اولاپلکس تراپی

اولاپلکس تراپی

اولاپلکس تراپی یک روش عالی برای احیای مو به حساب می‌ آید. امروزه تکنیک‌ ها و روش‌ های مختلفی برای صافی و احیا ارائه می شوند که هر کدام از این روش ها با مواد خاصی انجام می شوند و شیوه ی خاص انجام خود را دارند. با توجه به نوع آسیب دیدگی، حجم مو ها و جنس مو ها مناسب ترین روش ممکن برای احیای مو انتخاب می شود.

 این روش یکی از جدیدترین روش ها در این زمینه به حساب می‌ آید که مورد توجه افراد بسیار زیادی واقع شده است. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که موهای آسیب دیده دارید و دوست دارید موهای خود را احیا و خوش حالت کنید، حتما این روش را به شما پیشنهاد می‌ کنیم.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

 البته از آنجایی که روش اولاپلکس تراپی یک روش بسیار جدید در زمینه ی احیا محسوب می‌ شود، ممکن است که تمام آرایشگران و سالن های زیبایی آن را انجام ندهند و شما باید به دنبال آن سالنی باشید که خدمات مربوط به اولاپلکس را ارائه دهد. سالن زیبایی پریسا ظفری در تهران این خدمات را در بالاترین سطح کیفی ارائه می دهد. تا شما بتوانید با این روش جدید و تاثیرگذار، موهای خود را احیا کنید. این روش باعث بازسازی تارهای مو شده و صافی و درخشندگی مو ها را به دنبال خواهد داشت.

اولاپلکس تراپی چیست؟

اگر علاقه مند به روش های صافی و احیا هستید و دوست دارید بدانید که اولاپلکس تراپی چیست، باید بگوییم که به ماده ای گفته می شود که توسط فردی به نام دین کریستال ابداع شد. این ماده به قدری شگفت انگیز و تاثیر گذار است که از لایه های رویی تارهای مو عبور می کند و وارد لایه های عمیق می شود. بدین ترتیب پیوندهای دی سولفیدی شکسته می شوند و مو به بهترین شکل ممکن ترمیم خواهد شد.

 این ماده مو های خشک شده و شکننده را به خوبی بازسازی می کند و باعث تقویت بهتر تارهای موی شما خواهد شد. به ویژه خانم هایی که موهایشان در اثر دکلره و رنگ نامناسب آسیب دیده است، حتماً از این روش استفاده کنند تا از نتیجه آن شگفت زده شوند. جالب است بدانید که این روش جزو معدود روش های احیا به حساب می‌ آید که روی تمام جنس های مو قابلیت پیاده سازی دارد.

 فرقی نمی کند تارهای موی شما نازک یا ضخیم، در هر صورت اولاپلکس می تواند به صورت کاملا اصولی تارهای موی شما را ترمیم و بازسازی کند.

مرکز کراتینه مو در تهران از تجهیزات و مواد ویژه ای در زمینه آرایش و پیرایش موهای شما استفاده می کند. شما می توانید، در مرکز پریسا ظفری بهترین خدمات کراتینه و خدمات رنگ و مش مو را  توسط بهترین کراتین کار در تهران دریافت کنید و سلامت را به موهای خود بازگردانید. در این خصوص استفاده از شامپوهای مخصوص کراتینه از اهمیت بالایی برخوردار است. در صورت استفاده از این مواد درجه یک، کیفیت و ثبات مواد کراتینه بر روی موها نیز افزایش خواهد یافت.

اولاپلکس تراپی
اولاپلکس تراپی در تهران

این ماده برای کشور آمریکا است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. دقت داشته باشید سالن های زیبایی معتبر را برای اولاپلکس تراپی انتخاب کنید. زیرا برخی از سالن ها از مواد فیک استفاده می‌ کنند و نه تنها موها را تقویت نمی‌ کنند، بلکه باعث آسیب بیشتر به تارهای مو می‌ شوند.

 اما سالن زیبایی پریسا ظفری از مرغوب‌ ترین اولاپلکس موجود در جهان بهره می‌ برد تا با خیال راحت بتوانید این روش را برای احیای موهای خود انتخاب کنید.

ترکیبات موجود در اولاپلکس

قبل از انجام اولاپلکس تراپی حتماً از ترکیبات موجود در اولاپلکسی که سالن زیبایی شما استفاده می‌ کند آگاهی پیدا کنید. تا مطمئن شوید حاوی مواد مضر نمی باشد. معمولا اولاپلکس های اورجینال و با کیفیت، بسیار سالم هستند و هیچ گونه از مواد آلدهید مثل فرمالدهید، سیلیکون، سولفات، فتالات و روغن در آن ها به کار نرفته است و معمولاً ترکیب اولاپلکس ها مجموعه ای از مواد ترمیم کننده و صافی می باشد که به خوبی موها را احیا می کنند. بدون اینکه هیچ آسیبی به تار مو وارد کند.

