جامع ترین دوره آموزشی رنگ مو در تهران

آموزش رنگ مو در تهران

دوره آموزش رنگ مو در تهران

افرادی که به دنبال گذراندن دوره آموزش رنگ مو در تهران هستند تا بتوانند به یک رنگ کار حرفه‌ ای تبدیل شوند، باید آموزشگاه‌ های معتبر در این زمینه را شناسایی کنند و برای شرکت در دوره اقدام داشته باشند.

 در حال حاضر دوره‌ ها و ورکشاپ‌ های زیادی در زمینه مهارت‌ های آرایشگری در سراسر کشور از جمله تهران برگزار می‌ شوند و این مسئله باعث تاسیس آموزشگاه‌ های زیبایی بسیار زیادی هم شده است.

 یکی از بهترین آموزشگاه‌ های زیبایی در این زمینه که دوره آموزش رنگ مو را هم با مدرسین با تجربه برگزار می‌ کند، آموزشگاه پریسا ظفری می‌ باشد. طی برگزاری این دوره در این آموزشگاه معتبر هنرجویان تمام اصول مربوط به رنگ مو و قوانین رنگ مو را یاد می‌ گیرند و می‌ توانند به عنوان یک رنگ کار حرفه‌ ای پس از اتمام دوره آموزشی رنگ مو مشغول به فعالیت شوند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

اگر شما هم جزء افرادی هستید که به دنبال آموزشگاهی معتبر در این زمینه می‌ باشید،  می‌ توانید این محتوا را تا انتها دنبال کنید تا در نهایت انتخاب خوبی برای یادگیری این مهارت جذاب داشته باشید.

 

نام دوره: آموزش رنگ مو صفر تا صد
مدت زمان آموزش: 20 ساعت
شهریه کلاس گروهی: 12.000.000 تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی: 16.000.000 تومان
شهریه کلاس خصوصی: 20.000.000 تومان
تاریخ ثبت نام و شروع هر دوره: اول هر ماه
شرایط پرداخت: زمان ثبت نام
 شرایط اقساط: نصف یا یک سوم زمان ثبت نام و مابقی طی دوره

تفاوت گلت با کراتینه

سرفصل های آموزش رنگ مو

آیتم‌ های آموزش رنگ مو مختلف هستند و با توجه به اینکه شما در کدام یک از آموزشگاه‌ های زیبایی دوره آموزش رنگ مو در تهران را پشت سر بگذارید، این سرفصل‌ ها می‌ توانند متغیر باشند. اما به طور کلی قصد داریم که به مهم‌ترین سرفصل‌ هایی که در اکثر آموزشگاه‌ ها آموزش داده می‌ شوند بپردازیم:

 1. یادگیری کامل اصول رنگ و مش
 2. آشنایی با انواع رنگ مو
 3. شناخت ساختار و رنگ موی سر 
 4. یادگیری روش‌ های مختلف مش از جمله مش کلاهی و مش با فویل
 5. شناخت ترکیب رنگ‌ های گوناگون و نحوه انجام این کار
 6. آشنایی با انتخاب رنگ موی مناسب برای هر فرد با توجه به رنگ پوست
 7. آموزش صحیح رنگ کردن ریشه ی مو
 8. آموزش دکلره مو
 9. آموزش رنگساژ مو 
 10. یاد دادن انواع لایت و هایلایت
 11. آموزش رنگ مو آمبره و سامبره
 12. توانایی انجام کاتالوگ خوانی مو
 13. توانایی انجام رنگ موی مورد نظر مشتری حتی از روی عکس
 14. شناخت جدیدترین روش‌ ها و جدیدترین ترکیب رنگ‌ ها بر اساس متد روز دنیا

تمام این سرفصل‌ ها به شکل تخصصی و کامل به وسیله ی مدرسین با تجربه و ماهر در آموزشگاه پریسا ظفری به هنرجویان یاد داده می‌ شوند و قطعاً اگر یک فرد این مباحث را به صورت عملی و تئوری فرا بگیرد، با دریافت مدرک در لیست رنگ کاران حرفه‌ ای تهران قرار خواهد گرفت و می‌ تواند در زمینه ی خدمات رنگ مو فعالیت حرفه‌ ای خود را آغاز کند.

بهترین آموزشگاه آموزش رنگ مو در تهران

آپدیت بودن سرفصل ها نکته ی مهمی است که بهترین آموزشگاه، باید از آن برخوردار باشد. جالب است بدانید که این سرفصل‌ ها به صورت دائم در حال به روز رسانی هستند. زیرا هر روز متد های جدیدی برای آموزش تخصصی رنگ مو در تهران روی کار می‌ آید که هر یک از این متد ها بسیار جذاب هستند و مشتری‌ ها ترجیح می‌دهند که با جدیدترین متد ها و مدل‌ ها مو های خود را رنگ کنند.

