آموزش تخصصی رنگ مو در تهران

تفاوت ریباندینگ و کراتینه مو
3.9/5 - (15 امتیاز)

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران به جهت بازار کار داغ این عرصه های آرایشی و پیرایشی مورد توجه قرار گرفته است. این دوره های آموزشی برای بسیاری از خانم ها یک فرصت کاری استثنایی محسوب می شود. شما می توانید، از این دوره های آموزشی برای یادگیری تخصصی فرایند رنگ کردن مو استفاده کنید. کلیه تکنیک های به روز رنگ کردن مو نیز در دوره های آکادمی پریسا ظفری آموزش داده می شوند.

از گذشته های دور تا کنون، مردم از مواد مختلفی برای رنگ کردن موهای خود استفاده می کردند. همچنان نیز انواع مواد طبیعی مانند حنا در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرند. رنگ کردن موها چهره را زیباتر می کند و تغییرات چشم گیری در استایل افراد به وجود می آورد. به علاوه رنگ زدن موها سفیدی های مو را نیز پوشش داده و سبب جوان تر به نظر رسیدن خانم ها می شود. به همین خاطر آموزش تخصصی رنگ مو در تهران برای خود آرایی در منزل نیز با استقبال خانم ها رو به رو شده است.

هر فردی با در نظر گرفتن جنس موهای خود از نوع به خصوصی از تکنیک های رنگ کردن مو استفاده می کند. ابزارها و تجهیزات مورد استفاده در فرایند رنگ کردن مو نیز هر یک برای یکی از تکنیک های پیرایش مو مورد استفاده قرار می گیرند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

آمبره مو، از مفاد آموزش تخصصی رنگ مو

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران با راهکارها و تکنیک های مختلفی انجام می شود. این آموزش ها شامل موارد جدیدی مانند آمبره نیز می شوند. آمبره یک تکنیک جذاب رنگ مو برای رنگ زدن ریشه موها تا ساقه محسوب می شود. آرایشگران در این تکنیک آرایشی از سمت ریشه ها به سمت ساقه مو حرکت کرده و مواد رنگ را ماساژ می دهند. در این روش مرز بندی بین رنگ ها مشخص تر است و تغییر رنگ موی سر نیز به وضوح مشخص می شود.

این رنگ ها از تیره به سمت روشن تغییر می کنند. این خدمات بر اساس سطح کار و نوع مواد مورد استفاده تعیین قیمت می شوند. در این دوره آموزشی رنگ مو در تهران، مدارک فنی حرفه ای تخصصی نیز به هنرجویان ارائه می شود.

آموزش تخصصی رنگ و مش

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران، تکنیک سامبره

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران شامل خدمات سامبره نیز می شود. سامبره در واقع نوع دیگری از آمبره مو است.  در این روش آرایشی مرز بین رنگ های مشخص تر می شود. در واقع تیرگی و روشنی موها، در این روش آرایشی کمتر نمایان است. در این تکنیک بخشی از موها انتخاب می شوند. شما می توانید، قسمت های مورد نظر را از موی خود جداسازی کرده و مواد رنگی را بر روی آن اعمال کنید.

خدمات بالیاژ مو

بالیاژ مو نیز یکی از مهمترین مفاد آموزشی رنگ مو در تهران محسوب می شود. بسیاری از خانم ها از این روش آرایشی مو برای زیباتر شدن استفاده می کنند. تکنیک بالیاژ با استفاده از دست و بدون نیاز به فویل های آلومینیومی قابل اجرا است. به همین خاطر نیز زمان انجام این کار کمی بیشتر از سایر تکنیک ها است. این تکنیک رنگ مو هم برای موهای کوتاه مورد استفاده قرار می گیرد و هم برای موهای بلند. به همین خاطر نیز بسیاری از خانم ها از آن استقبال می کنند.

دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران بالیاژ مو  را به صورت تخصصی به هنرجویان آموزش می دهد. این تکنیک رنگ مو سبب می شود که رنگ و مدل موها پس از مدتی تغییر سبک ندهد. این مزیت مهم سبب گرایش بسیاری از خانم ها به این متد رنگ مو شده است. ایجاد هایلایت های زیبا با استفاده از این متد آرایشی مو نیز به سهولت انجام می شود.

خدمات مربوط به هایلایت موها

دوره آموزشی رنگ مو در تهران توسط آموزشگاه پریسا ظفری شامل موارد آموزشی مربوط به هایلایت مو نیز می شود. در این تکنیک برای تنوع بیشتر در سبک رنگ کردن موها، از روش های به خصوصی استفاده می کنند. وقتی پس از مدتی رنگ کردن مو با تکنیک های آمبره  و سامبره از این مدل موها خسته شدید، نوبت به هایلایت موها می رسد. هایلایت موها در مدل های متنوعی انجام می گیرد.

