آموزش صافی و احیا مو

آموزش صافی و احیا مو

آموزش صافی و احیا مو در لیست آموزش های بسیار پرطرفدار قرار می‌ گیرد که امروزه توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. از آنجایی که همه ی افراد دوست دارند موهای لخت، درخشان و زیبا داشته باشند صافی مو جزو خدمات پرطرفدار به حساب می آید و چون زیبایی مو روی زیبایی چهره، تاثیر بسیار زیادی دارد، با صافی دائمی می توان چهره ی مرتب تر و زیباتری داشت.

 تمام این عوامل دست به دست هم داده اند تا هنرجویان حوزه صافی هم روز به روز در حال گسترش باشند و آموزشگاه هایی که آموزش های مربوط به صافی را ارائه می دهند هم در این حوزه فعالیت گسترده تری را آغاز کنند و دوره های مختلفی را در جهت صافی و احیا برگزار کنند.

بهترین کراتین کار تهران  برای افزایش سلامت موهای شما خدمات حرفه ای خود را ارائه می دهد.در سال های اخیر گرایش بسیاری از خانم ها به خدمات رنگ و مش، استفاده بیشتر از دستگاه های حرارتی مخصوص آرایش مو و… سبب ایجاد آسیب های جدی در موهای خانم های شده است. استفاده بیش از حد از سشوارها و اتوموها نیز در این زمینه مشکلات جدی ای ایجاد کرده که سلامت موی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. به همین خاطر آموزش کراتینه مو  برای احیای موهای آسیب دیده افراد با استقبال بالایی رو به رو شده است.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

 یکی از بهترین آموزشگاه ها در تهران که به آموزش اصول صافی و احیا می پردازد، آموزشگاه پریسا ظفری می باشد. این آموزشگاه در تهران واقع شده است اما با برگزاری دوره های حضوری و غیر حضوری امکان حضور هنرجویان شهرستانی را هم در دوره های خود فراهم کرده است.

آموزش صافی و احیا مو چیست؟

آموزش صافی و احیا مو به مجموعه آموزش هایی گفته می شود که طی آن هنرجو با انواع روش های صافی و احیای مو آشنا خواهد شد و مواد مختلف و برند های مختلف را در این حوزه می شناسد. تا در نهایت بتواند با یادگیری این روش ها و با استفاده از بهترین مواد و بهترین برند ها فرآیند صافی و احیا را با کیفیت بسیار بالایی انجام دهد. البته در این دوره کار با اتوی مخصوص و تقسیم بندی مو هم جزو مهارت های مهمی هستند که به هنرجو یاد داده می‌ شوند.

 صافی و احیا دو مقوله کاملاً جدا از هم هستند و با احیا مشکلات و نقص‌ های مو مانند موخوره، خشکی و کشسانی مو درمان می‌ شوند و موهای سوخته در اثر دکلره یا اتو مو سشوار هم با احیا بازیابی خواهند شد.

 اما در امر صافی، هدف اصلی جنبه زیبایی مو و درخشانی ظاهری مو می باشد و به همین علت موادی که برای صافی و احیا استفاده می‌ شوند هم کاملاً متفاوت هستند.

آموزش صافی و احیا مو

شاید درصد صافی با احیا بسیار پایین باشد و اگر یک فرد قصد دارد که از لحاظ ظاهری موهای خود را صاف کند باید از روش های صافی استفاده داشته باشد و احیا برای چنین افرادی، گزینه ی خوبی نیست‌.

سرفصل های آموزش صافی و احیا مو را بشناسید

سرفصل های آموزش صافی و احیا مو بسیار متنوع هستند و اگر کسی قدم در این مسیر بگذارد و بخواهد که اصول صافی و احیا را بیاموزد قطعاً باید تمام این سرفصل ها را به صورت کامل یاد بگیرد و تحت نظر مدرس، این موارد را به صورت عملی انجام دهد تا آموخته ها در ذهنش نهادینه شوند و بتواند بعد از دریافت مدرک با ورود به بازار کار به موفقیت برسد.

این سرفصل ها شامل موارد زیر می شوند:

 • یادگیری ویتامینه کردن مو با مواد مختلف
 • یادگیری اصول مربوط به کراتینه
 • شناخت انواع برند های فعال و معتبر در حوزه مواد کراتین، احیا و سایر روش های صافی
 • توانایی انجام مشاوره کامل به مشتری قبل و بعد از کراتینه یا احیا
 • توانایی آنزیم تراپی مو
 • یادگیری روش تزریق فیلر مو 
 • توانایی انجام ریباندینگ مو
 • یادگیری روش های بوتاکس مو
 • آموزش کلاژن تراپی مو 
 • یادگیری انواع روش های کراتینه سرد و گرم
 • یادگیری مراقبت های روزانه از موی سر بعد از کراتین
 • یادگیری المنت تراپی در کراتینه 
 • شناخت ساختمان مو و یادگیری روغن تراپی مو 
 • توانایی تشخیص موی آسیب دیده و نوع آسیب وارد شده به مو 
 • توانایی درمان و احیای موهای آسیب دیده در اثر عوامل مختلف