پس طبیعتاً انتخاب هنرجویان باید آموزشگاهی باشد که همواره فرایند آموزش رنگ و مش را به صورت کاملاً آپدیت به هنرجویان ارائه می‌ دهد و جدیدترین مباحث مربوط به رنگ مو که در جهان مطرح می‌ شوند را به هنرجویان یاد می‌ دهد. آموزشگاه پریسا ظفری برای تجربه ی چنین آموزش با کیفیتی در خدمت هنرجویان سراسر کشور می‌ باشد.

در کنار این نکته، این آموزشگاه دوره‌ آموزش رنگ مو در تهران خود را با سطح کیفی بسیار بالایی برگزار می‌ کند. زیرا مدرسین این آموزشگاه دارای تخصص بالا هستند و از طرف دیگر امکانات لوازمی که در روند آموزش به هنرجویان داده می‌ شوند کاملاً تخصصی و با کیفیت می‌ باشند.

در کنار تمام این موارد اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای پس از اتمام دوره آموزشی رنگ مو به هنرجویان از جمله عوامل مهمی است که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است و باعث شده است که این آموزشگاه تعداد کثیری از هنرجویان را در حوزه ی رنگ مو پذیرا باشد.

 

آموزش رنگ مو در تهران

دوره آموزش رنگ مو چگونه برگزار می شود؟

بسیاری از هنرجویان علاقمند، که قصد شرکت در کلاس آموزش رنگ مو در تهران را دارند این سوال برایشان پیش می‌ آید که روند برگزاری دوره به چه شکل می‌ باشد؟

به طور کلی برگزاری دوره آموزشی رنگ مو در هر آموزشگاه متفاوت است. اما در صورتی که انتخاب شما آموزشگاه پریسا ظفری باشد، باید بدانید که تمام جلسات دوره به صورت تئوری و عملی به هنرجویان یاد داده می‌ شوند و هر جلسه ی آموزشی حاوی نکات تخصصی بسیار زیادی است. یکی از مهم‌ ترین نکات در رابطه با برگزاری دوره آموزشی رنگ مو در این آموزشگاه این است که این دوره‌ ها قابلیت برگزاری به صورت آنلاین و حضوری را دارند.

یعنی بستر مناسبی برای شرکت هنرجویان تهرانی در محیط آموزشگاه و شرکت هنرجویانی که ساکن تهران نیستند در کلاس‌ های آنلاین آموزشگاه فراهم شده است تا هیچکس با محدودیت جغرافیایی مواجه نشود و بتواند دوره‌ های پربار این آموزشگاه را پشت سر بگذارد.

تمام افراد در هر کدام از دوره‌ ها که شرکت کنند مدرک معتبر بین المللی فنی و حرفه‌ ای را دریافت می‌ کنند که نه تنها در کشور ما، بلکه در سایر کشورهای دیگر هم می‌ توانند با کمک این مدرک وارد بازار کار شوند.

بعد از دوره رنگ مو چه مهارت هایی کسب می کنیم؟

اگر به عنوان یک هنرجو قصد دارید که در دوره آموزش رنگ مو در تهران شرکت کنید و هنوز نمی‌ دانید که پس از اتمام دوره چه مهارت‌ هایی به دست می‌ آورید، باید به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 1. شناخت کامل مواد مصرفی و رنگ‌ های مختلف در حوزه رنگ مو
 2. مهارت انجام رنگ مو با روشی حرفه‌ ای و مناسب و با کیفیت بالا 
 3. شناخت انواع روش‌ های رنگ و هایلایت مو
 4. دریافت مدرک معتبر فنی حرفه‌ ای و ورود به بازار کار

طبیعتاً تمام مواردی که در سرفصل ‌ها ذکر کردیم، با گذراندن دوره آموزشی رنگ مو، به تخصص شما تبدیل می‌ شوند و تسلط بالایی در حوزه رنگ مو پیدا می‌ کنید که می‌ توانید با خیال راحت و با اعتماد به نفس بالا وارد بازار کار شوید. 

هزینه شرکت در کلاس رنگ مو در تهران

هزینه شرکت در کلاس رنگ مو در تهران با توجه به اینکه شما کدام یک از آموزشگاه‌ های زیبایی را انتخاب می‌ کنید، متغیر است. زیرا آموزشگاه‌ های زیبایی زیادی وجود دارند که هر یک از آن ها بر اساس عوامل مختلف قیمت مشخصی را برای خدمات و کلاس‌ های خود در نظر می‌ گیرند.

