بهترین و حرفه ای ترین مدرس رنگ مو

بهترین مدرس رنگ مو در ایران

بهترین مدرس رنگ مو در ایران

بهترین مدرس رنگ مو در ایران خدمات مناسبی در رابطه با آراستن موها ارائه می دهد. رنگ و مو و آرایش آن یکی از مهمترین موارد آرایشی است که باید با دقت کافی انجام شود. جهت انجام بهتر این فرایند و جلوگیری از آسیب دیدن موها توجه به برخی نکات ضرورت دارد. هر یک از این افراد بهترین خدمات را به شما ارائه می دهند. هر یک از این مربیان از بهترین مواد آرایشی استفاده می کنند.

بهترین مدرس رنگ مو در ایران به خدمات لایت و مش نیز توجه ویژه ای دارد و در این زمینه نیز خدمات مهمی ارائه می دهد. برای داشتن موهایی سالم در نظر گرفتن استانداردهای مربوط به احیای رنگ و مش از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تعیین بهترین مدرس رنگ مو در ایران در نظر گرفتن دوره های آموزشی گذرانده شده آن ها نیز یکی از مسائل مهم تلقی می شود. هر یک از این مدرسان دوره های ویژه ای در کشورهای ترکیه، انگلستان و… گذرانده اند.

برای آشنایی رنگ و مش در آموزشگاه و سالن تخصصی رنگ مو پریسا ظفری باما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

بهترین مدرس رنگ مو در ایران کیست؟

بهترین مدرس رنگ مو در تهران و ایران فردی می‌ باشد که بر تمام سرفصل‌ های رنگ مو اشراف داشته باشد و بتواند بر اساس متد روز دنیا هنرجویان خود آموزش دهد. این فرد باید تسلط و مهارت کافی در حوزه رنگ را دارا باشد و بتواند با این تسلط و مهارت بالا به بهترین شکل ممکن نکات ریز و درشت رنگ مو را به هنرجویان یاد بدهد.

دقت داشته باشید که رنگ مو دارای زیر مجموعه‌ ها و ظرافت‌ های بسیار زیادی است که اگر مدرس، تمام این زیر مجموعه‌ ها را به هنرجو یاد ندهد قطعاً نمی‌ تواند فردی حرفه‌ ای را روانه بازار کار کند.

سرکار خانم پریسا ظفری به عنوان بهترین مدرس رنگ مو در ایران انواع سرفصل‌ ها، مباحث و زیر مجموعه‌ های رنگ و مش را در دوره‌ های تخصصی رنگ و مش آموزشگاه پریسا ظفری به هنرجویان خود یاد می‌ دهد و بر اساس متد روز دنیا و دانشی آپدیت شده سرفصل‌ ها را تعیین می‌ کند که این موضوع باعث می‌ شود هنرجویان جدیدترین تکنیک‌ های رنگ مو را در دوره‌ های این مدرس یاد بگیرند.

بهترین مدرس رنگ مو در ایران چه خدماتی ارائه می دهد؟

بهترین مدرس رنگ مو در ایران در رابطه با مشاوره انتخاب رنگ با در نظر گرفتن چهره و رنگ پوست افراد نیز اطلاعات جامعی ارائه می دهد که شما را به یک آرایشگر حرفه ای تبدیل خواهد کرد هر یک از تکنیک های رنگ مو اعم از آمبره و بالیاژ و… در این دوره ها بدون کوچکترین آسیب به موها انجام خواهند شد.

 1. آموزش تمام نکات و جزئیات مرتبط با فرایند رنگ مو به هنرجویان
 2. فراهم کردن محیط آموزشی سرشار از آرامش و مناسب برای گذراندن دوره توسط هنرجو
 3. در نظر گرفتن قیمت منصفانه برای دوره‌ های مورد نظر 
 4. یاد دادن تکنیک‌ های مختلف رنگ مو از جمله تکنیک رفع زردی، تکنیک ریمو رنگ مو، تکنیک‌هایی که زیر مجموعه هایلایت هستند، مثل آمبره، سامبره، بالیاژ و…
 5. داشتن صبر و حوصله بالا
 6. توانایی پشتیبانی از هنرجو حتی بعد از اتمام دوره
 7. ارائه دانش به روز و آپدیت شده

ویژگی های بهترین مدرس رنگ و مش مو چیست؟

داشتن تجهیزات کافی برای ارائه آموزش داشتن مهارت بالا در زمینه رنگ مو
داشتن سلیقه هنری توانایی آموزش اصولی به هنرجویان
داشتن سابقه تدریس در زمینه رنگ مو فراهم کردن لوازم مورد نیاز برای سپری کردن دوره آموزشی
داشتن مدرک معتبر در زمینه رنگ مو توانایی گرفتن ارتباط با هنرجو و دادن مشاوره به هنرجویان
 و… داشتن دانش آپدیت در زمینه رنگ مو

آموزش بالیاژ در سالن و آموزشگاه پریسا ظفری

مهارت های بهترین مدرس رنگ مو در ایران

 • مهارت برقراری ارتباط با هنرجو به شکل مناسب
 • مهارت یاد دادن نکات هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی
 • مهارت داشتن صبر و حوصله بالا
 • تسلط روی تمام نکاتی که به رنگ، مش،  هایلایت و انواع شیوه‌ های رنگ مو مربوط هستند.
 • آشنایی با برندهای مختلف تولید کننده رنگ مو،. اکسیدان، واریاسیون و… 
 • شناخت بهترین برندهای فعال در این زمینه

