مدل رنگ و مش جدید

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

با انتخاب مدل رنگ و مش جدید می‌توانید باعث یک شروع جدید و یک تغییر بزرگ و زیبا باشید. انواع مدل‌های رنگ و مش جدید یکی از تغییرات مناسب برای رنگ مو است. رنگ مو راهی سریع برای دستیابی به تغییر و همگام شدن با روندهای زیبایی و مدرن است که با انتخاب بهترین سالن زیبایی به بهترین نحوه انجام می‌شود.

مدل رنگ و مش جدید یکی از خدمات بسیار پرطرفدار و تاثیرگذار بر روی ظاهر خانم‌ها می باشد. زیرا، موها یکی از بخش های بسیار تاثیرگذار بر روی ظاهر هر فرد می باشند، به همین دلیل با تغییر رنگ می‌توان ظاهر خود را بسیار زیباتر کنید. سالن زیبایی پریسا ظفری یکی از بهترین سالن های رنگ مو مو در تهران می باشد، که انواع خدمات مدل رنگ و مش جدید را ارائه می دهد. در این مقاله قصد داریم با مدل‌های رنگ و مش جدید و رنگ و مش خوشگل بیشتر آشنا شویم.

خدمات موی مرکز زیبایی پریسا ظفری با تماس با شماره و آدرس مربوط به این سالن قابل سفارش می باشند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

مدل رنگ و مش جدید
مدل رنگ و مش جدید

آشنایی با روش انجام مش بر روی مو

مش مدلی از روش‌های رنگ کردن مو می باشد، که برای ایجاد دسته‌های رنگ مو متفاوت با رنگ زمینه مو متفاوت انجام می‌شود. در بخش اولی  آشنایی با روش انجام مش بر روی مو لازمه مهمی برای آشنایی با مدل‌های رنگ و مش پرطرفدار است، که به شرح زیر می‌باشد.

مش با کلاه در روش رنگ کردن با کلاه، آرایشگر در ابتدا یک کلاه پلاستیکی که دارای سوراخ های فراوانی بر روی آن می باشد بر روی سر قرار داده و با استفاده از یک قالب با نوک تیز دسته های مو را از سوراخ های کوچک کلاه بیرون می کشد. بدین صورت دسته هایی از مو از این طریق از بقیه قسمت های سر جدا شده که به وسیله دکلره عمل رنگساژ انجام می شود.
مش با فویل

 

مش با فویل یکی از راهکارهای مناسب برای رنگ مش می باشد و جزئی از تکنیکی ترین روش های رنگ کردن مو در بین مدل رنگ و مش جدید می باشد. در ابتدا آرایشگر موهای شما را به صورت دستی جدا کرده و با استفاده از فویل های نازک بخش های رنگ شده را به صورت جدا رنگ کرده و بر روی سر قرار خواهد می‌دهد.

مدل‌های رنگ و مش جدید 2024

از گذشته تا به امروز مردم برای از بین بردن موهای سفید خود از رنگ های طبیعی و گیاهی مانند حنا استفاده می‌کنند، که در طول زمان با پیشرفته شدن و حضور رنگ های شیمیایی این صنعت به سمت روش های جدیدی برای رنگ کردن موها و افزایش زیبایی خود رفته است.

امروزه بیشتر خانم ها برای تنوع در ظاهر  خود و افزایش زیبایی به سراغ رنگ و مش خوشگل می‌روند که با وجود تنوع در نوع رنگ بر اساس سلیقه مراجعه کننده می تواند با مراجعه به بهترین سالن زیبایی یعنی سالن پریسا ظفری انواع مدل های فانتزی، مدل های مش، مدل های آمبره، مدل های هایلایت و سایر مدل های دیگر را مطابق ژورنال مدل‌های رنگ و مش جدید 2024 دریافت کند.

با توجه به تفاوت سلیقه ها در مدل رنگ خدمات رنگ مش یکی از پرطرفدارترین فرآیندهای خدمات زیباسازی مو می باشد؛ همانطور که در قسمت های قبل گفته شده است که از طریق روش‌های متفاوتی انجام می‌شود.

مدل رنگ و مش جدید
مدل رنگ و مش جدید

انواع مدل رنگ و مش جدید

هر سال  به دلیل تنوع سلیقه و استایل در دنیای مد و زیبایی تنوع در مدل رنگ و مش جدیدی اضافه می‌شود. هر شخص بر اساس سلیقه‌ای که دارد می تواند مدل های مختلفی از رنگ و مش را انجام دهد، که البته انتخاب سالن زیبایی رنگ مو برای اجرای هر چه بهتره مدل رنگ و مش جدید می تواند تاثیرات بسیار زیادی بر روی مدل خواسته شده بگذارد، که البته انواع مدل های رنگ مش جدید به شرح زیر می باشند.

