بالیاژ موی مشکی

بالیاژ موی مشکی

تکنیک بالیاژ یکی از جذاب ترین راه ها برای زیبا کردن موها می باشد. اما شاید بسیاری از افراد این سوال در ذهنشان به وجود بیاید که اصلا بالیاژ موی مشکی امکان پذیر است یا خیر؟ پاسخ این سوال، بله است. این تکنیک روی موهای مشکی هم به زیباترین شکل ممکن پیاده سازی می شود و نتیجه ی بسیار جذابی می آفریند. 

در این محتوا شما را با اصول بالیاژ و مدل های بالیاژ موی مشکی آشنا می کنیم، تا اگر دارای موی مشکی هستید و قصد انجام بالیاژ را دارید، قادر باشید مناسب ترین مدل را انتخاب کنید. در نهایت، هر مدل از بالیاژ که مد نظر شماست، در سالن زیبایی پریسا ظفری قابل انجام می باشد.شما با مراجعه به بهترین آرایشگاه برای بالیاژ یعنی سالن پریسا ظفری در غرب تهران می‌توانید قبل از انتخاب بالیاژ از متخصصان مجموعه مشاوره لازم را دریافت کنید .

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

بالیاژ مو چیست؟

کلمه ی بالیاژ دارای ریشه ی فرانسوی می باشد. این کلمه در زبان فرانسوی به معنای جارو کردن و از سویی به سوی دیگر حرکت کردن می باشد. دقیقا، طی انجام بالیاژ آرایشگر آزادانه کار می کند و از کلاه مش و امثالهم استفاده ای ندارد و کاملا آزاد، موها را از تیرگی به روشنی هدایت می کند و همین امر، باعث ایجاد جلوه ی طبیعی و زیبایی دوچندان در بالیاژ می شود. 

 در تکنیک بالیاژ مو مشکی به هیچ عنوان ریشه ی مو رنگ نمی شود و رنگ مو از چند سانتی متر پایین تر از ریشه آغاز می شود و تا انتهای ساقه ادامه پیدا می کند. رگه های تیره و روشنی که در اثر بالیاژ روی مو ایجاد می شوند، باعث عمق دادن به مو ها خواهند شد.

اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید تغییری در موهای خود ایجاد کنید، اما این تغییر چندان چشم گیر نباشد، قطعا روش بالیاژ انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. به همین علت اکثر نوجوانان برای رنگ مو، تکنیک بالیاژ را انتخاب می کنند. 

آیا بالیاژ موی مشکی حتما باید با رنگ های روشن و بلوند انجام شود؟

خیر، بالیاژ روی موهای مشکی صرفا نباید با رنگ های بسیار روشن یا بلوند انجام شود. بلکه می توان از رنگ هایی که یکی دو درجه نسبت به مو روشن تر هستند نیز، استفاده کرد. 

در سالن زیبایی پریسا ظفری بالیاژ روی موهایی که رنگ مشکی و تیره دارند، به بهترین نحو انجام می شود. اگر به محتوای بالیاژ مو در تهران، نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که سالن زیبایی پریسا ظفری بهترین انتخاب برای بالیاژ موی مشکی در تهران است. 

تفاوت بالیاژ روی موی مشکی کوتاه و بلند

برای انجام بالیاژ، کوتاهی یا بلندی مو باعث ایجاد تفاوت خاصی نمی شود و همه ی افراد که دارای موهای کوتاه یا بلند هستند، می توانند به سراغ بالیاژ روی موی مشکی کوتاه یا بلند بروند. هرکدام از این موارد نیز، زیبایی بصری خاص خود را دارا هستند. 

فقط نکته ی بسیار مهمی که در این امر باید به آن توجه کنید، این است که؛ در صورتی که موی کوتاه دارید، باید رنگ هایی را برای بالیاژ انتخاب کنید که جلوه ی رنگ مو را بهتر نشان می دهند. در همین راستا رنگ های بلوند یا فانتزی، می توانند انتخاب بسیار خوبی باشند. 

برای موهای بلند، محدودیت کمتر است و می توان از انواع رنگ های بلوند، دودی، کاراملی و… برای بالیاژ استفاده داشت. البته در نهایت با مطالعه ی مقاله ی مدل های جدید بالیاژ مو در سایت پریسا ظفری، می توانید بهترین رنگ و مدل را برای بالیاژ موی خود انتخاب کنید. 

بالیاژ موی مشکی

بهترین مدل های بالیاژ روی موهای مشکی را بشناسید!

بالیاژ روی موی مشکی می تواند جذابیت بسیار زیادی داشته باشد و امروزه اکثر افراد به سراغ این تکنیک رنگ مو می روند تا با کمترین آسیب و کمترین تغییر، موهای خود را زیباتر کنند و چهره ای متنوع داشته باشند. در ادامه انواع مدل های بالیاژ که روی موهای مشکی زیبا می شوند را باهم مرور می کنیم.