نکته جالبی که در مورد اولاپلکس وجود دارد، این است که گاهی باعث تغییر رنگ مو هم می‌ شود و موها را بسیار روشن می کند. برای مثال شما می توانید علاوه بر احیای موهای خود از آرایشگر بخواهید که از این قابلیت‌ اولاپلکس برای شما استفاده کند و موهای مشکی و شرابی خود را به راحتی بلوند روشن کنید. بدون اینکه موی شما هیچ آسیبی ببیند، می‌ توانید این کار را انجام دهید و دقیقا موهای زیبا و روشن خواهید داشت.

پس باید بدانید که کاربرد اولاپلکس فقط محدود به صافی نبوده و می‌ تواند به روشن سازی تارهای مو هم کمک کند و آسیب هایی که دکلره به مو وارد می کنند را نداشته باشد. برخی از آرایشگران اولاپلکس را با پودر و رنگ دکلره مخلوط می کنند تا بدین ترتیب آسیب های ناشی از دکلره کاهش پیدا کند.

فواید اولاپلکس تراپی چیست؟

فواید اولاپلکس تراپی بسیار زیاد و گسترده می باشد. زیرا این اقدام می‌ تواند تاثیرات مثبت زیادی چه روی سلامت مو و چه روی زیبایی تارهای مو بگذارد و طبیعتاً باید مزایای بسیار زیادی هم داشته باشد‌.

 این مزایا عبارتند از:

  • بهبود آسیب موها
  • عدم وجود چربی در ترکیبات اولاپلکس که باعث چرب شدن مو نمی شود.
  • محکم کننده ریشه مو 
  • قابل استفاده و قابل ترکیب در انواع رنگ موها و پودرهای دکلره 
  • نرم کننده و لطیف کننده مو
  • درخشان کننده مو

اولاپلکس به علت ترکیباتی که دارد، موهایی که براقیت خود را از دست داده‌ اند را درخشان می‌ کند و از آنجایی که فاقد روغن می باشد، باعث می شود که تارهای مو چرب نشوند. زیرا چربی بیش از حد موها باعث ریزش مو خواهد شد.

 اکثر کسانی که با روش های نامناسب موهای خود را صاف یا احیا می‌ کنند، با این مشکل روبرو شده اند. اما در شرایطی که انتخاب شما اولاپلکس باشد هرگز با این مشکل مواجه نمی شوید.

 از طرف دیگر این ماده نه تنها باعث از بین رفتن خشکی و آسیب در ساقه مو می شود، بلکه می تواند ریشه ی موها را هم تقویت کند و این مسئله به درمان ریزش مو کمک زیادی خواهد کرد.

سالن زیبایی پریسا ظفری با انجام اولاپلکس تراپی روی موهای شما سلامت را برای موهایتان به ارمغان می‌ آورد و باعث می شود که از زیبایی و درخشانی و موهای خود لذت ببرید و دیگر نگران خشکی، شکنندگی و یا ریزش موهای خود هم نباشید.

آموزش کراتینه با متد های به روز دنیا و موادی با کیفیت آموزش داده می شود و اساتید مجرب کراتینه مو را به روش مدرن و آسان آموزش می دهند. آموزش کراتینه مو تهران توسط بهترین سالن زیبایی انجام می شود و شما با اعتماد کامل از کیفیت آموزش می توانید آموزش کراتینه مو تهران را با سالن زیبایی پریسا ظفری انتخاب کنید.

اولاپلکس تراپی
اولاپلکس تراپی مو

تفاوت کراتینه و اولاپلکس

بسیاری از افراد تمام روش های احیا را با عنوان کراتینه می‌ شناسند و تفاوتی بین آن ها قائل نیستند. اما باید بدانید که تفاوت اولاپلکس تراپی با کراتینه بسیار زیاد است و این دو مسئله از هیچ منظر به هم شبیه نیستند.

اولاپلکس فقط موها را احیا می کند و با این کار حالت اصلی مو تغییر نمی کند. اگر شما موهای موج دار یا فر داشته باشید، با اولاپلکس تراپی مو های شما صاف نمی‌ شود و فقط به احیای مو می پردازید. در حالی که در کراتینه تغییرات ظاهری در مو اتفاق می افتد و هدف اصلی کراتین نیز صافی مو می‌ باشد.

سخن آخر

امروزه اکثر افراد به علت انجام دکلره یا رنگ مو به موخوره، شکنندگی و خشکی مو دچار می شوند. برای از بین بردن این مشکلات و احیا و بازیابی دوباره مو روش های مختلفی جهت احیا وجود دارند و در این میان اولاپلکس تراپی یکی از بهترین و جدیدترین روش هایی است که به کار می رود.

 این روش هیچ ضرری برای تارهای مو ندارد و ترکیبات موجود در آن هم کاملا سالم و بدون ضرر هستند. تا بدین ترتیب شما به بهترین شکل ممکن موهای خود را صاف کنید و با عوارض خاصی بعد از این اقدام مواجه نشوید.

 سالن زیبایی پریسا ظفری به عنوان یکی از معتبرترین سالن های زیبایی در تهران خدمات اولاپلکس تراپی را با اورجینال ترین مواد ارائه می‌ دهد تا تمام افرادی که موهای آسیب‌ دیده دارند بتوانند با خیالی آسوده موهای خود را در این سالن احیا کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)