آموزش رنگ مو در تهران

آموزش رنگ مو در تهران

افرادی که به دنبال گذراندن دوره آموزش رنگ مو در تهران هستند تا بتوانند به یک رنگ کار حرفه‌ ای تبدیل شوند، باید آموزشگاه‌ های معتبر در این زمینه را شناسایی کنند و برای شرکت در دوره اقدام داشته باشند.

 در حال حاضر دوره‌ ها و ورکشاپ‌ های زیادی در زمینه مهارت‌ های آرایشگری در سراسر کشور از جمله تهران برگزار می‌ شوند و این مسئله باعث تاسیس آموزشگاه‌ های زیبایی بسیار زیادی هم شده است.

 یکی از بهترین آموزشگاه‌ های زیبایی در این زمینه که دوره آموزش رنگ مو را هم با مدرسین با تجربه برگزار می‌ کند، آموزشگاه پریسا ظفری می‌ باشد. طی برگزاری این دوره در این آموزشگاه معتبر هنرجویان تمام اصول مربوط به رنگ مو و قوانین رنگ مو را یاد می‌ گیرند و می‌ توانند به عنوان یک رنگ کار حرفه‌ ای پس از اتمام دوره مشغول به فعالیت شوند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دنبال آموزشگاهی معتبر در این زمینه می‌ باشید،  می‌ توانید این محتوا را تا انتها دنبال کنید تا در نهایت انتخاب خوبی برای یادگیری این مهارت جذاب داشته باشید.

آیتم های آموزشی رنگ مو

آیتم‌ های آموزش رنگ مو مختلف هستند و با توجه به اینکه شما در کدام یک از آموزشگاه‌ های زیبایی این دوره را پشت سر بگذارید، این سرفصل‌ ها می‌ توانند متغیر باشند. اما به طور کلی قصد داریم که به مهم‌ترین سرفصل‌ هایی که در اکثر آموزشگاه‌ ها آموزش داده می‌ شوند بپردازیم:

 1. یادگیری کامل اصول رنگ و مش
 2. آشنایی با انواع رنگ مو
 3. شناخت ساختار و رنگ موی سر 
 4. یادگیری روش‌ های مختلف مش از جمله مش کلاهی و مش با فویل
 5. شناخت ترکیب رنگ‌ های گوناگون و نحوه انجام این کار
 6. آشنایی با انتخاب رنگ موی مناسب برای هر فرد با توجه به رنگ پوست
 7. آموزش صحیح رنگ کردن ریشه ی مو
 8. آموزش دکلره مو
 9. آموزش رنگساژ مو 
 10. یاد دادن انواع لایت و هایلایت
 11. آموزش رنگ مو آمبره و سامبره
 12. توانایی انجام کاتالوگ خوانی مو
 13. توانایی انجام رنگ موی مورد نظر مشتری حتی از روی عکس
 14. شناخت جدیدترین روش‌ ها و جدیدترین ترکیب رنگ‌ ها بر اساس متد روز دنیا

تمام این سرفصل‌ ها به شکل تخصصی و کامل به وسیله ی مدرسین با تجربه و ماهر در آموزشگاه پریسا ظفری به هنرجویان یاد داده می‌ شوند و قطعاً اگر یک فرد این مباحث را به صورت عملی و تئوری فرا بگیرد، با دریافت مدرک در لیست رنگ کاران حرفه‌ ای تهران قرار خواهد گرفت و می‌ تواند در زمینه ی خدمات رنگ مو فعالیت حرفه‌ ای خود را آغاز کند.

بهترین آموزشگاه آموزش رنگ مو در تهران

آپدیت بودن سرفصل ها نکته ی مهمی است که بهترین آموزشگاه، باید از آن برخوردار باشد. جالب است بدانید که این سرفصل‌ ها به صورت دائم در حال به روز رسانی هستند. زیرا هر روز متد های جدیدی برای آموزش تخصصی رنگ مو در تهران روی کار می‌ آید که هر یک از این متد ها بسیار جذاب هستند و مشتری‌ ها ترجیح می‌دهند که با جدیدترین متد ها و مدل‌ ها مو های خود را رنگ کنند.

پس طبیعتاً انتخاب هنرجویان باید آموزشگاهی باشد که همواره فرایند آموزش رنگ و مش را به صورت کاملاً آپدیت به هنرجویان ارائه می‌ دهد و جدیدترین مباحث مربوط به رنگ مو که در جهان مطرح می‌ شوند را به هنرجویان یاد می‌ دهد. آموزشگاه پریسا ظفری برای تجربه ی چنین آموزش با کیفیتی در خدمت هنرجویان سراسر کشور می‌ باشد.

