دوره آموزشی چرخه رنگ مو با پریسا ظفری

آموزش چرخه رنگ مو

آموزش چرخه رنگ مو چیست؟

رنگ کردن مو باعث ایجاد یک جلوه جذاب در ظاهر می‌ شود. برای اینکه این جلوه جذاب دوچندان شود شما باید سعی کنید که بهترین ترکیب رنگ مو را انتخاب کنید. در همین راستا آشنایی با آموزش چرخه رنگ مو بسیار موثر خواهد بود و باعث می‌ شود که بهترین ترکیب رنگ متناسب با رنگ پوست و فرم چهره شما انتخاب شود.

برای اینکه بتوانید بهترین ترکیب رنگ مو را برای خود پیدا کنید، باید در دوره رنگ مو در تهران شرکت داشته باشید تا با انواع ترکیب رنگ‌ های مو آشنا شوید. در این محتوا به آموزش چرخه رنگ مو می‌ پردازیم و نکات مناسب برای انتخاب ترکیب‌ های رنگ مو را به شما یادآور خواهیم شد. تا بتوانید با آگاهی زیاد به سالن تخصصی رنگ مو مراجعه کرده و سپس یک رنگ موی جذاب را تحت نظر بهترین رنگ کار مو در تهران یا سایر شهرها پیاده‌ سازی کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

انتخاب رنگ مو به چه عواملی بستگی دارد؟

یکی از نکات مهمی که در امر آموزش چرخه رنگ مو باید به آن دقت داشته باشید عوامل موثر روی انتخاب رنگ مو می‌ باشد. عواملی که در این زمینه تاثیرگذار هستند عبارتند از:

 • رنگ پوست
 • رنگ طبیعی موی سر
 • رنگ چشم‌ ها
 • فرم صورت
 • سلیقه مشتری

بازار کار کراتین مو

قانون رنگ در دایره رنگ چیست؟

در دوره آموزش چرخه رنگ مو شما قانون رنگ در دایره رنگ را تحت نظر بهترین رنگ کار مو در تهران یعنی سرکار خانم پریسا ظفری خواهید آموخت. قانون رنگ‌ ها در دایره رنگ فرایند ترکیب کردن رنگ‌ ها و خنثی کردن رنگ‌ ها را به صورت کامل به شما می‌ آموزد. که این نکات شامل موارد زیر می‌ شود:

 1. از ترکیب دو رنگ اصلی یک رنگ فرعی حاصل می‌ شود.
 2. رنگ اصلی می‌ تواند رنگ فرعی مقابل خود را خنثی کند.

معرفی درجه بندی رنگ مو

رنگ مو از شماره یک تا ده، درجه بندی می شود که در کاتالوگ رنگ مو هم این درجه بندی بسیار حائز اهمیت است. به صورت کلی درجات مختلف رنگ مو عبارتند از:

 1. سیاه
 2. قهوه ای خیلی تیره
 3. قهوه ای تیره
 4. قهوه ای
 5. قهوه ای متوسط
 6. قهوه ای روشن
 7. بلوند تیره
 8. بلوند متوسط
 9. بلوند روشن
 10. بلوند پلاتینی روشن

گروه رنگ ها را بشناسید!

از جمله نکات مهمی که در آموزش چرخه رنگ مو مورد توجه واقع می شود، گروه رنگ ها می باشد و شما در سالن تخصصی رنگ مو با این گروه های رنگی آشنا می شوید. 

نمایندگی رنگ ها نام فارسی نام لاتین
N طبیعی NATURAL
A خاکستری ASH
C دودی CINDERY
G طلایی GOLD
M زیتونی MATT
B بژ BEIGE
R قرمز RED
RF قرمز آتشین RED FIRE
V شرابی VIOLET
W گرم برزیلی یا موکا WARM
K مسی CUPPER
BL بلوند روشن ویژه BLOND LIGHT
RL مسی طلایی RED LIGHT
RE مسی بنفش RED
NF فوق طبیعی NATURAL FULL

فرمول های پرطرفدار برای آموزش چرخه رنگ مو

 • فرمول ماسه ای (S): ترکیب قسمتی از رنگ NATURAL با یک قسمت از رنگ ASH
 • فرمول روشن با تن آفتابی (PL): ترکیب دو قسمت رنگ NATURAL با یک قسمت رنگ GOLD.
 • فرمول روشن با تن ماسه ای (PS): ترکیب دو قسمت رنگ NATURAL با یک قسمت رنگ BEIGE
 • فرمول روشن با تن طلایی (PG): ترکیب دو قسمت رنگ NATURAL با قسمتی از رنگ GOLD.
 • فرمول روشن رو به بژ (PB): ترکیب دو قسمت از رنگ NATURAL با یک قسمت از رنگ BEIGE

