بهترین کراتین کار تهران

آموزش صافی و احیا مو
3.6/5 - (19 امتیاز)

بهترین کراتین کار تهران  برای افزایش سلامت موهای شما خدمات حرفه ای خود را ارائه می دهد.در سال های اخیر گرایش بسیاری از خانم ها به خدمات رنگ و مش، استفاده بیشتر از دستگاه های حرارتی مخصوص آرایش مو و… سبب ایجاد آسیب های جدی در موهای خانم های شده است. استفاده بیش از حد از سشوارها و اتوموها نیز در این زمینه مشکلات جدی ای ایجاد کرده که سلامت موی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین خاطر استفاده از برخی روش ها برای احیای موهای آسیب دیده افراد با استقبال بالایی رو به رو شده است.

سالن زیبایی پریسا ظفری در میان بهترین برندهای آرایشی جای می گیرد. خدمات موی این مرکز با تماس با شماره و آدرس مربوط به این سالن قابل سفارش می باشند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

کراتین مو خواص بی شماری برای موهای شما به همراه دارد. شما می توانید، موهای خشک و آسیب دیده خود را با استفاده از این روش های درمانی به خوبی درمان کنید. همچنین درمان کمبود رطوبت موها نیز توسط بهترین کراتین کار تهران  به سهولت حاصل می شود. شما می توانید، ظاهر به هم ریخته موهای خود را با استفاده از این خدمات آراسته تر کنید.

آموزش کراتینه با متد های به روز دنیا و موادی با کیفیت آموزش داده می شود و اساتید مجرب کراتینه مو را به روش مدرن و آسان آموزش می دهند. آموزش جامع کراتینه مو تهران توسط بهترین سالن زیبایی انجام می شود و شما با اعتماد کامل از کیفیت آموزش می توانید آموزش کراتینه مو تهران را با سالن زیبایی پریسا ظفری انتخاب کنید.

بهترین کراتین کار تهران
بهترین کراتین کار تهران

تعریف کلی کراتین

مواد کراتین در واقع نوعی پروتئین مفید برای موها هستند که سبب درخشندگی و زیبایی بیشتر موهای شما خواهند شد. عدم وجود کراتین مورد نیاز در موها، سبب وز شدن موها خواهد شد. به همین خاطر استفاده از این ماده یک راه حل اساسی برای درست کردن موهای فر و وز به شمار می رود. کراتین در بخش های مختلفی از بدن انسان وجود دارد. این ماده در ناخن ها، بخش های داخلی، موها و.. به طور طبیعی وجود دارد.

 

مواد کراتینی در دو دسته تقسیم بندی می شوند. یک مدل آن ها آلفا کراتین و مدل دوم بتا کراتینه هستند که هر یک در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از کراتین برای موها، سبب صافی و لختی نیمه دائمی موهای شما خواهد شد. این روش برای آراستگی بیشتر نیز مورد استفاده قرار می گیرد و تنها جنبه درمانی ندارد. این روزها ثابت شده که در بدن بسیاری از حیوانات نیز مدل های خاصی از مواد کراتین وجود دارند.

مرکز کراتینه مو در تهران از تجهیزات و مواد ویژه ای در زمینه آرایش و پیرایش موهای شما استفاده می کند. شما می توانید، در مرکز پریسا ظفری بهترین خدمات کراتینه و خدمات رنگ و مش مو را دریافت کنید و سلامت را به موهای خود بازگردانید.

آموزش کراتینه مو تهران در سالن زیبایی پریسا ظفری توسط بهترین اساتید مجرب صورت می گیرد.

بهترین کراتین کار تهران
بهترین کراتین کار تهران

فرایند کلی کراتین مو

تماس مواد کراتینی با موها، شبیه به فرایند رنگ کردن مو است؛ در این روش ها موها به صورت کامل با مواد کراتینی پوشیده می شوند. بهترین کراتین کار تهران برای انجام این فرایند، موها را  در مدت به خصوصی در تماس با این مواد قرار می دهد. رعایت زمان بندی کراتینه مو یک اصل اساسی است که در کیفیت انجام این فرایند تاثیر گذار می باشد. این زمان در بسیاری از سالن های آرایشی تا حدود 120 دقیقه طول می کشد. در صورتی که موهای شما بلندتر از حد معمول باشد، این زمان بیشتر نیز خواهد شد.

بهترین کراتین کار تهران  از بهترین مواد کراتینه برای انجام این فرایند استفاده می کند، میزان ماندگاری صافی و زیبایی موها پس از کراتینه، به کیفیت مواد مورد استفاده کراتین کار بستگی دارد. به همین خاطر در صورتی که مواد کراتینه مورد استفاده در سالن های آرایشی از مرغوبیت کافی برخوردار باشند، مدت زمان ماندگاری تاثیر آن ها بر موها نیز بیشتر خواهد شد. معمولا کسانی که موهای فرفری و وز دارند، از انجام این خدمات بیشتر استقبال می کنند. به طور کلی مدت زمان ماندگاری تاثیر این روش های درمانی مو، 6 ماه است.