 مدل هایلایت مو

زمانی که رنگ های روشن لابه لای موها با زمینه رنگ تیره قرار بگیرند به این مدل هایلایت مو گفته می شود. این روش نیازمند آرایشگری ماهر و با سابقه می باشد، که در سالن زیبایی رنگ مو و اساس سلیقه مشتری این روش به صورت دلخواه با شیوه های متفاوت قابل اجرا می باشد.

در سال 2024 یکی از پرطرفدارترین روش های رنگ مو مدل هایلایت مو می باشد، که می تواند با انواع رنگ های پوست مطابقت داشته باشد. هایلایت مو جز رنگ و مش پرطرفدار در ژورنال‌های جدید استایل مو می باشد و درصد احتمال آسیب به مو را بسیار کمتر کرده است. هایلایت مو از نظر هزینه به صرفه‌ای که دارد، در بین قیمت مدل رنگ و مش جدید بسیار پرطرفدارتر از سایر روش های دیگر است.

 مدل لولایت

مدل لولایت نیز از نظر تکنیکی شبیه مدل هایلایت مو می‌باشد، که با توجه به ایجاد دو دسته متفاوت در رنگ موها زمینه مو روشن بوده و لولایت تیره بر روی آن قرار می گیرد و به گونه‌ای دقیقاً روشی متضاد هایلایت مو است.

 مدل آمبره و سامبره

در این روش در بین انواع مدل رنگ و مش جدید تغییرات رنگ مو از ریشه که رنگ تیره دارد به روشن تغییر خواهند کرد. این دو روش آمبره و سامبره دارای طرفدار های بسیار زیادی در سالن های زیبایی رنگ مو می باشند.

مدل آمبره و سامبره جزوه مجموعه بالیاژ مو می باشند که البته در روش آمبره ریشه مو تیره رنگ بوده و بر نقطه قسمت ساقه رنگ روشن می شود و سامبر نیز نوعی از تکنیک‌های متنوع در آمبره می‌باشد، که به طور مشخصی می‌توان گفت ترکیبی از دو مدل آمبره و بالیاژ است. در روش سامبر تغییر رنگ از نزدیک ریشه مو شروع شده و به ساقه مو که دارای رنگ روشن است به صورت ملایم تری تلفیق می‌شود.

 مدل بالیاژ

این روش جزء دسته جدیدترین رنگ و مش خوشگل در سالن های زیبایی است در مدل بالیاژ قسمتی‌هایی از مو به صورت تیکه ای رنگ خواهند شد که با توجه به تکنیک رنگ بخش های ظریف با تکنیک مخصوص به صورت کاملا آزادانه دارای رنگ متفاوت ترین از زمینه مو رنگ خواهند شد. مدل بالیاژ همانند هایلایت بوده که با این تفاوت در این روش رنگ زمینه مو باید اختلاف بسیار زیادی با رنگ لایت نداشته باشند.

بالیاژ می‌تواند برای افرادی که دارای موهای کوتاه، بلند و کم حجم هستند مناسب باشند. از طریق این روش حجم موهای خود را بیشتر نشان دهید. بالیاژ  باعث می‌شود که ظاهری جذاب تر به دست آورید. لذا،  انجام این مدل رنگ و مش نیازمند به رنگ کار حرفه ای می‌باشد، که با مراجعه به سالن زیبایی رنگ مو پریسا ظفری می‌توانید بهترین خدمات انواع مدل رنگ و مش جدید را دریافت کنید.

 مدل رنگ مو فانتزی

در این روش رنگ موها دارای تنوع بسیار زیادی می باشند، که از طریق روش‌های بسیار مختلفی امکان ایجاد یک رنگ فانتزی می‌توانند مورد سلیقه هر مراجعه کننده باشد، اما یکی از نکات منفی در رنگ موهای فانتزی ماندگاری کوتاه آنها بوده و به نوعی جزو دسته های رنگ موهای نیمه موقت می باشد.

رنگ و مش کار حرفه ای در تهران به شیوه استاندارد و اصولی از موارد مورد نیاز برای رنگ و مش پرطرفدار استفاده می کند.

مدل رنگ و مش جدید
مدل رنگ و مش جدید

جمع بندی

سالن زیبایی پریسا ظفری یکی از مراکز آرایشی و زیبایی در غرب تهران می باشد، که انواع خدمات مربوط به مدل رنگ و مش جدید به مراجعه کنندگان خود ارائه می دهند.

تجهیزات این سالن زیبایی بسیار پیشرفته می باشد که با وجود کادر بسیار مجرب و استفاده از مواد اولیه با کیفیت می تواند رنگ مو مد نظر شما را به بهترین نحو ممکن اجرا کند. شما با مراجعه به سالن زیبایی پریسا ظفری می‌توانید به روزترین مدل های از رنگ مو، مش، هایلایت، بالیاژ و… جدید در سال 2024 را انجام دهید.

4.4/5 - (44 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)