روش های برگزاری کلاس آموزش صافی و احیا مو

روش برگزاری کلاس آموزش صافی و احیا مو با توجه به نوع آموزشگاه منتخب متفاوت خواهد بود. برخی از آموزشگاه ها این دوره ها را فقط به صورت حضوری برگزار می کنند‌. اما در مقابل، برخی از آموزشگاه ها هم هستند که این دوره ها را به صورت غیر حضوری برگزار می کنند.

در واقع آموزشگاهی که بتواند هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین دوره ی مربوط به صافی و احیا را برگزار کند، قطعاً می‌ تواند در زمینه ی جذب هنرجو موفق تر باشد‌. زیرا ممکن است که بسیاری از هنرجویان امکان حضور در کلاس ها برایشان فراهم نباشد و در چنین شرایطی اگر یک آموزشگاه دوره های آنلاین را برگزار کند این مشکل برای اکثر هنرجویان رفع خواهد شد.

بخصوص اگر آموزشگاه مورد نظر دارای اعتبار بالایی باشد و جزو بهترین آموزشگاه های کشور به شمار بیاید، قطعاً باید سعی کند که از هر لحاظ رضایت هنرجویان خود را جلب کند.

 آموزشگاه پریسا ظفری به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین آموزشگاه ها در حوزه آموزش صافی و احیای مو اقدام به برگزاری کلاس های حضوری و غیر حضوری کرده است. تا ساکنین تهران بتوانند به صورت حضوری و افرادی که ساکن تهران نیستند بتوانند به صورت غیر حضوری در کلاس های پربار این آموزشگاه شرکت کنند. ناگفته نماند که هر کدام از این دوره‌ ها مدرک معتبر فنی و حرفه ای را ارائه می‌ کنند و از لحاظ کیفی هیچ تفاوتی بین این دوره ها وجود ندارد.

آموزش صافی و احیا مو

بازار کار صافی و احیا مو

بسیاری از افرادی که قصد شرکت در کلاس آموزش صافی و احیا مو را دارند در کنار این که به علاقه خود اهمیت می دهند به بازار کار و موقعیت شغلی این مهارت هم فکر می کنند.

باید بگوییم که بازار کار مربوط به صافی و احیا بسیار خوب است و اگر شما دوره خود را در یک آموزشگاه معتبر به اتمام برسانید و مدرک معتبری را هم در این حوزه دریافت کنید قطعاً به موفقیت زیادی در زمینه شغلی و درآمدی دست پیدا خواهید کرد و علاوه بر این می توانید با مدرکی که دارید به آموزش هم بپردازید و هنرجویان زیادی را بعد از کسب تخصص و تجربه کافی جذب کنید.

 پس همه چیز بستگی به شما و میزان مهارت و تخصص شما بعد از اتمام دوره دارد. قطعاً با شرکت در دوره های آموزشگاه پریسا ظفری، به فردی بسیار متخصص موفق تبدیل می شوید که نه تنها هنرجویان زیادی را می توانید تحویل بازار کار دهید، بلکه خودتان هم می‌ توانید به عنوان یک کراتین کار فوق حرفه‌ای فعالیت کنید.

حفظ کیفیت بالای کار، موجب می شود که مشتری های بیشتری جذب کار شما شوند و شما بعد از اتمام کلاس آموزش صافی و احیای مو و دریافت مدرک، می توانید با کمک معتبرترین برند هایی که شناختید، یک کار با کیفیت را ارائه دهید تا این مسئله به روند جذب بیشتر مشتری برای شما منجر شود.

سخن آخر

مهارت های مربوط به آرایش و پیرایش تنوع بسیار بالایی دارند این تنوع بالا باعث می شود که همه بتوانند طبق اولویت ها و علایق خود در مهارت مورد نظرشان مشغول به فعالیت شوند. مهارت مربوط به صافی و احیا هم از جمله مهارت های پرطرفدار برای زیبایی و پیرایش مو محسوب می‌ شوند که صافی دائمی را به دنبال خواهند داشت و به همین منظور افراد زیادی برای زیباتر شدن موهای خود از این خدمات استفاده می‌ کنند.

 در همین راستا کلاس آموزش صافی و احیا مو هم جزو پرطرفدارترین کلاس ها در زمینه مهارت های آرایشگری به حساب می‌آید و در آموزشگاه پریسا ظفری با بالاترین کیفیت برگزار می شود.

4.7/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)