رنگ و مش در کرج

آموزش صافی و احیا مو

در دوره های رنگ و مش در کرج شما به صورت حرفه ای می توانید آموزش های لازم را از مدرسین با تجربه و ماهر مجموعه پریسا ظفری دریافت کنید، به طور کلی در لاین رنگ و مش کار با مواد یکی از مهمترین بخش های دوره آموزشی برای هنرجو می باشد.

شما در آموزشگاه پریسا ظفری به طور کامل می توانید جدیدترین تکنیک های انجام خدمات رنگ و مش را آموزش ببینید، لیکن اگر شما در دوره های آموزشی رنگ و مش در کرج ثبت نام کنید می‌توانید مدرک فنی حرفه ای لازم برای شروع کسب و کار در لاین رنگ مو را در پایان دوره دریافت کرده و به طور کامل با دوره آموزشی به بازار کار راه پیدا کنید.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

 

سرفصل های آموزش رنگ و مش 

سرفصل های آموزشی رنگ و مش در مجموعه پریسا ظفری با جدیدترین تکنیک ها همراه بوده و هنرجویان در دوره های آموزشی مبتدی و پیشرفته می توانند تجربه های جدیدی را دریافت کنند. به طور کامل با تمامی راه های شناخت کار با مواد را آموزش ببینند. دوره های آموزشی رنگ و مش در کرج دارای سرفصل های زیر می باشند.

 • آشنایی با برندهای مهم رنگ ها
 • آشنایی با مواد مختلف در فعالیت های رنگ و مش
 • شناخت رنگ های اصلی
 • شناخت رنگ های لایت
 • نحوه ساختن درست رنگ
 • نحوه دکلره کردن مو بدون آسیب
 • نحوه روشن کردن مو بدون دکلره
 • نحوه کارکرد درست چسب دکلره
 • ساختن رنگساژ های ترکیبی
 • نحوه استفاده از کاتالوگ و تسلط نسبت به کاتالوگ خوانی
 • نحوه صحیح انجام فعالیت رنگ مش با کلاه
 • شناخت انواع پودرهای دکلره و اکسیدان
 • آموزش انواع لایت مو
 • نحوه اجرای تست آلرژی
رنگ و مش در کرج
رنگ و مش در کرج

نحوه برگزاری دوره های رنگ و مش در کرج

دوره های آموزشی رنگ و مش در کرج به روش های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی تقسیم بندی می شوند که شما بر اساس قانون تقسیم بندی هر کلاس می توانید در گروه‌های مختلف ثبت نام کنید. در دوره‌های آموزشی پریسا ظفری کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، کلاس های نیمه خصوصی بین ۳ تا ۵ نفر و گروهی بین ۵ تا ۱۵ نفر تقسیم بندی می شوند.

شما می توانید با هماهنگی نسبت به مدرسین عزیز جلسات خود را بر اساس فعالیت های کاری در روزهای مختلف هفته هماهنگ کنید؛ ضمنا برای افرادی که از شهرستان ها برای ثبت نام در دوره های آموزشی رنگ و مش در کرج ثبت نام کرده‌اند امکان برگزاری کلاس ها در روزهای آخر هفته یا روزهای تعطیلی رسمی وجود دارد.

لیکن توجه داشته باشید که بعد از مرحله مبتدی شما در دوره های پیشرفته رنگ و مش در اسلامشهر می توانید سرفصل های جدیدتری را آموزش ببینید که شامل مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره، ترمیم دکلره، هایلایت های کهکشانی، هایلایت های فانتزی و انواع مختلف ترکیب رنگ را به طور کامل آموزش ببینید.