هزینه کلاس‌ های آموزش رنگ مو در تهران آموزشگاه پریسا ظفری برای هنرجویان به صورت کاملاً منصفانه در نظر گرفته می‌ شود. تا افرادی که محدودیت مالی دارند بتوانند با خیال آسوده در کلاس‌ های این دوره شرکت کنند و به یک رنگ کار حرفه‌ ای تبدیل شوند. ممکن است که بسیاری از افراد سرمایه اولیه اندکی برای آغاز کار رنگ مو، داشته باشند.

اما مستعد و علاقمند باشند که آموزشگاه پریسا ظفری دقیقاً به این احساس نیاز پاسخ داده است و با در نظر گرفتن قیمتی منصفانه برای کلاس‌ های خود امکان مراجعه ی تمام هنرجویان را با میزان معقولی از بودجه مالی فراهم کرده است.

بازار کار رنگ مو بعد از اتمام دوره 

بعد از اتمام دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته شما یک مدرک حرفه ای از آموزشگاه پریسا ظفری دریافت می کنید و با این مدرک حرفه ای و معتبر می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

البته این نکته را هم به خاطر داشته باشید که مدرک هر آموزشگاه اعتبار بالایی ندارد و قطعاً وقتی که قصد ورود به بازار کار دارید، همه به آموزشگاهی که به آن مراجعه داشتید دقت می کنند.

یک آموزشگاه زیبایی مانند آموزشگاه پریسا ظفری در سطح تهران و کشور از اعتبار بالایی برخوردار است و وقتی که یک آرایشگر و سالن دار ببیند که شما در چنین آموزشگاهی فرایند رنگ مو را آموخته اید و دوره ی پربار را پشت سر گذاشتید به شما این فرصت را می‌ دهد تا در آن سالن تخصصی رنگ مو مشغول به کار شوید. بدین ترتیب با موفقیت وارد بزرگ کار خواهید شد. 

مزایا دوره آموزشی رنگ مو پریسا ظفری

شرکت در دوره آموزشی رنگ مو پریسا ظفری مزایای زیادی را با خود به همراه دارد و هنرجویانی که در این دوره شرکت کنند، می توانند از این مزایای با ارزش برخوردار شوند. در ادامه به بررسی این مزایا می پردازیم.

 • یادگیری آموزش های مربوط به مواد شیمیایی به صورت کاملاً دقیق
 • دریافت مدرک معتبر و شروع به کار در حوزه رنگ مو
 • یادگیری موارد مراقبت از موهای رنگ شده
 • وارد شدن به بازار کار در سریع ترین زمان ممکن
 • شناخت انواع رنگ ها و بهترین برند های تولید کننده رنگ مو
 • تبدیل شدن به فرد متخصص و ماهر در زمینه رنگ مو
 • یادگیری رنگ کردن موها با کمترین میزان آسیب
 • یادگیری نکات مهم و ظریف که ممکن است در خیلی از آموزشگاه ها به این نکات مهم پرداخته نشود
 • و…
 • یادگیری اصول رنگ مو بر اساس متد روز

 

دقت داشته باشید که پریسا ظفری فردی باتجربه و کاملا موفق در حوزه ی رنگ و مش می باشد و دارای ۲۰ سال تجربه در این زمینه است. وقتی که تحت نظارت چنین فردی به یادگیری اصول رنگ مو بپردازید، قطعاً به فردی موفق و کاملاً متخصص تبدیل می شوید.

زیرا آموزش هایی که ارائه می‌ کند بر پایه ی جدیدترین متد ها و تکنیک های حوزه زیبایی می باشند. این فرد با مدارک با ارزشی که دارد اطلاعات و دانش با ارزش خود را در اختیار هنرجویان قرار می‌ دهد و تمام افراد علاقمند در این حوزه می توانند با شرکت در این دوره آموزش رنگ مو در تهران طلایی به فردی کاملاً متخصص تبدیل شوند.

سخن آخر

آموزش رنگ مو در تهران را می‌ توانید به وسیله ی آموزشگاه زیبای پریسا ظفری در سطح کیفی بسیار بالا تجربه کنید و از دانش و مهارت نیروهای متخصص در این حوزه بهره ببرید. تا بتوانید با تجربه اندوزی به یکی از بهترین رنگ کار مو در تهران تبدیل شوید و فعالیت حرفه‌ ای خود را در مدت زمان کوتاهی آغاز کنید. اگر قصد شرکت در این دوره را دارید می‌ توانید با مراجعه به سایت پریسا ظفر یا برقراری تماس با این آموزشگاه زمان دقیق برگزاری دوره را جویا شوید.

 

4.6/5 - (51 امتیاز)

One thought on “جامع ترین دوره آموزشی رنگ مو در تهران

  • samaneh میگوید:

   سلام و درود
   دوره آموزشی رنگ مو هم به صورت خصوصی هم نیمه خصورصی برگذار میشه. بستگی به خودتون داره که تو کدوم دوره شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)