بازار کار و درآمد کراتین کار مو

بازار کار کراتین مو

بازار کار کراتین مو

کراتین از جمله خدماتی است که امروزه در سالن‌ های زیبایی بسیار مورد توجه واقع شده است. این موضوع عامل مهمی برای افزایش بازار کار کراتین مو می‌ باشد. افزایش بازار کار در این مهارت هنرجویان زیادی را هم به سمت یادگیری آن سوق داده است. حتی بسیاری از آرایشگران حرفه‌ ای که ممکن است فرایند کراتین را به صورت تخصصی بلد نباشند. امروز علاقمند شده‌ اند تا این مهارت را یاد بگیرند زیرا دانستند که تعداد مشتری و متقاضی برای انجام خدمات کراتین بسیار بالا است و همین موضوع به افزایش درآمد آن ها نیز منجر خواهد شد.

 همین امر آموزش کراتین مو زنانه را نیز گسترش داده است و موجب شده است که امروزه آموزشگاه‌ های بسیار زیادی در سرتاسر کشور و به ویژه در تهران برگزار کننده دوره‌ های تخصصی مربوط به کراتین باشند که یکی از همین آموزشگاه‌ ها آموزشگاه و مرکز کراتینه پریسا ظفری می‌ باشد. این آموزشگاه برگزار کننده دوره‌ های کراتین در سطح کیفی بالا است و مفتخر است که آموزش احیا مو در تهران را بر اساس متد روز دنیا انجام می‌ دهد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

برای ورود به بازار کار کراتین باید چه اقداماتی را انجام داد؟

اگر قصد شما ورود به بازار کار کراتین مو می‌ باشد، اولین اقدامی که باید انجام دهید یادگیری آموزش کراتین مو زنانه است. در این موقعیت شما باید در دوره تخصصی مربوط به کراتین شرکت کنید و آموزش احیا مو در تهران و شهرستان‌ ها را پشت سر بگذارید. آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری به عنوان مرکز کراتین مو در تهران فعالیت می‌ کند که برگزار کننده این دوره تخصصی می‌ باشد و هنرجویان زیادی را بعد از اتمام دوره روانه بازار کار می‌ کند.

 اگر قصد شما تبدیل شدن به بهترین کراتین کار تهران است، پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً در این آموزشگاه زیبایی شرکت داشته باشید. زیرا دوره‌ های این آموزشگاه بسیار پربار هستند و تحت نظر افراد متخصص برگزار می‌ شوند که ضمن دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای پشتیبانی حتی پس از اتمام دوره هم وجود خواهد داشت و برای ورود به بازار کار با مانع خاصی مواجه نمی‌ شوید. در نتیجه می‌ توانید در بهترین سالن‌ های زیبایی به عنوان یک کراتین کار فعالیت حرفه‌ ای خود را آغاز کنید.

روش‌ های صافی دائمی مو

آیا شروع کار کراتین نیاز به سرمایه اولیه دارد؟

امروزه بسیاری از سالن‌ های آرایشی و زیبایی به صورت تخصصی فعالیت کراتین را در لاین جداگانه انجام می‌ دهند. به همین منظور اگر شما مهارت کراتین را یاد بگیرید برای ورود به بازار کار آن نیاز به راه‌ اندازی یک سالن زیبایی جدید و مجزا نخواهید داشت و می‌ توانید یک لاین مشخص در سالن زیبایی را اجاره کنید. در این میان انتخاب یک سالن زیبایی پرمشتری و پر رفت و آمد بسیار حائز اهمیت است. زیرا این اقدام موجب خواهد شد که بازار کار کراتین مو از همان ابتدا برای شما با رونق مواجه شود و در همین راستا پیشنهاد می‌ کنیم که در مراکز تخصصی فعالیت خود را به عنوان بهترین کراتین کار تهران آغاز کنید.

مزایای بازار کار کراتین مو

در صورتی که آموزش کراتین مو زنانه را با موفقیت پشت سر بگذارید و مدرک معتبر این حوزه را دریافت کنید و به بازار کار وارد شوید، مزایای بسیار زیادی شامل حال شما خواهد شد.  که این مزایا عبارتند از :

  • افزایش تعداد مشتری به علت اینکه تعداد افرادی که موهایشان در اثر رنگ و دکلره آسیب دیده است و علاقه دارند که موهای لخت داشته باشند زیاد است.
  • قابلیت شروع شغل پردرآمد کراتین در لاین جداگانه در آرایشگاه که به کاهش هزینه سرمایه اولیه منجر خواهد شد و در عین حال باعث ایجاد درآمد بیشتر می‌ شود.
  • کراتین در مقایسه با سایر رشته‌ های آرایشی نیاز به سرمایه اولیه کمتری دارد.
  • امکان دادن مشاوره های مفید و کامل به مشتری برای داشتن موهای لخت و زیبا

تکنیک رنگ مو

معایب شغل کراتین مو

 اگر به بازار کار کراتین وارد شوید ضمن برخورداری از مزایای بی‌ شمار معایب زیادی هم از این شغل گریبانگیر شما خواهد شد که این معایب عبارتند از: 

