کراتین کار حرفه ای در تهران

آموزش صافی و احیا مو

بهترین کراتین کار تهران

بهترین کراتین کار تهران برای افزایش سلامت موهای شما خدمات حرفه ای خود را ارائه می دهد. در سال های اخیر گرایش بسیاری از خانم ها به خدمات و آموزش رنگ و مش، استفاده بیشتر از دستگاه های حرارتی مخصوص آرایش مو و… سبب ایجاد آسیب های جدی در موهای خانم های شده است. استفاده بیش از حد از سشوارها و اتوموها نیز در این زمینه مشکلات جدی ای ایجاد کرده که سلامت موی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین خاطر استفاده از برخی روش ها برای احیای موهای آسیب دیده افراد با استقبال بالایی رو به رو شده است.

سالن زیبایی پریسا ظفری در میان بهترین برندهای آرایشی جای می گیرد. خدمات موی این مرکز با تماس با شماره و آدرس مربوط به این سالن قابل سفارش می باشند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

کراتین مو خواص بی شماری برای موهای شما به همراه دارد. شما می توانید، موهای خشک و آسیب دیده خود را با استفاده از این روش های درمانی به خوبی درمان کنید. همچنین درمان کمبود رطوبت موها نیز توسط بهترین کراتین کار تهران  به سهولت حاصل می شود. شما می توانید، ظاهر به هم ریخته موهای خود را با استفاده از این خدمات آراسته تر کنید.

آموزش کراتینه با متد های به روز دنیا و موادی با کیفیت آموزش داده می شود و اساتید مجرب کراتینه مو را به روش مدرن و آسان آموزش می دهند. آموزش کراتینه مو تهران توسط بهترین سالن زیبایی انجام می شود و شما با اعتماد کامل از کیفیت آموزش می توانید آموزش کراتینه مو تهران را با سالن زیبایی پریسا ظفری انتخاب کنید.

کراتین چیست؟

کراتین مو اقدامی موثر در راستای احیای تارهای آسیب دیده ی مو می باشد. با انجام این اقدام کراتین طبیعی از دست رفته ی مو، احیا شده و به مو بازگردانده می شود. کراتین در کنار احیای موهای آسیب دیده، به زیبایی و لطافت و نرمی موها نیز منجر می شود. در نتیجه می توانیم بگوییم که این اقدام، دو منظوره است و در کنار سلامت، زیبایی مو را نیز در پی خواهد داشت. به صورت کلی کراتین نوعی پروتئین ساختاری می باشد که به شکل طبیعی در موی همه افراد وجود دارد. اما ممکن است بنا به دلایل مختلف از میزان این پروتئین کاسته شود که با انجام کراتینه این کمبود جبران خواهد شد.

 اگر به تازگی دکلره کرده اید یا موهای شما در اثر وراثت، اتو مو و … آسیب دیده و خشک و وز شده است، پیشنهاد می کنیم که حتما به سالن تخصصی کراتین پریسا ظفری مراجعه کنید و موهای خود را به دست بهترین کراتین کار تهران در این سالن بسپارید.

بهترین کراتین کار تهران

فواید کراتین مو

 • نرمی و لطافت مو
 • درخشان شدن تارهای مو
 • رفع خشکی و وزی مو
 • درمان و رفع موخوره
 • کمک به احیا و بازیابی مو
 • زیبایی مو
 • عدم نیاز به سشوار و اتو مو برای صافی موقت
 • صافی دائمی حداقل 6 ماه تا 1 سال
 • کمک به حفظ رنگ مو
 • کاهش زمان مدل دهی و فرم دهی به مو

 

کراتین کار مو کیست؟

کراتین کار مو به شخصی گفته می‌ شود که تخصص و مهارت کافی در زمینه کراتین را داشته باشد و از قبل در دوره تخصصی مربوط به کراتین شرکت کرده باشد و با کسب مهارت و تجربه کافی مدرک معتبر در این حوزه را نیز دریافت کرده باشد.

 یک کراتین کار حرفه‌ ای نسبت به تمام روش‌ های صافی و احیا اشراف دارد و می‌ تواند به بهترین شکل ممکن فرایند صافی مو را برای مشتری‌ های خود انجام دهد. از طرف دیگر یک کراتین کار حرفه‌ ای و موفق باید سعی کند که همواره خدمات خود را در سطح کیفی بالا مشتری‌ ها ارائه دهد. یعنی از بهترین مواد کراتین استفاده کند و در کنار آن با صبر و حوصله و رعایت ظرافت تمام مراحل کراتین را پیش ببرید. زیرا رعایت ظرافت در امر کراتین بسیار حائز اهمیت است.

در این صورت یک فرد می‌ تواند مشتری‌ های زیادی را جذب کند. در آموزشگاه پریسا ظفری این تضمین را می‌ دهیم که شما با شرکت در دوره کراتین و صافی مو می‌ توانید به این میزان از مهارت و حرفه‌ ای‌ گری دست پیدا کنید.