 • بالیاژ بلوند خاکستری سرد
 • بالیاژ کاراملی ملایم
 • بالیاژ کاراملی قهوه ای
 • بالیاژ قهوه ای تیره
 • بالیاژ بلوند دودی
 • بالیاژ قهوه ای روشن
 • بالیاژ بلوند زیتونی
 • بالیاژ کاراملی روشن
 • بالیاژ بلوند درخشان
 • بالیاژ بلوند طلایی
 • بالیاژ آبی، نقره ای و بنفش که برای نوجوانان مناسب هستند.
 • بالیاژ پلاتینی
 • بالیاژ خاکستری قهوه ای
 • بالیاژ طلایی رزی
 • بالیاژ بورگاندی 
 • بالیاژ عسلی

هرکدام از این مدل های بالیاژ زیبایی خاص خود را دارند و در نهایت، برای انتخاب نهایی، بهتر است که از رنگ کار خود کمک بگیرید و با دریافت مشاوره ی مفید، بهترین مدل بالیاژ روی موی مشکی را انتخاب کنید. 

لازم به ذکر است که همه ی این مدل های جذاب و متنوع، در سالن زیبایی پریسا ظفری تحت نظر رنگ کاران متخصص و حرفه ای، قابل انجام می باشند.

تمدید بالیاژ موی مشکی چگونه است؟

بهتر است که برای تثبیت رنگ موی بالیاژ، به مدت ۳ بار در فاصله ۶ تا ۸ هفته به آرایشگاه مورد نظر مراجعه کنید. پس این اقدامات دیگر بالیاژ نیاز به تمدید خاصی ندارد زیرا رنگ آن در ساقه ادامه پیدا می کند و فقط با رشد ریشه، به پایین تر، هدایت می شود. 

در هر صورت می توانید برای ایجاد تنوع، هر چند ماه یک بار به آرایشگاه بروید و رنگ موی بالیاژ را تغییر دهید تا هم بالیاژ تازه و مانند روز اول شود و هم شما از ایجاد تنوع در چهره ی خود لذت ببرید.

جهت تمدید بالیاژ مو مشکی، سالن زیبایی پریسا ظفری خدمات ارزنده ای را برای همه ی بانوان در سراسر کشور ارائه می دهد. کافی است با این سالن تخصصی رنگ و بالیاژ مو در تهران تماس بگیرید و زمان مدنظرتان را تعیین کنید.

مزایای انجام بالیاژ مو

بدون شک فواید بالیاژ موی مشکی بسیار زیاد است و در واقع همین مزایا و فواید زیاد، اکثر بانوان را به سمت این تکنیک از رن مو سوق داده است. برخی از مهمترین فوایدی که می توان برای این کار در نظر گرفت عبارتند از:

 1. ایجاد ظاهر منحصر به فرد در مو بدون نیاز به رنگ کردن مکرر موها
 2. ایجاد چهره ای زیبا و متنوع بر اساس مد روز
 3. مقرون به صرفه و اقتصادی، چون نیازی به تمدید پی در پی نخواهد داشت.
 4. ایجاد جلوه ی طبیعی و رنگ موی ملایم
 5. عدم آسیب دیدگی ریشه مو، زیرا رنگ به هیچ عنوان به ریشه برخورد نمی کند. 

اگر جزو افرادی هستید که موی با ریشه های ضعیف دارید اما دوست دارید که موهای خود را رنگ کنید، بالیاژ روش بسیار خوبی است و ریسک کمتری دارد. در صورتی که فرایند رنگ مو و بالیاژ را در سالن تخصصی پریسا ظفری انجام دهید، این اطمینان را به شما می دهیم که از بهترین برند های رنگ مو برای موهای شما استفاده شود و در نتیجه، می توانید از تمام مزایایی که ذکر کردیم، به صورت کامل برخوردار شوید.

سخن آخر

بالیاژ موی مشکی ایده ای خاص برای افزایش جذابیت موها می باشد. به همین علت در سال های اخیر، توانسته است که جایگاه ویژه ای در بین دختران و بانوان پیدا کند. با این روش از رنگ مو، هم می توانید موهایی طبیعی و سالم و زیبا داشته باشید و هم از تنوعی که در چهره تان ایجاد می شود، لذت ببرید. سالن زیبایی پریسا ظفری برای انجام انواع خدمات رنگ مو، از جمله بالیاژ در خدمت همه ی بانوان می باشد.

اگر تا بحال تجربه ای در زمینه ی بالیاژ مو مشکی داشتید، خوشحال می شویم که در بخش نظرات از این تجربه برای سایر کاربران توضیح دهید. 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)