بهترین دوره آموزش رنگ مو آمبره

آموزش رنگ مو آمبره

آموزش رنگ مو آمبره در تهران

برای یادگیری آموزش رنگ مو آمبره انتخاب یک آموزشگاه زیبایی معتبر می تواند بسیار مناسب باشد و باعث شود که بتوانید این مهارت را به بهترین نحو بیاموزید. زیرا این مهارت مستلزم یادگیری حرفه ای می باشد و یک رنگ کار موفق و حرفه ای باید سعی کند که مهارت آمبره را به صورت کاملا تخصصی بیاموزد. 

در همین راستا شرکت در دوره آموزش رنگ مو آمبره در آموزشگاه پریسا ظفری می تواند مفید و کاربردی باشد. این دوره تحت تدریس سرکار خانم پریسا ظفری برگزار می شود و یکی از پربارترین دوره های مربوط به مهارت آرایشگری به حساب می آید. افراد علاقمند و مستعد می توانند با شرکت در این دوره ی کاربردی، مهارت آمبره که یکی از خدمات پرطرفدار به حساب می آید را بیاموزند.

همانطور که میدانید، دنیای رنگ مو بسیار گسترده است و روش های مختلف و متنوعی برای رنگ کردن مو وجود دارد که هر یک از این روش ها هم باید به خوبی آموزش داده شوند تا یک رنگ کار، به فردی متخصص تبدیل شود. در واقع تمام این روش ها و مهارت ها، سرفصل های تشکیل دهنده ی دوره رنگ مو می باشند که در آموزشگاه پریسا ظفری آموزش داده می شود.

کلمه ی آمبره، ریشه ی فرانسوی دارد، اما در لغت به معنی سایه می باشد. با این تکنیک رنگ مو، می توان یک جلوه ی جذاب و شیک به موها بخشید و تنوع خوبی در چهره ایجاد کرد.  همین موضوع موجب شده است که تکنیک آمبره برای رنگ مو طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

آمبره مو چیست؟

قبل از یادگیری آموزش رنگ مو آمبره بهتر است که با ماهیت آمبره به صورت کامل آشنا شوید. آمبره مدلی از رنگ مو می‌ باشد که طی انجام آن رنگ مو در قسمت بالای مو ها با پایین آن بیشتر از ۴ پایه اختلاف رنگ دارد.

 به عبارت دیگر در مدل آمبره رنگ مو ها در قسمت ریشه ی مو بسیار تیره‌ تر از ساقه ی مو خواهد بود.

 یعنی هر چقدر که از ریشه به سمت نوک مو نزدیک می‌ شویم، رنگ مو کم کم روشن می‌ شود. آمبره نوعی مش از مدل سایه روشن است که به علت جذابیت و زیبایی ظاهری فوق العاده‌ ای که دارد توانسته است که طرفداران زیادی را به خود اختصاص دهد.

 در بین تکنیک‌ های مختلفی که برای رنگ مو وجود دارد آمبره یکی از بهترین تکنیک‌ هایی است که می‌ توانید روی مو ها پیاده‌ سازی کنید که این روز ها بسیار مد می‌ باشد و باعث ایجاد تنوع خاصی در استایل شما می‌ شود.

شکل ظاهری آمبره باعث شده است تا در بین جوانان و نوجوانان طرفداران بیشتری داشته باشد. زیرا رنگ کاملاً یک دست و روشن ندارد و رنگ از تیرگی به سمت روشنی می‌ رود که این مسئله با علایق اکثر دختران جوان همخوانی دارد.

این تکنیک ضمن داشتن زیبایی و جذابیت ظاهری بالا، نیازمند تخصص بسیار زیاد نیز می‌ باشد که این تخصص و مهارت بالا را می‌ توانید در آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری یاد بگیرید.

آموزش رنگ مو آمبره چگونه است؟

نحوه آموزش رنگ مو آمبره به مدرس شما بستگی دارد و هر فرد با توجه به نوع مهارت و تخصص خود، روش خاصی را برای یاد دادن این مهارت به هنرجویان در نظر می‌ گیرد.

 اگر شما در آموزشگاه آموزش تخصصی رنگ مو در تهران  پریسا ظفری شرکت کنید و دوره مربوط به رنگ مو و آمبره را در این آموزشگاه معتبر پشت سر بگذارید، این اطمینان را به شما می‌ دهیم که نحوه انجام آمبره مو را به صورت کاملاً دقیق و اصولی یاد خواهید گرفت و انواع و اقسام نکات مهم را هم طی این دوره می آموزید.

