رنگ موی سال ۱۴۰۲

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

با نزدیک شدن به سال نو، این دغدغه ذکر ذهن اکثر بانوان را به خود مشغول می‌ کند که رنگ موی سال ۱۴۰۲ چیست. اکثر افراد دوست دارند که از این مسئله آگاه شوند تا موهای خود را طبق مد روز رنگ کنند.

 اگر شما هم دوست دارید که از جدیدترین رنگ مو در سال جدید آگاه شوید و شناخت کاملی نسبت به رنگ موهای جدیدتر پیدا کنید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

همه افراد دوست دارند که هر چند وقت یک بار یک تنوع جدید در چهره ی خود ایجاد کنند و یکی از بهترین راه ها برای ایجاد تنوع در چهره، رنگ کردن موها می باشد. اکثر افراد رنگ کردن مو را به زمان عید اختصاص می‌ دهند و همیشه روزهای قبل از عید، در آرایشگاه‌ها و لاین خدمات رنگ شاهد تعداد افراد زیادی هستیم که قصد ایجاد تغییر در چهره خود و رنگ کردن موهای خود را دارند.

 در همین راستا قصد معرفی انواع رنگ موی سال ۱۴۰۲ را داریم. تا افراد علاقمند با رنگ های جدید و مد روز آشنا شوند. تا اگر قصد رنگ کردن موی خود را دارند بتوانند از ایده‌ های جدید تر استفاده کنند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

سالن زیبایی پریسا ظفری در زمینه ی خدمات رنگ مو جدید ترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه می دهد و از مناسب ترین رنگ های موجود استفاده می کند. به همین دلیل، لاین مربوط به رنگ مو در این سالن زیبایی همیشه یکی از شلوغ‌ترین لاین ها و پرطرفدارترین لاین ها محسوب می‌ شود.

جدیدترین رنگ های مو سال ۱۴۰۲ هم در سالن زیبایی پریسا ظفری مورد استفاده قرار می گیرند. تمام افراد علاقه‌مند می‌ توانند با مراجعه به این سالن از رنگ موهای جدید و به روز سال نو، استفاده کنند.

رنگ موی سال ۱۴۰۲
رنگ موهای جدید

رنگ موی ترند سال ۱۴۰۲چیست؟

اگر دوست دارید بدانید که رنگ موی سال ۱۴۰۲ چیست و چه رنگی روی بورس قرار دارد و ترند شده است، باید بدانید که رنگ های مختلفی هستند که در سال جدید ترند شدند.

 قبل از هر چیزی در انتخاب رنگ، حتماً به رنگ پوست خود دقت کنید و مناسب ترین رنگ را انتخاب کنید که با پوست شما مکمل باشد و به صورتتان بیاید.

در ادامه انواع رنگ های جدید که برای سال ۱۴۰۲ ترند شده اند را معرفی می کنیم.

دوره آموزشی رنگ مو شامل انواع خدمات مش نیز می شود. در این دوره کار با رنگ مو با استفاده از فویل های آلومینیومی توسط بهترین مدرس رنگ مو در ایران نیز آموزش داده می شود. برای این قبیل خدمات باید حتما از دکلره های قوی استفاده شود. سپس با استفاده از شانه و مواد دکلره، رنگ موها به خوبی بر روی ساقه ها پخش می شوند. این فرایند به مدت 10 الی 20 دقیقه انجام می گیرد.

رنگ موی قرمز پرشین

مهمترین رنگی که ترند سال نام گرفته است رنگ موی قرمز پرشین می‌ باشد. شرکت پنتون این رنگ مو را از سایر رنگ های مو انتخاب کرده است و این رنگ تناژ مایل به زرشکی دارد که بسیار جذاب می باشد و تقریباً رنگ آن به رنگ یک گل قرمز است‌.

 افراد با پوست روشن می توانند از این رنگ استفاده داشته باشند‌. زیرا هارمونی خوبی با پوست آن ها پدید می آید. البته شما می توانید بسته به درجه ی رنگ پوست خود، از تناژ تیره یا روشن همین رنگ استفاده داشته باشید و برای اینکه این رنگ به درستی و با تناژ دقیق روی موهای شما پیاده سازی شود، باید یک سالن زیبایی خوب و معتبر مانند سالن زیبایی پریسا ظفری را انتخاب کنید‌. تا فرایند رنگ، دقیقاً همان چیزی که در ذهن شما است روی موهای شما هم انجام شود‌‌.

قرمز شرابی

یکی دیگر از رنگ ها که به عنوان ترند سال شناخته شده است و در لیست رنگ موی سال ۱۴۰۲ قرار گرفته است، رنگ جذاب قرمز شرابی می باشد. که جزو رنگ های شیک و بسیار زیبا است.

