بهترین آرایشگاه برای بالیاژ

علت صاف نشدن مو بعد از کراتینه

اگر شما به دنبال بهترین آرایشگاه برای بالیاژ مو هستید! پس باید نسبت به تجهیزات و خدمات ارائه شده در سالن زیبای مد نظرتان اطلاعات کافی داشته باشید. رنگ مو دارای دسته های مختلفی می باشد که بالیاژ یکی از روش‌های پرطرفدار خدمات رنگ و مش است. رنگ مو در مدل بالیاژ می تواند تغییرات زیادی را برای شما به ارمغان آورد. در این مقاله قصد داریم تا بهترین آرایشگاه برای بالیاژ در تهران را به شما معرفی کنیم.

خدمات موی مرکز زیبایی پریسا ظفری با تماس با شماره و آدرس مربوط به این سالن قابل سفارش می باشند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

بالیاژ نوعی تکنیک جدید در زمینه هایلایت مو می‌ باشد که بدون فویل و با دست انجام می‌ شود. به همین علت نیازمند دقت و رعایت ظرافت بسیار زیاد خواهد بود که این موضوع اهمیت تکنیک بالیاژ را نشان می‌ دهد و باعث شده است که فرایند آموزش بالیاژ مو در تهران در آموزشگاه‌ های زیبایی مختلف به صورت کاملاً حرفه‌ ای برگزار شود. یکی از همین آموزشگاه‌ ها آموزشگاه تخصصی پریسا ظفری می‌ باشد.

بالیاژ چیست؟

بالیاژ یکی روش‌ها از مجموعه خدمات رنگ و مو در سالن های زیبایی است، که از نظر لغوی به فرانسوی به معنای از این سو به آن سو رفتن می باشد و از نظر تکنیک به دلیل استفاده از حرکات آزادانه رنگ بر روی مو به اسم بالیاژ معروف شده است. در روش بالیاژ تکنیک‌های بسیار ظریف باید انجام شود تا رنگ مو در طبیعت ترین حالت خود باقی بماند. انتخاب روش‌های رنگ مو بالیاژ با توجه به سلیقه های مختلف و الگوی رشد مو در بهترین آرایشگاه برای بالیاژ مانند مجموعه سالن زیبایی پریسا ظفری می تواند برای هر فرد متفاوت ارائه شود.

بالیاژ مو در تهران یک اصطلاح مهم برای رنگ کردن مو با روش های غیر معمول است. در روش بالیاژ تفاوت بین رنگ زمینه مو با رنگ لایت بسیار کمتر از مدل هایلایت می‌باشد و به همین دلیل از نظر افراد بسیاری موردی مناسب می باشد. روش بالیاژ با توجه به دسته های مختلف خدمات رنگ مو آسیب کمتری به موهای شما وارد می کند، که شما با مراجعه به بهترین آرایشگاه برای بالیاژ یعنی سالن پریسا ظفری در غرب تهران می‌توانید قبل از انتخاب بالیاژ از متخصصان مجموعه مشاوره لازم را دریافت کنید .

بهترین آرایشگاه برای بالیاژ
بهترین آرایشگاه برای بالیاژ

انواع بالیاژ

بالیاژ جزء خانواده‌های هایلایت مو می باشد که با توجه به تفاوت هایی که در خطوط انواع بالیاژ مو و تکنیک های ظریف آن انجام می‌شود می‌توان اختلاف انواع بالیاژ با هایلایت را مشاهده کرد. نوع رنگ و تعداد تکه هایی که قرار است و رنگ شوند، بر اساس سلیقه هر فرد می‌تواند متفاوت باشد. به همین دلیل برخی از مدل های بالیاژ با توجه به رنگ و سبک تکنیکی که دارند، دارای تفاوت های بسیار زیادی می باشند که انواع بالیاژ به شرح زیر می باشد.

 بالیاژ دخترانه

رنگ مو مو در بین تمامی رنج سنی دارای محبوبیت بسیار زیادی دارد. به همین دلیل استفاده از تکنیک های جدید برای ایجاد تلفیقی بین رنگ طبیعی مو با سایر رنگ های تناژ گرم بسیار پرطرفدار می‌باشد. این تلفیق در اصل یک روش بالیاژ دخترانه محبوب برای سنین جوان و در بین بانوان بدون محدودیت است.

