دوره آموزش کراتینه مو

آموزش صافی و احیا مو
2.7/5 - (7 امتیاز)

کراتین کردن مو باعث صافی و درخشان تر شدن موها می شود و این موضوع باعث شده است اکثر افراد با روش کراتینه مو های خود را صاف تر و درخشان تر کنند. به همین علت دوره آموزش کراتینه مو هم در اکثر آموزشگاه های زیبایی به صورت کاملا اصولی برگزار می‌ شود. تا علاقه‌مندان و هنرجوها بتوانند در این دوره شرکت کنند و آموزش های لازم را دریافت کنند.

در حقیقت انجام کراتین این روزها شاید درآمد بالایی داشته باشد و اگر فردی در قدم در چنین راهی گذاشت، می تواند به موفقیت های زیادی دست پیدا کند. به شرطی که آموزش کراتین مو را در یک آموزشگاه معتبر مانند آموزشگاه پریسا ظفری بیاموزد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

سرفصل های دوره آموزش کراتینه مو:

اگر قصد یادگیری فرآیند کراتین در آموزشگاه را دارید باید سرفصل های مختلف را پشت سر بگذارید و هر یک را به صورت کامل بیاموزید.

اما اگر قصد آموزش کراتینه مو در خانه را دارید می توانید به صورت رندوم هر یک از اعضا سرفصل ها را پشت سر بگذارد و بیاموزید.

 اما به طور کلی آموزشگاه ها به صورت اصولی تر فرایند آموزش را یاد می دهند و از آن مهم تر، با وجود مدرکی که از آموزشگاه دریافت می‌ کنید، می‌ توانید بهتر وارد بازار کار شوید. سرفصل های این دوره معمولاً در اکثر آموزشگاه ها به شرح زیر می باشد:

 • شناخت انواع مواد و ابزاری که در روند کراتین استفاده می شوند.
 • یادگیری ویتامینه و کراتینه مو به صورت حرفه ای 
 • استفاده از محصولات برند و معرفی معتبر ترین برند های تولید کننده مواد کراتین
 • یادگیری فیلر مو و روش تزریق آن
 • یادگیری کلاژن تراپی مو
 • آموزش انواع روش های کراتینه سرد و گرم
 • یادگیری مراقبت های لازم بعد از انجام کراتین
 • یادگیری پروتئین تراپی مو و انواع روش های صافی و احیا مانند ریباندینگ
 • یادگیری کلاژن تراپی مو
 • یادگیری انواع روغن تراپی مانند استفاده از روغن آرگان و روغن زیتون برای مو ها 
 • اکسیژن تراپی مو
 • یادگیری روش‌های مختلف آبرسانی مو
 • یادگیری صافی و کراتین انواع موهای فر و صاف
 • شناخت انواع موها و ویژگی هر یک
 • شناسایی روش های مختلف کراتینه برای موهای بلند و کوتاه
دوره آموزش کراتینه مو
آموزش کراتینه مو

بعد از دوره کراتینه بر چه مباحثی مسلط می شویم؟

بعد از اتمام دوره آموزش کراتینه مو شما به موارد و مسائل مختلفی مسلط خواهید شد. به طوری که می‌ توانید موهای سوخته، ضعیف و آسیب دیده را به بهترین شکل ممکن کراتین و صاف کنید. علاوه بر این انواع کراتینه، ویتامینه و روش های مراقبت از مو را به خوبی یاد می گیرید و آن ها از یکدیگر تشخیص می‌ دهید. ضمن این موارد می توانید تفاوت بین کراتین ایرانی، برزیلی و سایر روش‌ های کراتین را متوجه شوید.

 با جنس مو و طریقه ی مشاوره به مشتری ها آشنا خواهید شد و می توانید از عوارض و فواید و روند کراتینه بهترین شکل ممکن برای مراجعه کنندگان توضیح دهید.

تمام این موارد زمانی میسر می‌ شوند، که شما یک آموزشگاه خوب و معتبر را انتخاب کنید و به آن مراجعه داشته باشید.

 زیرا اگر آموزشگاه مورد نظر شما آموزشگاه خوبی نباشد، نمی‌ توانید این مباحث را به صورت کاملاً اصولی به ذهن بسپارید.

پس سعی کنید که در ابتدا یک آموزشگاه معتبر و مناسب مانند آموزشگاه پریسا ظفری را انتخاب کنید و به آن مراجعه داشته باشید و دوره کراتین را به صورت کامل پشت سر بگذارید. تا در این زمینه به موفقیت های بیشتری دست پیدا کنید.

 زیرا دوره یادگیری کراتینه مو چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذر کرد و باید به شکل کاملا اصولی و درست آموخته شود.

با توجه به اینکه آموزشگاه های زیادی اقدام به برگزاری دوره آموزش صافی مو می کنند شما باید نهایت دقت را به خرج بدهید تا آموزشگاهی را پیدا کنید که کمک کند تا به تمام این مسائلی که ذکر کردیم تسلط کافی پیدا کنید.

