رنگ مو در دوران بارداری

رنگ مو در دوران بارداری

بسیاری از بانوان تصور می‌ کنند که رنگ مو در دوران بارداری می‌ تواند برای جنین مضر باشد و به همین علت در این دوران موهای خود را رنگ نمی‌ کنند. در دوران بارداری رسیدگی به چهره می‌ تواند تاثیر بسیار زیادی در افزایش روحیه بانوان گرامی داشته باشد و در نتیجه رنگ کردن مو در این دوران هم باعث ایجاد تنوع در چهره و افزایش جذابیت خواهد شد.

این نگرانی کاملاً طبیعی است که شاید رنگ مو در دوران بارداری باعث آسیب به جنین شود‌. اما اگر شما موهای خود را در یک سالن زیبایی معتبر رنگ کنید و از رنگ با کیفیت و کاملا اورجینال استفاده کنید، این خطر تا میزان بسیار زیادی کاهش پیدا می‌ کند و تقریبا میزان درصد آن به صفر خواهد رسید.

 پس اگر دوست دارید که به موهای خود رسیدگی کنید و در عین حال هیچ آسیبی به جنین شما در دوران بارداری بر اثر این رنگ مو وارد نشود، می‌ توانید به سالن پریسا ظفری مراجعه داشته باشید. این سالن زیبایی جزو معدود سالن هایی می باشد که از رنگ مو های با کیفیت و مرغوب استفاده می‌ کند. که این رنگ موها کاملا اورجینال و اصل هستند و هیچ ضرری ندارند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران به جهت بازار کار داغ این عرصه های آرایشی و پیرایشی مورد توجه قرار گرفته است. این دوره های آموزشی برای بسیاری از خانم ها یک فرصت کاری استثنایی محسوب می شود. شما می توانید، از این دوره های آموزشی برای یادگیری تخصصی فرایند رنگ کردن مو استفاده کنید. کلیه تکنیک های به روز رنگ کردن مو نیز در دوره های آکادمی پریسا ظفری آموزش داده می شوند.

 البته باید بدانید که رنگ مو در دوران بارداری دارای که قواعد خاص خود نیز هست که طی این مقاله این نکات و قواعد را با هم مرور می کنیم. تا بر همین اساس، موهای خود را در این دوران زیبا رنگ کنید.

آیا رنگ مو در دوران بارداری ضرر دارد؟

اگر باردار هستید و قصد دارید که یک تنوع در چهره ی خود ایجاد کنید و موهایتان را رنگ کنید، اما این مسئله دغدغه ذهنی شما است که آیا رنگ مو در دوران بارداری ضرر دارد؟ باید بگوییم که رنگ کردن مو به خودی خود کار نامناسب و مضر در دوران بارداری نمی باشد. به شرطی که شما یک سالن زیبایی معتبر و مطمئن را برای این کار انتخاب کنید و مطمئن باشید که از رنگ موی اورجینال و با کیفیت برای شما استفاده می کنند.

رنگ هایی که اورجینال و با کیفیت باشند، فاقد سرب هستند و بوی خیلی تند و زیادی هم ندارند. در نتیجه برای مادر و جنین خطری نخواهند داشت. از طرف دیگر بسیاری از افراد تصور می‌ کنند که شاید مواد شیمیایی رنگ مو از پوست سر وارد بدن شود و به جنین برسد. اما باید بدانید که این مواد شیمیایی به قدری کم و ناچیز هستند که هیچ تأثیر منفی و بدی روی بدن مادر و جنین نخواهند گذاشت. پس در یک عبارت باید خیال شما راحت کنیم که رنگ مو در دوران بارداری اقدامی بی ضرر و کاملاً ایمن می باشد.

برای اینکه بتوانید با خیالی راحت موهای خود را در دوران بارداری رنگ کنید و هیچ اضطرابی از بابت آسیب های ناشی از آن نداشته باشید، بهتر است که در سه ماه دوم بارداری این کار را انجام دهید و در سه ماه اول موهای خود را رنگ نکنید. البته رنگ کردن مو با رنگ اورجینال در سه ماه اول هم ضرر خاصی ندارد. اما جهت کسب اطمینان و رفع اضطراب شما، پیشنهاد ما این است که از ۳ ماهگی به بعد موهای خود را در دوران بارداری رنگ کنید و از زیبایی و تنوع چهره خود لذت ببرید.

رنگ مو در دوران بارداری
رنگ موهای جدید

اقدامات مهم قبل از رنگ کردن مو در دوران بارداری

قبل از انجام رنگ مو در دوران بارداری باید اقدامات مهمی را انجام دهید. تا فرایند رنگ کردن مو هیچ آسیبی به بدن شما و جنین وارد نکند.