شما می توانید، با انجام این روش رنگ مو، به موهای خود بعد و رنگ اضافه کنید و آن ها را کمی روشن تر نشان دهید. انجام صحیح این روش تنها توسط افراد با مهارت و متخصص صورت می گیرد. آرایشگران حرفه ای بهترین مدل های هایلایت را نیز می شناسند و آن ها را بر اساس ظاهر شما معرفی می کنند. اگر به سلامت موهای خود اهمیت می دهید، این فرایند آرایشی را تنها به دست آرایشگران حرفه ای بسپارید.

آموزش حرفه ای رنگ مو خدمات لولایت موها 

آموزش تخصصی رنگ مو در تهران لولایت موها را نیز شامل می شود. این تکنیک های آرایشی نیز تفاوت های اساسی با روش های پیشین دارد. به طور کلی خدمات لولایت برای موهای روشن تر انجام می شود. اما خدمات هایلایت برای رنگ موهای تیره مورد استفاده قرار می گیرند. برای استفاده از خدمات لولایت نیازی به دکلره کردن موها نخواهید داشت اما برای هایلایت باید حتما دکلره مو نیز انجام شود.

به همین خاطر اغلب خدمات لولایت کمترین آسیب را به موهای شما می رساند. شما می توانید، از این خدمات رنگ برای حفظ سلامت موهای خود نیز استفاده کنید. در لولایت تنها موهای شما رنگ می شوند. در خدمات لولایت عمق و حجم مو نیز بیشتر می شود. این در حالی است که خدمات هایلایت بیشتر برای درخشندگی موها به انجام می رسند.

 

خدمات مش مو

در دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران تمهیداتی برای آموزش مش مو نیز در نظر گرفته اند. این تکنیک های رنگ مو با این که مربوط به سالیان سال پیش هستند، اما همچنان برای برخی مدل های ترند دنیای آرایش و پیرایش مو مورد استفاده قرار می گیرند. در این روش دسته هایی از موهای شما جدا شده و رنگ مورد نظر بر روی آن ها اعمال خواهد شد.

برای انجام تکنیک مش، روش های بسیاری وجود دارند که بر اساس نوع رنگ انتخابی و مدل موی شما هر یک انتخاب می شوند. پیاده سازی این تکنیک سبب زیباتر شدن موهای شما می شود و تنوع وسیعی در چهره و استایل موهای شما به وجود می آورد.

نکات مهم رنگ مو

در دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران با برخی نکات مهم در رابطه با مراحل قبل و بعد از رنگ مو نیز آشنا می شوید. برخی از این موارد به شرح زیر می باشند:

 • بهتر است که موهای خود را پیش از رنگ کردن کوتاه کنید. همچنین نوک گیری موهای خود را نیز به خوبی انجام دهید. همچنین در صورتی که موهای شما مریض و موخوره ای باشد، بی شک مواد رنگی به خوبی بر روی آن نمی نشیند.
 • رنگ موها و انواع آن ها را به خوبی شناسایی کنید و سپس یک مدل مناسب از آن ها را متناسب با جنس موی خود انتخاب کنید.
 • برای رنگ کردن موهای سفید نیز قوانین به خصوصی وجود دارد. برخی از موهای سفید در برابر رنگ مو مقاومت کرده و رنگ نمی پذیرند. از این رو باید رنگ مورد استفاده بر این موها قدرت بیشتری داشته باشد. دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران شما را با انواع رنگ موهای مخصوص موی سفید و یا موهای مقاوم آشنا می کند.
آموزش تخصصی رنگ مو در تهران
آموزش تخصصی رنگ مو در تهران

بعد از اتمام دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

شما با شرکت در دوره آموزش تخصصی رنگ مو در تهران در آموزشگاه پریسا ظفری می توانید به موارد مختلفی اشراف پیدا کنید و به تخصص بالایی دست پیدا خواهید کرد. زیرا رنگ مو مسئله ای می باشد که روز به روز نیازمند آپدیت شدن است و وقتی که شما در آموزشگاهی اصول رنگ مو را بیاموزید که مدرس آن تمام مباحث را بر اساس متد های روز دنیا تدریس می‌ کند، می‌توانید هنری کامل آپدیت شده داشته باشید. بعد از اتمام این دوره هم به مهارت های مختلفی دست پیدا خواهید کرد که این مهارت ها شامل موارد زیر می باشند:

با یادگیری تمام این توانایی ها بدون تردید به فردی با دانش و کاملاً متخصص در حوزه ی رنگ مو تبدیل خواهید شد و می توانید با هنر و مهارتی که دارید به سرعت شغلی مناسب برای خود به دست و پا کنید و در ادامه ی آن به اعتبار بالایی هم دست پیدا کنید.