ابزار و وسایل مورد نیاز برای هنرجو 

ابزارها و  وسایل مورد نیاز جهت دریافت آموزش بهتر در دوره های رنگ و مش مو نیازمند تجهیزات مشخصی می‌باشد. در این دوره‌ها انواع شانه، کلیپس، قلاب بیگودی، حوله، فویل آلومینیومی، کلاه مش سنجاق سر فلزی، مواد ضدعفونی، تثبیت کننده رنگ مو، کرم بی رنگ، پودر بی رنگ کننده، اتو مو، برس کاسه رنگ، پیشبند، کلاه رنگ، نرم کننده فوری، (اکسیدان ۳ درجه، ۶ درجه، ۹ درجه و ۱۱ درجه)، سشوار کلاهی و…

 

دوره های رنگ و مش پریسا ظفری چگونه دوره ای می باشند؟

دوره های رنگ و مش در کرج به طور کلی به دسته بندی های دوره های مبتدی و پیشرفته دسته بندی می‌شوند که شما بر اساس فرایندهای آموزشی در هر دوره می توانید فعالیت های لازم را در این حرفه اراده می‌شود را دریافت کنید.

در دوره مبتدی سرفصل های مختلفی با دوره پیشرفته آموزش می بینید؛ پس برای فرایند بهتره آموزش رنگ و مش در کرج بهتر است فرایند یادگیری خود را به طور کامل فرا بگیرید. زیرا پس از پایان رسیدن تمامی دوره های آموزشی رنگ و مش مرکز زیبایی پریسا ظفری شما به عنوان یک رنگ ها به طور کامل نسبت به تمامی تکنیک های رنگ‌شناسی اطلاعات کامل داشته و به درستی می توانید نحوه ساختن رنگ را انجام دهید.

در روند یادگیری دوره های رنگ و مش در کرج پس از دریافت مدرک شما می‌توانید بلافاصله به طور حرفه‌ای کار خود را آغاز کنید. مجموعه آموزشی پریسا ظفری طیف گسترده‌ای از تکنیک‌هایی را که یک آرایشگر برای رسیدن به اوج کاری نیاز دارد آموزش می‌دهد. هدف اصلی دوره آموزشی ارائه بهترین آموزش های ممکن در دوره های جامع است.

رنگ و مش در کرج
رنگ و مش در کرج

مزایای شرکت در دوره های رنگ و مش

از آنجایی که دوره های آموزشی رنگ و مش دائماً در حال تغییر و به روز رسانی می باشند، لذا به همین دلیل شما به عنوان هنرجو با سابقه نیاز دارید که ترکیب رنگ ها را نیز در دوره های جدید ترین آموزش ببینید. آموزش تکنیک های رنگ و مش در سال ۲۰۲۲ با جدید ترین تکنیک ها را با مدرسین حرفه‌ای و دارای مدرک بین المللی آموزش ببینید و اطلاعات خود را برای ارائه خدمات به مشتری افزایش دهید.

تکنیک های کار با رنگ مو دائما در حال تغییر می باشند، زیرا زیبایی و بخش زیبا شناسی اشخاص با توجه به رنگ موهای آن ها بسیار رابطه مستقیمی دارد و رنگ کردن موها قطعاً یکی از راه های آسان برای تغییر ظاهر می باشد و در واقع دانش و تکنیک های رنگ آمیزی باید کاملا مسلط و به روز رسانی شده باشد.

تمامی روش های پیچیده در دوره‌های آموزشی رنگ و مش در کرج با مدرسین مجرب پریسا ظفری با روش ها و تکنیک های ساده جایگزین می شود و شما می توانید با دقت کافی تغییرات عالی در رنگ موها ایجاد کنید.

 

جمع بندی

با ثبت نام در دوره های رنگ و مش در کرج مهارت های پیشرفته‌ای را در زمینه یکی از لاین های پرطرفدار آرایشگری به صورت حرفه‌ای فرا بگیرید و یا اطلاعات خودتان را با کلاس های پیشرفته رنگ و مش در کرج توسعه دهید. با توجه به فعالیت های رقبا در این زمینه شما باید دانش و تکنیک های خود را دائما به روز رسانی کنید، که نظر مشتریان نسبت به هنر شما جلب شود.

در دوره های آموزشی پریسا ظفری  طیف گسترده ای از خدمات کار با رنگ مو را آموزش می‌بینید و در فرآیند کاری خود در آینده به راحتی می‌توانید نسبت به رنگ پوست و نوع موهای مشتری مشاوره های لازم را برای کسب رضایت بیشتر ارائه دهید. در نتیجه برای ثبت نام در دوره های رنگ و مش کرج هم اکنون اقدام کنید.

3.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)