در کنار این نکته، این آموزشگاه دوره‌ های خود را با سطح کیفی بسیار بالایی برگزار می‌ کند. زیرا مدرسین این آموزشگاه دارای تخصص بالا هستند و از طرف دیگر امکانات لوازمی که در روند آموزش به هنرجویان داده می‌ شوند کاملاً تخصصی و با کیفیت می‌ باشند.

در کنار تمام این موارد اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای پس از اتمام دوره به هنرجویان از جمله عوامل مهمی است که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است و باعث شده است که این آموزشگاه تعداد کثیری از هنرجویان را در حوزه ی رنگ مو پذیرا باشد.

آموزش رنگ مو در تهران

دوره آموزش رنگ مو چگونه برگزار می شود؟

بسیاری از هنرجویان علاقمند، که قصد شرکت در کلاس آموزش رنگ مو در تهران را دارند این سوال برایشان پیش می‌ آید که روند برگزاری دوره به چه شکل می‌ باشد؟

به طور کلی برگزاری دوره رنگ مو در هر آموزشگاه متفاوت است. اما در صورتی که انتخاب شما آموزشگاه پریسا ظفری باشد، باید بدانید که تمام جلسات دوره به صورت تئوری و عملی به هنرجویان یاد داده می‌ شوند و هر جلسه ی آموزشی حاوی نکات تخصصی بسیار زیادی است. یکی از مهم‌ ترین نکات در رابطه با برگزاری دوره در این آموزشگاه این است که این دوره‌ ها قابلیت برگزاری به صورت آنلاین و حضوری را دارند. یعنی بستر مناسبی برای شرکت هنرجویان تهرانی در محیط آموزشگاه و شرکت هنرجویانی که ساکن تهران نیستند در کلاس‌ های آنلاین آموزشگاه فراهم شده است تا هیچکس با محدودیت جغرافیایی مواجه نشود و بتواند دوره‌ های پربار این آموزشگاه را پشت سر بگذارد.

 تمام افراد در هر کدام از دوره‌ ها که شرکت کنند مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه‌ ای را دریافت می‌ کنند که نه تنها در کشور ما، بلکه در سایر کشورهای دیگر هم می‌ توانند با کمک این مدرک وارد بازار کار شوند.

هزینه شرکت در کلاس رنگ مو در تهران

هزینه شرکت در کلاس رنگ مو در تهران با توجه به اینکه شما کدام یک از آموزشگاه‌ های زیبایی را انتخاب می‌ کنید، متغیر است. زیرا آموزشگاه‌ های زیبایی زیادی وجود دارند که هر یک از آن ها بر اساس عوامل مختلف قیمت مشخصی را برای خدمات و کلاس‌ های خود در نظر می‌ گیرند.

 هزینه در کلاس‌ های آموزشگاه پریسا ظفری برای هنرجویان به صورت کاملاً منصفانه در نظر گرفته می‌ شود. تا افرادی که محدودیت مالی دارند بتوانند با خیال آسوده در کلاس‌ های این دوره شرکت کنند و به یک رنگ کار حرفه‌ ای تبدیل شوند. ممکن است که بسیاری از افراد سرمایه اولیه اندکی برای آغاز کار رنگ مو، داشته باشند اما مستعد و علاقمند باشند که آموزشگاه پریسا ظفری دقیقاً به این احساس نیاز پاسخ داده است و با در نظر گرفتن قیمتی منصفانه برای کلاس‌ های خود امکان مراجعه ی تمام هنرجویان را با میزان معقولی از بودجه مالی فراهم کرده است.

بازار کار رنگ مو در تهران

چون خدمات رنگ مو در سراسر کشور از خدمات پرطرفدار محسوب می‌ شوند، بازار کار رنگ مو در تهران نیز بسیار گسترده است. به طوری که اگر شما مدرکی معتبر را از آموزشگاهی معتبر مانند آموزشگاه پریسا ظفری دریافت کنید بدون تردید می‌ توانید در سالن‌ های زیبایی مختلف و در لاین خدمات رنگ مو فعالیت خود را آغاز کنید و بازار کار خوبی را تجربه کنید.

سخن آخر

آموزش رنگ مو در تهران را می‌ توانید به وسیله ی آموزشگاه زیبای پریسا ظفری در سطح کیفی بسیار بالا تجربه کنید و از دانش و مهارت نیروهای متخصص در این حوزه بهره ببرید. تا بتوانید با تجربه اندوزی به یکی از بهترین رنگ کاران تهران تبدیل شوید و فعالیت حرفه‌ ای خود را در مدت زمان کوتاهی آغاز کنید. اگر قصد شرکت در این دوره را دارید می‌ توانید با مراجعه به سایت پریسا ظفر یا برقراری تماس با این آموزشگاه زمان دقیق برگزاری دوره را جویا شوید.

 

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)