 

 • یادگیری انواع مش و انجام آن ها

 

 • شناخت انواع رنگ مو و ترکیب رنگ موها

 

 • شناخت مواد مناسب برای رنگ کردن موها

 

 • یادگیری ترکیب کردن رنگ مو های متناسب با یکدیگر

 

 • یادگیری اصولی رنگ کردن مو بدون آسیب رساندن به تارهای مو

 

 • یادگیری که دکلره کردن مو

 

 • کسب مهارت در ریشه گیری مو ها

 

 • یادگیری آمبره کردن موها

 

 • یادگیری هنر روشن کردن مو بدون استفاده از دکلره

 

 • آشنایی کامل با خواندن کاتالوگ و پیگمنت های رنگ مو

 

 • شناسایی روش های مختلف پاک کردن یا ریموو رنگ مو که تحت عنوان دکوپاژ شناخته می شود.

 

 • یادگیری اصول مراقبت های بعد از رنگ مو

 

 • کسب مهارت کافی برای انجام انواع هایلایت و بالیاژ
 • تسلط کامل در اجرای لایت با فویل یا روش های مختلف مانند: روش سوزنی

 

 

بازار کار رنگ مو چطوره؟

بازار کار رنگ مو بسیار مناسب است زیرا انجام رنگ مو جزو خدمات پرطرفدار محسوب می شود که روزانه شاید چندین نفر اقدام به انجام آن داشته باشند.

 اگر شما فردی متخصص و ماهر در این زمینه باشید، قطعا می توانید مشتری های بیشتری را به کسب و کار خود جذب کنید و از آن جایی که همه ی افراد دوست دارند همواره چهره های متنوع و زیباتر داشته باشند، به تغییر رنگ مو و تجربه ی رنگ موی جدید هم می پردازند. تمام این عوامل دست به دست هم می دهند تا یک فرد رنگ کار موفق و متخصص، به درآمد بالایی دست پیدا کند.

 

فراموش نکنید که تخصص و آپدیت بودن مهارت های شما لازمه ی موفقیت و گسترش بازار کار شما خواهد بود. پس سعی کنید که حتما در یک آموزشگاه معتبر مدرک خود را دریافت کنید تا آموزش‌ هایی که می بینید بر اساس متد روز دنیا باشند. در این صورت به فردی موفق با درآمد نسبتاً بالا تبدیل خواهید شد.

با شرکت در دوره آموزشی تخصصی رنگ مو در تهران در بهترین آموزشگاه تهران یعنی سالن پریسا ظفری، قطعاً به بازار کار خوبی دست پیدا می کنید. زیرا پریسا ظفری فردی با بیش از ۲۰ سال سابقه ی کار در حوزه ی رنگ و مش کار حرفه ای در تهران می باشد و در این زمینه مدارک بین المللی ارزشمندی دارد که این موارد موجب می شوند تا اعتبار آموزشگاه شما افزایش پیدا کند و همین مسئله به رونق کسب و کار شما منجر خواهد شد.

در این موقعیت، اکثر سالن های زیبایی ممکن است که از خدمات شما استقبال کنند. زیرا وقتی ببینند که در چنین آموزشگاه معتبری آموزش دیده اید، به شما اعتماد خواهند کرد. پس از آن، می توانید در بهترین سالن های زیبایی تهران مشغول به کار شوید و مشتری های خاص خود را پیدا کنید.

 

One thought on “آموزش تخصصی رنگ مو در تهران

 1. صادقی میگوید:

  آموزشگاه شما برای آموزش تخصصی رنگ مو در تهرانبهترین انتخاب بود. نحوه‌ی تدریس و محتواهای آموزشی عالی بود

 2. احمدی میگوید:

  من مدت زیادی بود که به دنبال یک دوره آموزشی تخصصی رنگ مو در تهران بودم که با ارایشگاه پریسا ظفری اشنا شدم دوره هاشون عالیه

 3. رضوانه میگوید:

  این آموزشگاه تخصصی رنگ مو با کادری مجرب و حرفه‌ای، به من کمک کرد تا به مهارت‌های لازم برای رنگ کردن مو برسم و خیلی هم راضیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)