 در واقع در سال جدید شما می توانید طیف های مختلف از رنگ های قرمز را در ترند ها مشاهده کنید. شرابی یکی از شیک ترین رنگ ها محسوب می‌ شود که با تمام پوست ها هم سازگاری دارد و در ترکیب رنگ آن شاهد تلفیق قرمز و بنفش هستیم.

رز گلد

رزگلد چه به صورت تیره و چه به صورت روشن، رنگ موی سال ۱۴۰۲ محسوب می‌ شود و جزو زیباترین ترند های امسال قرار گرفته است. به خصوص برای کسانی که علاقه ی زیادی به رنگ های فانتزی دارند. زیرا این رنگ یک رنگ فانتزی به حساب می‌ آید و بسیار جذاب است.

 اگر دوست دارید که مو های خود را روشن کنید اما به تناژ خیلی روشن علاقه ندارید، باید بگوییم که این رنگ، بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود. رزگلد تیره شباهت زیادی به رنگ موی مسی دارد و باعث می‌ شود که چهره ی شما جذاب و شاداب به نظر برسد و با پوست های تیره و روشن هم سازگاری خواهد داشت.

برای اینکه رنگ رزگلد را به صورت کاملا دقیق در بیاورید و با رنگ مسی اشتباه گرفته نشود، سالن زیبایی پریسا ظفری را برای رنگ کردن مو انتخاب کنید تا رنگ رزگلد را به صورت صددرصد دقیق روی موهای شما پیاده سازی کنند.

هایلایت موهای جلو

در میان ایده‌ های مختلفی که برای رنگ مو وجود دارد، یکی از جدیدترین ایده رنگ موی سال ۱۴۰۲ هایلایت کردن تار های جلوی مو می باشد.

در این شیوه فقط قسمت های جلوی مو به رنگ روشن در می آیند و قسمت های عقب‌ تر تا انتها رنگ یکدست و تیره دارند. اگر دوست دارید که همه قسمت های مختلف موی خود را رنگ نکنید، این کار یک ایده ی بسیار جذاب برای شما خواهد بود. رنگ کردن جلوی مو جزو زیباترین ترند های امسال محسوب شده است که اکثر بانوان جوان تمایل زیادی به این ایده نشان داده اند.

بلوند عسلی

همیشه بلوند بودن برای بانوان جذابیت بسیار زیادی دارد. یکی از طیف های مختلف بلوند، بلوند عسلی است و امسال همین رنگ در رنگ های ترند قرار گرفته است.

 اگر دوست دارید که یک تغییر زیاد اما در عین حال جذاب، در مو های خود ایجاد کنید، پیشنهاد می کنیم که حتماً از این رنگ مو استفاده داشته باشید‌. زیرا این رنگ، جذابیت بسیار زیادی در مو های شما ایجاد می کند و به علت دارا بودن تناژ گرم، باعث افزایش شادابی چهره ی شما خواهد شد.

برای اینکه این رنگ مو شباهتی به بلوند نارنجی پیدا نکند و جلوه ی نامناسب نداشته باشد، حتما در انتخاب سالن زیبایی مورد نظر وسواس زیادی به خرج دهید و سعی کنید سالنی را انتخاب کنید که از رنگ‌کاران متخصص بهره می‌ برد. سالن زیبایی پریسا ظفری می‌ تواند این رنگ را بدون ذره ای شباهت به بلوند نارنجی، روی موهای شما پیاده سازی کند‌.

بانوان شیک و خاص پسند، قطعاً نسبت به این رنگ هم علاقه ی زیادی نشان خواهند داد و این رنگ موی سال ۱۴۰۲ با اکثر استایل ها و رنگ های پوست هم سازگاری پیدا می‌ کند و این مسئله باعث افزایش محبوبیت آن شده است.

رنگ موی سال ۱۴۰۲
آموزش تخصصی رنگ مو در آموزشگاه پریسا ظفری

بهترین سالن زیبایی در تهران برای رنگ کردن مو کجاست؟

سالن زیبایی پریسا ظفری در تهران به عنوان بهترین سالن زیبایی برای رنگ موی سال ۱۴۰۲ و سایر زمان ها محسوب می‌ شود. 

  • از جمله دلایل مهمی که باعث شدند تا این سالن زیبایی در تهران از اعتبار بالایی برخوردار شود عبارتند از:
  • بهره گیری از رنگ کاران ماهر و متخصص
  • استفاده از رنگ موهای با کیفیت
  •  انجام فرایند رنگ مو به صورت کاملا دقیق و طبق خواسته مشتری
  • سرعت عمل بالا

سخن آخر

برای انجام رنگ موی سال ۱۴۰۲ و ایجاد تنوع در چهره خود با انتخاب یک سالن زیبایی خوب، به هدفتان خواهید رسید. بهترین انتخاب ممکن برای چنین هدفی، قطعاً سالن پریسا ظفری می باشد.

3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)