تمام فرمول هایی که ذکر کردیم، جزو محبوب ترین فرمول های ترکیب رنگ مو به شمار می آیند که همیشه و در هر زمانی طرفداران بسیار زیادی دارند. البته برخی از عوامل مثل رنگ پایه مو، زمان و مدت رنگ کردن مو و عوامل مختلف محیطی می توانند روی ترکیب انتخابی موثر باشند. برای کسب نتیجه بهتر می توانید از بهترین رنگ کار مو در تهران کمک بگیرید و بعد از دریافت مشاوره های لازم، مناسب ترین ترکیب رنگ مو را پیاده سازی کنید.

دوره آموزش رنگ و مش

طریقه ترکیب رنگ مو دودی و زیتونی چگونه است؟

با گذراندن دوره رنگ مو در تهران طریقه ترکیب رنگ موهای مختلف را در آموزش چرخه رنگ مو خواهید آموخت. یکی از رنگ های بسیار محبوب در این زمینه، ترکیب رنگ موی دودی و زیتونی است. طریقه ترکیب این رنگ را در ادامه مرور می کنیم؛

در ابتدا باید از رنگ پایه ۸ برای ایجاد کردن روشنایی و رسیدن به پایه اصلی استفاده کنید. سپس باید از رنگ زیتونی در پایه ۷ استفاده داشته باشید. استفاده از این رنگ موجب ایجاد یک نکته ی منحصر به فرد در رنگ موی شما خواهد شد. 

برای اینکه بتوانید عمق و شفافیت به رنگ مو ببخشید، می توانید از رنگ دودی در پایه ۸ هم استفاده کنید. زیرا استفاده از این رنگ موجب می شود تا مو ها ظاهری گرم و ملایم داشته باشند. اکسیدان مناسب برای این ترکیب رنگ مو، اکسیدان شش درصد می باشد. استفاده از این اکسیدان به فعال سازی رنگ مو و تثبیت بیشتر رنگ مو کمک می کند و قطعا باعث افزایش ماندگاری رنگ موی شما می شود.

قبل از استفاده از این ترکیب رنگ، به علاقمندان به این ترکیب توصیه می کنیم که حتما تست پوست هم انجام دهند. زیرا ممکن است برخی از افراد حساسیت داشته باشند که انجام این تست، از حساسیت و عوارض ناشی از آن جلوگیری خواهد داشت. بهترین رنگ کار مو در تهران، برای پیاده سازی این ترکیب رنگ مو در خدمت شما می باشد و می توانید در سالن تخصصی رنگ مو پریسا ظفری این ترکیب رنگ موی زیبا را به بهترین شکل ممکن روی موهای خود پیاده سازی کنید.

رنگ چشم چه نقشی در انتخاب رنگ موی مناسب دارد؟

یکی از عوامل بسیار تاثیر گذار در انتخاب رنگ موی مناسب که در آموزش چرخه رنگ مو هم به آن توجه زیادی می شود، رنگ چشم ها است. زیرا انتخاب رنگ مو بر اساس رنگ چشم هم انجام می شود. برای مثال، برخی از رنگ ها توانایی برجسته کردن رنگ چشم های شما را دارند و به افزایش جذابیت چشم ها منجر می شوند. اگر چشمان آبی دارید، رنگ هایی مثل: قهوه ای، مشکی و طلایی، به زیبایی چشم های شما می افزایند و با رنگ چشم های شما هم خوانی دارند. 

سخن آخر

هنرجویان مستعد و علاقمند به فرایند رنگ مو می توانند در دوره رنگ مو در تهران شرکت کنند و در سالن تخصصی رنگ مو این مهارت را به بهترین شکل ممکن بیاموزند. از سرفصل های مهمی که در این دوره بررسی می شود، آموزش چرخه رنگ مو می باشد. در آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری تمام سرفصل های مربوط به رنگ مو به صورت کاملا جامع به شما یاد داده خواهد شد و می توانید پس از کسب مدرک، با موفقیت به بازار کار وارد شوید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)