آشنایی با مواد کراتین مو

بهترین کراتین کار تهران  در شناخت مواد کراتین و نحوه استفاده از آن ها بر اساس جنس موهای مشتریان نیز مهارت بالایی دارد. تعیین هزینه انجام این خدمات تا حد زیادی به نوع مواد مورد استفاده در این زمینه بستگی دارد. در نظر داشته باشید که در این جا بهترین و بدترین نوع مواد معنی ندارد! هر یک از مدل های مواد کراتینه برای یک مدل مو مورد استفاده قرار می گیرند و تاثیر مثبتی بر روی برخی از موها دارند.

به همین خاطر شناخت جنس مو و نحوه کار با مواد کراتینه یک اصل اساسی است که بهترین کراتین کار تهران  نیز به آن پایبند می باشد. به طور مثال برخی از این مواد برای موهایی با فر ریز ساخته شده اند، برخی از آن ها برای موهای مجعد مناسب می باشند، برخی برای موهای حالت دار و برخی نیز برای موهای صاف و لخت که نیاز به مراقبت بیشتر دارند، به کار می روند.

در نظر داشته باشید که برخی از این مواد بیشتر برای احیا و سلامتی موها به کار می روند و برخی از آن ها بیشتر برای صافی و گرفتن وز موها کارایی دارند. این مواد از نظر بو نیز با هم تفاوت دارند. برخی از آن ها بوی ملایمی دارند و برخی نیز با بوی تند شناخته می شوند.

بهترین کراتین کار تهران
بهترین کراتین کار تهران

مراقبت های پس از کراتینه مو

بهترین کراتین کار تهران  شما را با برخی راهکارهای پس از انجام این خدمات آرایشی مو نیز آشنا می کند. خدمات کراتینه توسط بهترین کراتین کار تهران به دو دسته تقسیم بندی می شوند، یکی مراحل اجرای کراتینه بر روی مو و دیگری مراحل مراقبت از موهای کراتینه شده که هر یک از آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشند.

یک مسئله مهم که  بهترین کراتین کار تهران بر آن تاکید دارد، استفاده از شامپوهای مناسب پس از کراتینه مو است. این شامپوها، اثر کراتینه را پس از انجام این فرایند از بین نمی برند و بر پایداری تاثیر مواد آن بر روی موها می افزایند. شامپوهای بدون سولفات در این زمینه بهترین انتخاب محسوب می شوند.

یکی دیگر از مواردی که در زمینه مراقبت اصولی از موی کراتینه شده بیان می شود، در رابطه با استخر رفتن پس از کراتینه مو می باشد. در نظر داشته باشید که کلر موجود در استخر به موهای کراتینه شده شما آسیب می رساند و اثر مواد کراتینه را نیز از بین می برد. به همین خاطر توصیه می کنیم که پس از اجرای خدمات کراتینه تا مدتی از استخر رفتن صرف نظر کنید.

 

استفاده از ماسک های مو برای مراقبت از مو

بهترین کراتین کار تهران  پس از انجام کراتین مو، ماسک موهای بدون سولفات را برای موهای شما مورد استفاده قرار می دهد. این ماسک موها نیز برای مراقبت بهتر از مواد کراتینه به کار می روند و تاثیر گذاری این مواد را بر موهای شما افزایش می دهند. این روزها برندهای مختلفی از این ماسک ها در بازارهای فروش وجود دارند. توصیه می کنیم، بر اساس جنس موهای خود هر یک از آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

در نظر داشته باشید که این روش های مر اقبتی، تاثیر کراتینه شما را بیشتر می کنند. عدم  رعایت آن ها سبب از بین رفتن کلی تاثیر کراتینه نمی شود، بلکه تنها ماندگاری آن را کاهش می دهد.

جمع بندی

بهترین کراتین کار تهران هزینه انجام این خدمات را بسیار به صرفه تعیین کرده است. بر مبنای تاثیر گذاری فوق العاده این فرایند آرایشی بر روی موها، کیفیت مواد مورد استفاده بهترین کراتین کار تهران، هزینه های تعیین شده برای آن بسیار مقرون به صرفه هستند.

انجام این خدمات آرایشی با استقبال بسیاری از خانم ها رو به رو شده است. همه رده های سنی از انجام این خدمات استقبال کرده اند. کسانی که موهای رنگ شده و آسیب دیده دارند، با انجام این خدمات آرایشی، سلامت دوباره را به موهای خود هدیه داده اند، همچنین این فرایند برای کسانی که موهای ضعیف طبیعی دارند نیز بسیار مفید واقع می شود.

با استفاده از خدمات مراقبتی یاد شده در این گزارش، کیفیت کراتینه موی شما بسیار بیشتر خواهد شد.

 

One thought on “بهترین کراتین کار تهران

  1. سپیده میگوید:

    من موهامو پیش بهترین کراتین کار تهران سالن پریسا طفری کراتینه کردم به شدتتت راضی اممممم مرسی از تیم خفن تون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)