  1. استفاده از تجربیات و دانش بالا به صورت کامل. زیرا یک اشتباه کوچک می‌ تواند عواقب جبران ناپذیر زیادی داشته باشد.
  2. استفاده از مواد با کیفیت و مرغوب برای جلوگیری از آسیب به موهای مشتری. زیرا این اتفاق بار مسئولیتی بسیار سنگینی خواهد داشت.  از طرفی هزینه‌ های مربوط به مواد مرغوب و با کیفیت نیز نسبتاً بالا می‌ باشد.
  3. داشتن ارتباط مناسب با مشتری به طوری که مشاوره‌ های مفید به مشتری ارائه شود و مشتری به هیچ عنوان از شما احساس نارضایتی نداشته باشد.
  4. امکان داشتن خطر بابت برخی از مواد مخصوص کراتین که حاوی فرمالدهید هستند و می‌ توانند سلامت مشتری و کراتین کار را تهدید کنند. به همین علت پیشنهاد می‌ کنیم که حتماً از ماسک دستکش هنگام انجام کراتین استفاده کنید.
  5. از آنجایی که شما به عنوان یک کراتین کار باید مشاوره های مفید را به مشتری‌ های خود ارائه دهید پس داشتن دانش به روز نیز از دیگر نکاتی است که نباید آن را فراموش کنید.

درآمد کراتینه مو چقدر است؟

آن دسته از آرایشگرانی که به شغل کراتین مشغول هستند و در این زمینه فعالیت می‌ کنند، باید توجه داشته باشند که خوشبختانه کراتین از جمله مهارت های پر درآمد به حساب می آید. البته که نکته تعیین کننده در این زمینه، تعداد مشتری هایی است که هر کراتین کار دارد. اما شما با داشتن تعداد مشتری حداقلی می توانید به درآمد نسبتا بالا در کراتین دست پیدا کنید.

پس همه چیز بستگی به تلاش شما و انتخاب یک آموزشگاه مناسب خواهد داشت. در صورتی که شما در مرکز کراتینه مو در تهران و در آموزشگاه پریسا ظفری به بهترین کراتین کار تهران تبدیل شوید بدون شک به درآمد بالایی نیز دست پیدا خواهید کرد. که این مسئله باعث می‌ شود تا موفقیت‌ های شغلی شما روز به روز افزایش پیدا کند و به شمار مشتری‌ های شما نیز افزوده خواهد شد.

بهترین مدرک برای ورود به بازار کار کراتین مو چیست؟

اگر قصد شما ورود به بازار کار کراتین مو می‌ باشد و در این زمینه آگاهی کاملی ندارید و نمی‌ دانید که داشتن چه مدرکی می‌ تواند برای ورود موفقیت آمیز به بازار کار موثر باشد باید به شما بگوییم که بدون تردید داشتن مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای می‌ تواند برای ورود شما به بازار کار موثر باشد.

 زیرا مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ ای از ارزش بالایی برخوردار است و به همین جهت نه تنها در کشور ایران بلکه خارج از خاک ایران هم قابل توجه است و می‌ توانید با در دست داشتن این مدرک در هر سالن زیبایی که مد نظرتان هست به عنوان بهترین کراتین کار تهران فعالیت حرفه‌ ای و شغلی خود را آغاز کنید. کمتر آموزشگاه‌هایی پیدا می‌ شوند که این مدرک معتبر را به هنرجویان خود اعطا کنند اما خبر خوش این است که در آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری به محض اتمام دوره آموزش احیا مو در تهران شما این مدرک را دریافت می‌ کنید.

کلام پایانی 

همه مهارت‌ های آرایشی و پیرایشی دارای درآمد نسبتاً بالا هستند در این میان کراتین به عنوان یکی از مهارت‌ های جدید و بسیار جذاب و پردرآمد شناخته می‌ شود که روز به روز هم بر تعداد متقاضیان انجام آن افزوده می‌ شود و هم بر تعداد هنرجویانی که علاقمند به یادگیری این مهارت هستند اضافه می‌ شود، این همسویی باعث شده است تا امروزه شاهد ظهور بهترین کراتین کار تهران باشیم. شما هم بدون تردید می‌ توانید جز همین افراد به شمار بیایید به شرطی که یک آموزشگاه عالی و معتبر را برای یادگیری این مهارت انتخاب کنید و سعی کنید با انتخاب یک آموزشگاه خوب مهارت‌ های مربوط به صافی و احیای مو را یاد بگیرید.

آموزش کراتین مو زنانه در این آموزشگاه بر اساس متد روز دنیا انجام می‌ شود و اتمام فرایند آموزش در این آموزشگاه قطعاً به معنی ورود هنرجو به بازار کار خواهد بود.

 جهت ورود به بازار کار کراتین مو آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری برگزار کننده دوره‌ های مفید در این حوزه می‌ باشد و سالانه تعداد کثیری از هنرجویان از تمام استان‌ ها و نقاط مختلف کشور در دوره‌ های کراتین احیای مو و صافی این آموزشگاه حضور به عمل می‌ آورند البته این دوره‌ ها به صورت غیر حضوری هم قابلیت برگزاری دارند تا هنرجویان ساکن شهرستان بتوانند در این دوره‌ ها بدون محدودیت جغرافیایی و مشکلات مربوط به رفت و آمد شرکت کنند.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)