بهترین کراتین کار تهران

بهترین کراتین کار تهران چه مهارت هایی دارد؟

بهترین و حرفه ای ترین کراتین کار تهران باید نسبت به مهارت‌ های مختلفی اشراف داشته باشد. تا بدین ترتیب در لیست بهترین‌ ها قرار بگیرد. در ادامه مهارت‌ های لازم را با هم مرور می‌ کنیم.

دادن مشاوره کامل به مشتری آشنایی با انواع خدمات احیا و بازسازی و صافی مو
مشتری مداری توانایی انجام روش‌ های احیا و صافی مو
ارائه روش‌ های مناسب مشتری برای مراقبت از موهای کراتینه شده. شناخت برندها و محصولات مختلف و متریال‌های متفاوت در راستای مواد صافی و کراتین
خوش قول بودن توانایی استفاده از بهترین متریال‌ ها در کراتین مو
داشتن تجربه بالا ارائه کار با کیفیت
تسلط کامل به مهارت اتوکشی داشتن دقت، حوصله و ظرافت در تمام مراحل کراتین.

درآمد کراتین کار در تهران چقدر است؟

میزان درآمد کراتین کار در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد. طبیعتاً اگر شما در یک آموزشگاه معتبر مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کنید،  می‌ توانید در سالن‌ های زیبایی خوب و معتبر فعالیت حرفه‌ ای خود را آغاز کنید. که این مسئله به افزایش درآمد شما منجر می‌ شود و دقیقاً آموزشگاه پریسا ظفری چنین امکانی را برای هنرجویان خود فراهم می‌ کند.

بهترین کراتین کار تهران
بهترین کراتین کار تهران

مراقبت های پس از کراتینه مو

بهترین کراتین کار در تهران شما را با برخی راهکارهای پس از انجام این خدمات آرایشی مو نیز آشنا می کند. خدمات کراتینه توسط بهترین کراتین کار تهران به دو دسته تقسیم بندی می شوند، یکی مراحل اجرای کراتینه بر روی مو و دیگری مراحل مراقبت از موهای کراتینه شده که هر یک از آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.

یک مسئله مهم که  بهترین کراتین کار تهران بر آن تاکید دارد، استفاده از شامپوهای مناسب پس از کراتینه مو است. این شامپوها، اثر کراتینه را پس از انجام این فرایند از بین نمی برند و بر پایداری تاثیر مواد آن بر روی موها می افزایند. شامپوهای بدون سولفات در این زمینه بهترین انتخاب محسوب می شوند.

یکی دیگر از مواردی که در زمینه مراقبت اصولی از موی کراتینه شده بیان می شود، در رابطه با استخر رفتن پس از کراتینه مو می باشد. در نظر داشته باشید که کلر موجود در استخر به موهای کراتینه شده شما آسیب می رساند و اثر مواد کراتینه را نیز از بین می برد. به همین خاطر توصیه می کنیم که پس از اجرای خدمات کراتینه تا مدتی از استخر رفتن صرف نظر کنید.

 

استفاده از ماسک های مو برای مراقبت از مو

بهترین کراتین کار تهران پس از انجام کراتین مو، ماسک موهای بدون سولفات را برای موهای شما مورد استفاده قرار می دهد. این ماسک موها نیز برای مراقبت بهتر از مواد کراتینه به کار می روند و تاثیر گذاری این مواد را بر موهای شما افزایش می دهند. این روزها برندهای مختلفی از این ماسک ها در بازارهای فروش وجود دارند. توصیه می کنیم، بر اساس جنس موهای خود هر یک از آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

در نظر داشته باشید که این روش های مر اقبتی، تاثیر کراتینه شما را بیشتر می کنند. عدم  رعایت آن ها سبب از بین رفتن کلی تاثیر کراتینه نمی شود، بلکه تنها ماندگاری آن را کاهش می دهد.

جمع بندی

بهترین کراتین کار تهران هزینه انجام این خدمات را بسیار به صرفه تعیین کرده است. بر مبنای تاثیر گذاری فوق العاده این فرایند آرایشی بر روی موها، کیفیت مواد مورد استفاده بهترین کراتین کار تهران، هزینه های تعیین شده برای آن بسیار مقرون به صرفه هستند.

انجام این خدمات آرایشی با استقبال بسیاری از خانم ها رو به رو شده است. همه رده های سنی از انجام این خدمات استقبال کرده اند. کسانی که موهای رنگ شده و آسیب دیده دارند، با انجام این خدمات آرایشی، سلامت دوباره را به موهای خود هدیه داده اند، همچنین این فرایند برای کسانی که موهای ضعیف طبیعی دارند نیز بسیار مفید واقع می شود.

با استفاده از خدمات مراقبتی یاد شده در این گزارش، کیفیت کراتینه موی شما بسیار بیشتر خواهد شد.

 

3.6/5 - (19 امتیاز)

One thought on “کراتین کار حرفه ای در تهران

 1. سپیده میگوید:

  من موهامو پیش بهترین کراتین کار تهران سالن پریسا طفری کراتینه کردم به شدتتت راضی اممممم مرسی از تیم خفن تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)