چگونه می توانیم به بهترین مدرس رنگ مو در ایران تبدیل شویم؟

برای تبدیل شدن به بهترین مدرس رنگ مو در ایران اولین قدمی که باید بردارید انتخاب یک آموزشگاه مناسب در این زمینه می‌ باشد. آموزشگاه‌ های زیادی هستند که دوره‌ های مربوط به رنگ مو را برگزار می‌ کنند. اما در این میان آموزشگاهی می‌ تواند شما را به بهترین رنگ کار مو تبدیل کند، که خدمات خود را در سطح کیفی بالا با قیمت مناسب و شرایط فوق العاده ارائه دهد.

 منظور از شرایط فوق العاده و خدمات با کیفیت بالا این است که دوره‌ های مورد نظر پربار باشند و تحت نظر بهترین مدرس برگزار شوند. سرکار خانم پریسا ظفری به عنوان بهترین مدرس‌ رنگ مو دوره آموزش رنگ و مش را در آموزشگاه معتبر خود در سطح کیفی بالا برگزار می‌کند تا بدین ترتیب امکان شرکت در این دوره‌ ها برای همه هنرجویان از سراسر کشور وجود داشته باشد. شما با گذراندن این دوره و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای وارد بازار کار شده و می‌ توانید آینده روشنی داشته باشید و به بهترین مدرس رنگ مو در کشور تبدیل شوید.

درآمد بهترین مدرس رنگ مو چگونه و چقدر است؟

شاید قبل از ورود به مسیر رنگ مو و آموزش آن این سوال ذهن شما را مشغول کند که درآمد بهترین مدرس رنگ مو چقدر است؟ در واقع باید بدانید که مدرسین رنگ مو توانایی ارائه خدمات رنگ مو را هم دارند و می‌ توانند دو درآمد مجزا از این مهارت به دست بیاورند که این مسئله نکته بسیار مثبتی است.

 اما اگر بخواهیم به صورت جداگانه درآمد مربوط به مدرس رنگ مو را بررسی کنیم، باید بگوییم که همه چیز بستگی به میزان دانش، توانایی، مهارت و تجربه مدرس خواهد داشت.  طبیعتاً هر چقدر که دانش، مهارت و توانایی مدرس بالاتر باشد می‌ تواند به درآمد بیشتری هم دست پیدا کند.

آموزش خدمات بیبی بومر در بهترین دوره های آموزشی

بهترین مدرس رنگ مو در ایران در دوره های آموزش تخصصی رنگ مو و در رابطه با بیبی بومر مو نیز خدماتی ارائه می دهد. این تکنیک نیز یکی از جدیدترین متدهای رنگ و مش است. این تکنیک را به نام روت شادو نیز می شناسند. برای انجام آن ابتدا باید موها به صورت کامل دکلره شوند. استفاده از پودر دکلره سفید نیز در این زمینه بسیار متداول است.

برای رسیدن موها به رنگ مورد نظر، باید فرایند دکلره به درستی انجام شده و مواد مناسبی در این زمینه مورد استفاده قرار بگیرند. پس از این که موها به پایه مورد نظر رسیدند، نوبت به مواد گذاری می رسد. پیش تر اما شست و شوی موها در سر شورهای مخصوص آرایشگاه انجام شده و سپس ماسک های آبرسان نیز مورد استفاده قرار می گیرند. این ماسک ها از شکنندگی و خشکی بیش از حد موها جلوگیری می کنند و استفاده از آن ها برای انجام این تکنیک های آرایشی بسیار ضرورت دارد.

برای انجام این تکنیک خاص آرایشی باید موها کمی مرطوب باشد. به همین خاطر نیازی به استفاده از سشوار برای انجام آن وجود ندارد. تکنیک بیبی بومر توسط بهترین مدرس رنگ مو در ایران با در نظر گرفتن سلیقه شخصی و ویژگی های موی مشتریان انجام خواهد شد.

بهترین مدرس رنگ مو در ایران
رنگ موهای جدید

جمع بندی

بهترین مدرس رنگ مو در ایران یکی از موارد بسیار مهم در شروع یادگیری کار با رنگ است. اگر قصد یادگیری متدهای آموزشی آرایش مو را دارید، بهتر است در این زمینه از بهترین ها کمک بگیرید. خانم های بسیاری در سال های اخیر در زمینه آرایش و پیرایش موی سر، فعالیت کرده اند. اما متخصصین این عرصه کسانی هستند که دوره های خارجی متعددی را پشت سر گذاشته و با تجربه فراوان به انجام این فعالیت های آرایشی می پردازند.

سالن زیبایی پریسا ظفری در میان بهترین ها دسته بندی می شود. برای رزرو وقت در این آرایشگاه های حرفه ای از طریق شماره تماس و یا آدرس حضوری زیر به سرعت اقدام کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

3.8/5 - (10 امتیاز)

One thought on “بهترین و حرفه ای ترین مدرس رنگ مو

 1. خانم محمدی میگوید:

  سلام و درود خداروشکر با پریسا ظفری عزیز آشنا شدم و کلی آموزش های اصولی دیدم خیلیییی ممنونم😍

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)