به خصوصی برگزار می شود. هر یک از این دوره ها بنا به نظر و خواست شما با تعداد شرکت کنندگان مشخصی برگزاری شده و با توجه به این مهم هزینه کلاس ها نیز برآورد خواهد شد. اصولا کلاس های خصوصی آموزش صفر تا صد رنگ و مش به صورت 3 نفره برگزار می شوند. در این کلاس ها، وقت و انرژی مربی بیشتر برای شما صرف خواهد شد.

اما در صورتی که از کلاس های نیمه خصوصی استفاده کنید، تعداد نفرات به 8 نفر نیز می رسد. به این ترتیب زمان مربی کمتر به هر هنرجو اختصاص داده می شود. نوع بعدی این کلاس ها، کلاس های عمومی و یا غیر خصوصی است که تعداد هنرجویان آن ها تا 15 نفر تعیین می شود. هر یک از این کلاس ها با در نظر گرفتن زمان بندی هنر جویان عزیز برگزار می شوند.

مهارت های کسب شده پس از دوره آموزشی رنگ مو

آموزش صفر تا صد رنگ و مش مهارت ها و توانایی های آرایشی شما را افزایش می دهد. شما می توانید، با استفاده از این آموزش ها به صورت حرفه ای فرایند رنگ مو را انجام دهید. آموزش های زیر نیز در میان کلیه مهارت هایی دسته بندی می شوند که در این دوره آموزشی به هنر جویان ارائه خواهند شد:آموزش جامع رنگ و مش

لایت های کهکشانی آموزش های مربوط به مش شامل مش با فویل، مش شعاعی، ترمیم مش،
آموزش های مربوط به رنگ مو با کلاه و مش سوزنی آموزش های اولیه شامل دکلره، ترمیم دکلره،
آموزش رنگ مو بدون دکلره، رنگ و لایت مو با فویل مردانساژ و رنگساژ و آموزش های بالیاژ
دکوپاژ و هایلایت آمبره و سامبره
رنگ گذاری چند مرحله ای، رنگ ریشه و رنگ کامل هایلایت های فانتزی و دخترانه

 

کلیه این آموزش ها تا زمانی ادامه پیدا می کنند که افراد تسلط کافی به کلیه امور داشته باشند.

دریافت مدرک پس از آموزش صفر تا صد رنگ و مش

پس از این که بر موارد آموزشی یاد شده در این دوره ها تسلط کافی پیدا کنید، مدارک معتبری برای رنگ مو و مش دریافت خواهید کرد. این مدارک از سوی سازمان فنی و حرفه ای ارائه می شوند. البته لازم به ذکر است که شما با استفاده از این مدارک قادر به تاسیس سالن آرایشی نخواهید بود و تنها می توانید، با استفاده از مدرک فوق در سالن های آرایشی فعالیت داشته باشید. تاسیس سالن آرایشی نیازمند مدارک تخصصی تر در رابطه با آرایش و پیرایش است.

برای دریافت این مدرک نیازی به تحصیلات خاصی نخواهید داشت. در نظر داشته باشید که پس از پایان کلاس ها، دوره های جبرانی برگزار می شوند و کلیه اشکالات شما برطرف خواهند شد. پشتیبانی هر یک از کلاس ها نیز در طول دوره و پس از آن انجام خواهد شد.

برخی از هنر جویان در رابطه با بازار کار این حرفه نیز سوالاتی مطرح می کنند؛ شما می توانید، پس از گذراندن آموزش های مربوطه، بلافاصله وارد بازار کار شوید. کلیه سر فصل های ارائه شده در این دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش برای ورود به بازار کار تدریس می شوند.

مدل های جدید رنگ مو

دوره آموزش صفر تا صد رنگ و مش شما را با جدیدترین ترندهای دنیای مو و آرایش مو نیز آشنا می کند. کلیه سر فصل های ارائه شده در دوره صفر تا صد رنگ و مش مو نیز جدیدترین مدل های رنگ و مش مو را در خود جای داده است و به همین خاطر با استفاده از این آموزش ها به یک آرایشگر به روز تبدیل خواهید شد.

در سال های اخیر مدل موهای کوتاه بسیار مد شده اند و برای رنگ کردن این موها نیز روش ها و مدل های متعددی ارائه شده که هر یک مورد پسند برخی از خانم ها بوده اند. مدل های فانتزی رنگ و هایلایت های فانتزی دخترانه نیز در این میان از طرفداران بسیاری برخوردار بوده اند. شما می توانید، با استفاده از آموزه های این دوره آموزشی از جمله بالیاژ و لولایت و سامبره، مدل های زیبایی را بر روی موهای مشتریان خود پیاده سازی کنید.

جمع بندی

با استفاده از این دوره کاربردی  عملی آموزش رنگ، بی شک صاحب یک کسب و کار پر رونق می شوید. به همین خاطر توصیه می کنیم، از این دوره های آموزشی ویژه استفاده کنید.

سالن زیبایی پریسا ظفری برندی مطمئن برای شما در زمینه ارائه خدمات آرایشی است. شماره های تماس و آدرس این مرکز در دسترس همه مشتریان قرار می گیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)