توجه داشته باشید تا در ادامه، مراحل انجام آمبره مو را به تفصیل برای شما توضیح دهیم.  هر یک از این مراحل حاوی نکات مهم و کلیدی هستند که یک هنرجو باید این نکات را به خوبی به ذهن بسپارد و در روند کار خود از این نکات بهره ببرد.

مرحله اول آمبره، تقسیم بندی مو

اولین مرحله برای انجام آمبره مو تقسیم بندی مو می‌ باشد و قبل از هرکاری باید موها را به دسته های مساوی تقسیم کنید. برای این کار،  بعد از شستشوی موها، به خوبی موها را شانه بزنید تا هرگونه گره خوردگی بین تارهای مو برطرف شود و رنگ مو یا دکلره به خوبی روی تارهای مو پخش شود. پس از آن می‌ توانید موها را به دسته های کوچک مساوی تقسیم کنید تا فرایند انجام آمبره با نظم خاص خود انجام شود.

مرحله دوم آمبره، پوش دادن مو

وقتی که به آموزش رنگ مو آمبره می‌ پردازید باید پوش دادن مو را به بهترین شکل ممکن یاد بگیرید. همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم، آمبره به معنی سایه روشن است و این یعنی هیچ مرزی بین رنگ روشن و تیره نباید مشخص باشد.

 پس قبل از مرحله دکلره، موها باید به خوبی پوش داده شوند تا روی موها هیچ خطی ایجاد نشود و رنگ به شکل سایه روشن روی پایه تیره به چشم بیاید. برای این کار بعد از پوش دادن نوع رنگ انتخابی شما نیز بسیار اهمیت دارد و شما باید محل تغییر رنگ روی تارهای مو را به صورت کاملاً منظم تنظیم کنید تا هیچ خط افقی ایجاد نشود و حالت سایه روشن آمبره حفظ شود.

در همین راستا هم تکنیک و مهارت شما و هم انتخاب رنگ مو نقش مهم و تعیین کننده ایفا می‌ کند. در تکنیک آمبره پس زمینه روشن و تیره علی رغم تفاوت بسیار زیادی که در ظاهر با هم دارند باید همخوانی و هارمونی رنگی داشته باشند تا جلوه ی رنگ زیباتر شود.

 

 

آموزش رنگ مو آمبره

مرحله سوم آمبره، دکلره کردن مو

مرحله ی دکلره اهمیت بسیار زیادی در تکنیک آمبره دارد و شاید بتوان اصلی ترین و مهمترین مرحله آمبره را دکلره در نظر گرفت. همانطور که گفته شد در آمبره مو ها از ریشه تا ساقه تیره تا روشن هستند و برای قسمت پایین و روشن مو از رنگ دکلره استفاده می‌ شود. پس بعد از اینکه تقسیم بندی و پوش دادن مو به خوبی انجام شد قسمت پایین مو باید به صورت کامل دکلره شود و مواد دکلره با دقت و ظرافت روی تارهای مو زده شود.

 پس از آغشته کردن تارهای مو به دکلره باید کمی مکث کنید تا مواد دکلره روی موها باقی مانده و جذب مو شوند‌. این مرحله بستگی به جنس مو، میزان مقاومت مو و نوع رنگ دکلره دارد و باید توجه داشته باشید که زمان حائز اهمیت است. زیرا وقتی که موهای دکلره شده به موقع شسته نشوند ممکن است که در اثر مواد دکلره دچار سوختگی و یا حتی ریزش شوند. بنابراین آرایشگر یا رنگ کار حرفه‌ ای باید بعد از مواد گذاری مدام موها را چک کند تا در صورت جذب مواد دکلره سریعتر موها را شستشو دهد و از ایجاد آسیب‌ های جدی روی تارهای مو جلوگیری کند.

رنگساژ مو

در این مرحله رنگ مورد نظر برای آمبره آماده می‌ شود و در سرشور روی موها ماساژ داده می‌ شود بعد از اینکه موهای دکلره شده رنگ گرفتند، باید سطح مو را با آب گرم شستشو دهید و بدین ترتیب فرایند آمبره به پایان می‌ رسد. البته در دوره آموزشی رنگ مو آمبره قطعاً تمام این مراحل را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی با رعایت جزئیات خواهید آموخت.

سخن آخر

آموزش رنگ مو آمبره در لیست آموزش‌ های پرطرفدار و کلیدی می‌ باشد که می‌ توانید در دوره‌ های حضوری و غیرحضوری در آموزشگاه پریسا ظفری آن را بیاموزید.

3.5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)