درست است که این کار به خودی خود یک اقدامی بی ضرر می باشد. اما ممکن است که برخی از مادر ها دارای شرایط فیزیکی و بدنی خاصی باشند. که رنگ مو برای آنها مضر می باشد. برای مثال، بانوانی که به آسم مبتلا هستند در برابر بوی شیمیایی رنگ آسیب پذیر هستند و ممکن است که آسم آنها عود کند و این مسئله موجب آسیب به بدن جنین می شود. پس حتماً قبل از رنگ کردن مو اقدامات زیر را انجام دهید:

  • مشورت با پزشک زنان و زایمان
  • پیدا کردن یک سالن زیبایی معتبر که از رنگ موی اورجینال استفاده می کند.
  • رعایت جوانب احتیاط
  • دقت به نوع مواد تشکیل دهنده رنگ
  • عدم وجود آمونیاک در رنگ موی مورد نظر
  • ماساژ پوست سر
  • استفاده از ماسک چند لایه هنگام رنگ کردن مو 
  • کسب اطمینان از بابت وجود تهویه در محیط آرایشگاه

اگر شما سالن زیبایی پریسا ظفری را برای رنگ کردن مو انتخاب کنید، این اطمینان را به شما می دهیم که هم از رنگ موهای سالم، بدون بو و اورجینال استفاده می کنند و هم محیط آرایشگاه دارای امکانات لازم برای تهویه و تنفس راحت شما هنگام رنگ کردن مو خواهد بود.

انتخاب رنگ موی مناسب برای دوران بارداری

انتخاب رنگ مو در دوران بارداری مسئله ی بسیار مهمی است که باید به آن توجه کنید. سعی کنید که حتما در انتخاب رنگ مو تحقیقات لازم را انجام دهید. تا بی ضررترین رنگ ها و بهترین برندها در این زمینه را بشناسید و از آرایشگر خود بخواهید که از این برند برای شما استفاده کند.

رنگ هایی که بدون سرب و بدون آمونیاک هستند، می‌ توانند انتخاب خوبی برای این دوران باشند. زیرا این نوع از رنگ ها کاملاً سالم و بی ضرر هستند که عوارض ناشی از رنگ مو در دوران بارداری را کاهش خواهند داد. علاوه بر این استفاده از رنگ موهای گیاهی هم می تواند انتخاب خوبی باشد.

 البته رنگ موهای گیاهی مانند رنگ های شیمیایی و صنعتی زیبا نیستند و شاید به آن اندازه روی موهای شما جلوه جذاب نداشته باشند. اما مزیت مهمی که دارند این است که کاملا بی ضرر هستند و می توانید با خیالی راحت موهای خود را در دوران بارداری با این رنگ ها رنگ کنید. رنگ های گیاهی از عطاری ها و فروشگاه های ارگانیک قابل خریداری هستند. 

رنگ مو در دوران بارداری
رنگ مو در دوران بارداری

بهترین سالن برای رنگ کردن مو در دوران بارداری

برای رنگ مو در دوران بارداری باید بهترین سالن را انتخاب کنید. زیرا اقدام بسیار مهمی است. اگر ساکن تهران هستید و دوست دارید که یک سالن مناسب و مطمئن در این زمینه پیدا کنید و مطمئن باشید که از رنگ موهای بدون آمونیاک و سالم برای شما استفاده می کنند، پیشنهاد ما به شما مراجعه به سالن زیبایی پریسا ظفری می باشد.

 شما با مراجعه به این سالن می توانید موهای خود را با روش نوین و رنگ های سالم، زیبا کنید. بدون اینکه هیچ آسیبی به موهای شما و سلامتی جنین شما وارد شود. خدمات این سالن زیبایی بسیار گسترده هستند که یکی از مهمترین خدمات آن ها هم رنگ کردن موی بانوان باردار با رنگ های مخصوص و سالم می باشد.

سخن آخر

برای رنگ مو در دوران بارداری محدودیت زیادی وجود ندارد. به شرطی که شما از ۳ ماهگی به بعد اقدام به انجام رنگ مو داشته باشید و در انتخاب رنگ مورد نظر و سالن زیبایی مورد نظر هم دقت زیادی به خرج دهید. در این صورت می توانید کاملا موفقیت‌آمیز موهای خود را رنگ کنید و هیچ آسیبی هم نبینید.

به این ترتیب دیگر در دوران بارداری آشفته به نظر نخواهید آمد و با رنگ مو در دوران بارداری و ایجاد تنوع در چهره، می‌توانید به افزایش روحیه خود در این دوران هم کمک کنید و در زیباترین حالت ممکن، به انتظار تولد نوزاد دلبند خود باشید. 

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)