 بالیاژ خطی

در این روش بالیاژ شما باید خطوطی مستقیم و مرتب در سراسر موها ایجاد کرده و مواد دکلره مورد نظر را روی خطوط اجرا کنید، که در این روش برای جداسازی لایه های مختلف لازم است، از سلفون و پنبه استفاده شود؛ البته لازم به ذکر است در حالت عادی برای ایجاد تکنیک بالیاژ خطی از هیچ نوع سلفون یا وسیله حائل و جدا کننده استفاده نمی شود. زمانی که روش ریشه گیری و ترمیم برای بالیاژ خطی استفاده می شود لازم است برای جلوگیری از رنگ شدن لایه های زیرین از یک حائل استفاده شود.

 بالیاژ مو به روش پوشینگ

روش پوشینگ یک تکنیک مورد استفاده از فویل می باشد که شباهت بسیار زیادی به روش مش با فویل دارد. شما در ابتدا لایه های انتخابی مورد نظر خود را برای دکلره کردن به سمت بالا پوش داده، سپس مواد بالیاژ روی موها افزوده که به دلیل پوش حالت رنگ طبیعی موی سر شده و تنها بر روی بخش های مختلف مو، رنگی لایت و ملایم دیده می‌شود.

بهترین آرایشگاه برای بالیاژ
بهترین آرایشگاه برای بالیاژ

 بالیاژ ترکیبی

بالیاژ ترکیب یک تکنیک فوق العاده و پرطرفدار در بین انواع بالیاژ های مو می باشد، که بر اساس نوع حجم مو می تواند یک تکنیک ظریف و خاص را بر روی مو نشان دهد؛ البته لازم است برای بخش بندی لایه های مو ابتدا قسمت بالایی و ریشه موها را پوش داده شود، سپس مواد دکلره به صورت آزادانه روی موها اعمال گردد. روش بالیاژ ترکیبی از  تلفیق روش شلال و پوشینگ را بر روی مو ایجاد شده است که مانند دو نمونه زیر است.

  • بالیاژ دودی یاسی

در این نوع بالیاژ بهتر است که تکنیک های متفاوتی بر اساس قد مو جنس مو و نوع مواد لحاظ گردد، که بطور کلی انواع بالیاژ های مو در ابتدا موها به درس های مختلف تقسیم بندی شده و بر اساس تکنیک بالیاژ ترکیبی دو ترکیب رنگ دودی یاسی رنگ را بر روی سر در نقاط مشخص شده افزوده، سپس تفاوت رنگی بسیار بی نظیر برای بالیاژ دودی یاسی ایجاد می شود.

  • بالیاژ دودی زیتونی

بهترین آرایشگاه برای بالیاژ مطمنن در این روش مو بر روی موهای رنگ نشده و طبیعی استفاده خواهدکرد و به همین دلیل تلفیق رنگ طبیعی موها با رنگهای تناژ سایه روشن مانند زیتونی می تواند بسیار زیبا و مدرن به نظر برسد.

 

بسیاری از مراجعه کنندگان در سالن زیبایی پریسا ظفری این سوال را دارند که اگر موها از قبل دارای هایلایت، لولایت و رنگ باشند نیز می توان از روش بالیاژ استفاده کنند یا خیر؟

در پاسخ به این سوال باید گفت: (( در این نوع بالیاژ که برای تغییر ماهیت مورد استفاده قرار می‌گیرد، تکنیک فویلی می‌تواند باعث شود که دکلره جدید روی دکلره قبلی استفاده شود و با وجود انجام تکنیک سایه روشن در نتیجه لایت های تیره تر نیز نسبت به رنگ پایه چند درجه روشن تر خواهد شد)). این تکنیک استفاده از روش بالیاژ بر روی موهای رنگ شده و دکلره‌ای یک روش بسیار تخصصی فوق‌العاده خاص است که فقط در بهترین آرایشگاه برای بالیاژ مانند سالن زیبایی پریسا ظفری قابل ارائه می باشد.

جمع بندی

بالیاژ به عنوان یکی از تکنیک های بسیار محبوب در بین افراد مراجعه کننده در سالن های زیبایی رنگ مو است، که دارای یک سری تکنیک های بسیار مخصوص می باشد. روش بالیاژ نیازمند رنگ کار حرفه‌ای و هنرمند است، که به دلیل تلفیق رنگ بسیار زیبایی که دارد به عنوان یک اثر هنری نیز شناخته می شود.

روش بالیاژ مجموعه‌ای از تکنیک های تخصصی رنگ مو بوده که باید توسط افراد با تجربه در بهترین سالن زیبایی رنگ مو انجام می شود. بهترین آرایشگاه برای بالیاژ مو در تهران  مجموعه سالن زیبایی پریسا ظفری می باشد ،که شما می توانید از طریق شماره زیر نسبت به زمان دقیق مراجعه برای دریافت خدمات رنگ مو با ما تماس بگیرید

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)