آموزشگاه خوب برای یادگیری دوره صافی مو کجاست؟

اگر به دنبال بهترین آموزشگاه برای دوره آموزش کراتینه مو هستید، باید بگوییم که آموزشگاه های متعدد و زیادی این کار را انجام می دهند.  اما بهترین شدن، کار دشواری است که هر آموزشگاهی موفق به انجام آن نخواهد شد.

 در میان تمام این آموزشگاه ها، آموزشگاه پریسا ظفری، واقع در خیابان ستارخان تهران جزو بهترین و معتبرترین آموزشگاه ها برای آموزش صافی است.

 هنرجوها و علاقه‌مندان می‌ توانند به این آموزشگاه معتبر مراجعه کنند و مباحث مربوط به کراتینه و صافی را به صورت کاملا اصولی بیاموزند.

 زیرا پریسا ظفری دارای مدارک تخصصی و تجربیات بسیار بالا در حوزه کراتین و صافی می باشد که با کمک این تجربیات بالا و با وجود دانش به روزی که دارد، هنرجوها را به بهترین شکل ممکن آموزش می دهد و اگر تحت نظر چنین شخصی مباحث مربوط به صافی مو را بیاموزید قطعاً به فردی موفق تبدیل خواهید شد و در آینده هم از شما به عنوان یک کراتین کار حرفه‌ ای یاد می‌ کنند.

برگزاری دوره آموزش کراتینه مو در آموزشگاه پریسا ظفری بر اساس دانش روز دنیا انجام می‌ شود و مدرکی که از این آموزشگاه دریافت می‌ کنید اعتبار بالایی دارد و با استفاده از این مدرک می توانید هم به صورت اختصاصی شغل خود را آغاز کنید و هم در هر سالن های زیبایی و آرایشی مشغول به فعالیت شوید و در لاین صافی مو فعالیت مثمر ثمری داشته باشید.

مزایای شرکت در دوره صافی مو در آموزشگاه پریسا ظفری:

بدون تردید اگر دوره صافی و کراتین را در آموزشگاه پریسا ظفری پشت سر بگذارید، می توانید از مزایای بسیار زیادی بهره مند شوید که این مزایا شامل موارد زیر می باشند:

 • دریافت مدرک حرفه ای و تخصصی
 • یادگیری تمام مسائل و مباحث مربوط به صافی دائم و کراتین
 • آشنایی با معتبر ترین برند های دنیا در زمینه ی تولید مواد کراتین
 • انجام کارهای عملی و یادگیری عملی در کنار یادگیری آکادمیک
 • محیط آموزشی آرام و مناسب
 • بهره بردن از دانش های تخصصی مدرس با تجربه 
 • هزینه مناسب
 • ورود سریع به بازار کار بعد از دریافت مدرک
دوره آموزش کراتینه مو
دوره آموزش کراتینه مو

هزینه دوره کراتین مو:

هزینه دوره آموزش کراتینه مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. اولین عامل آموزشگاهی است که انتخاب می کنید.

 هرچقدر آموزشگاه شما خدمات بهتری ارائه دهد، طبیعتاً قیمت بیشتری را برای برگزاری دوره در نظر می‌ گیرد. اما به طور کلی با توجه به اینکه تعداد نفرات شرکت کننده در دوره چند نفر هستند و مدرس آن دوره چه شخصی می باشد و چه مباحثی در دوره مطرح می شوند قیمت متغیر خواهد بود.

اگر دوست دارید که یک دوره پربار و با یک مدرس بسیار خوبی را پشت سر بگذارید تا تمام مباحث مربوط به کراتین را بیاموزید، اما در این حال دوره مورد نظر از قیمت مناسبی برخوردار باشد پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره های آموزش صافی مو در آموزشگاه پریسا ظفری می باشد.

آموزشگاه پریسا ظفری با وجود اینکه آموزش‌ های کاملاً غنی و جامع ارائه می‌ دهد و از بهترین روش‌ های آموزشی و بهترین مواد کراتین در روند آموزش استفاده می‌ کند، اما همواره قیمت مناسبی را در نظر میگیرد تا امکان حضور در این دوره ها برای تمام افراد فراهم باشد.

سخن آخر:

برای اینکه به یک کراتین کار حرفه ای و موفق تبدیل شوید، سعی کنید که قدم اول را محکم و کاملا مناسب بردارید. و دوره آموزش کراتینه مو را در یک آموزشگاه خوب پشت سر بگذارید. تا آموزش های لازم در حوزه ی کراتین را به‌خوبی بیاموزید و بتوانید هر یک از این موارد را به بهترین شکل ممکن در روند کار خود پیاده سازی کنید‌.

 اگر این کار را به خوبی انجام دهید قطعاً در رده ی کراتین کار های حرفه ای قرار خواهید گرفت.

آموزشگاه پریسا ظفری به شما کمک می کند تا به کراتین کار موفق و حرفه ای تبدیل شوید و با روش‌ های آموزشی نوینی که دارد، کمک می کند که با دانش روز دنیا به این مسائل مسلط شوید و بتوانید فرایند انجام کراتین را با موفقیت انجام دهید و به مرور زمان مشتری های بیشتری داشته باشید و در این زمینه به درآمد بالا و مناسبی دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)