دوره آموزشی احیا مو در تهران

آموزش احیا مو در تهران

آموزش احیا مو در تهران

در حال حاضر به علت اقدامات مختلف زیبایی روی موها از جمله؛ رنگ و لایت و دکلره یا انجام مداوم اتو مو و سشوار شاهد موهای آسیب دیده زیادی در بین بانوان هستیم. در همین راستا اقدامات مربوط به احیای مو بسیار مورد توجه واقع شده‌ اند و اکثر بانوان سعی می‌ کنند که با انجام این اقدامات تا حدی آسیب‌ های مختلفی که به موهای خود وارد کرده‌ اند را جبران کنند. این مسئله به عنوان عاملی مهم تلقی می‌ شود که باعث شده است آموزش احیا مو در تهران توسط آموزشگاه‌ های زیبایی مختلف انجام شود.

 فرایند احیا زیر مجموعه‌ های مختلفی دارد و طبیعتاً وقتی که یک هنرجو بخواهد در این زمینه تسلط پیدا کند باید آموزشگاهی را انتخاب کند که تمام تکنیک‌ ها و مهارت‌ های مربوط به احیا را تحت پوشش قرار دهد و هنرجو را از هر نظر در این زمینه آماده می‌ کند.

احیا موضوع ساده‌ ای نیست و یادگیری آن هم زمان بر است و هم نیازمند یک مدرس حرفه‌ ای می‌ باشد. بهترین مدرس رنگ مو در ایران یعنی سرکار خانم پریسا ظفری در زمینه‌ های مختلف آرایشی و پیرایشگری هم آموزش‌ های پرباری را ارائه می‌ دهد و در این زمینه‌ ها به عنوان فردی موفق شناخته می‌ شود.

 اگر علاقمند هستید که احیای مو را یاد بگیرید و در این زمینه کاملاً حرفه‌ ای شوید و حرفی برای گفتن داشته باشید، قطعاً انتخاب آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری در تهران می‌ تواند به شما کمک زیادی کند. این آموزشگاه در کنار اینکه سالن تخصصی رنگ مو می‌ باشد، به عنوان یک آموزشگاه زیبایی معتبر شناخته می‌ شود که سایر مهارت‌دهای آرایشگری را هم در دوره‌های پربار خود به هنرجویان می‌ آموزد.

معرفی آموزشگاه معتبر برای آموزش احیا مو در تهران

اگر به دنبال یک آموزشگاه معتبر هستید که دوره آموزش احیا و مراقبت مو را در آن با موفقیت پشت سر بگذارید و بتوانید بعد از اتمام دوره به راحتی وارد بازار کار شوید و به موفقیت‌ های شغلی دست پیدا کنید، بدون تردید آموزشگاه پریسا ظفری می‌ تواند بهترین انتخاب برای شما به شمار بیاید. این آموزشگاه فرایند آموزش احیا مو در تهران را بر اساس متد روز دنیا به هنرجویان خود یاد می‌ دهد و تمام سرفصل‌ های مربوط به احیای مو را می‌ توانید در دوره‌ های تخصصی این آموزشگاه یاد بگیرید.

از طرف دیگر مدرکی که بعد از اتمام دوره دریافت می‌ کنید مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای می‌ باشد. این مدرک از ارزش بین‌ المللی برخوردار است. یعنی نه تنها در کشور ایران بلکه در سایر کشورها نیز با کمک این مدرک می‌ توانید وارد بازار کار شوید و به موفقیت‌ های شغلی زیادی دست پیدا کنید.

 جهت شرکت در دوره‌ های این آموزشگاه و بهره بردن از دانش بالای مدرسین با تجربه این آموزشگاه پیشنهاد می‌ کنیم که به سایت پریسا ظفری مراجعه کنید و از جزئیات شرکت در دوره آگاهی پیدا کنید.

سرفصل‌های دوره احیای مو چیست؟

اگر علاقمند به شرکت در دوره‌ های مربوط به احیا و مراقبت از مو هستید باید نسبت به سرفصل‌ های آموزش احیای مو در تهران یا سایر شهرها نیز آگاهی پیدا کنید. تا با ذهنیتی آماده وارد دوره شوید و کلاس‌ های خود را پشت سر بگذارید.

یادگیری سرفصل‌ های دوره آموزش احیا و مراقبت مو موجب می‌ شود که شما به عنوان یک هنرجو به یک کراتین کار حرفه‌ ای تبدیل شوید و این مهارت را در سالن تخصصی رنگ مو و سالن تخصصی احیا مو در تهران یعنی آموزشگاه پریسا ظفری یاد خواهید گرفت. این سرفصل‌ های مهم را در ادامه با هم مرور می‌ کنیم.

 • معرفی و شناخت انواع برندهای مواد مورد استفاده برای کراتین و صافی و احیا
 • شناخت انواع مو و جنس هر یک از موها
 • شناخت روش‌ های مختلف صافی و احیای مو
 • یادگیری گلوبال مو 
 • یادگیری صافی و احیای مو 
 • شناخت مراحل مختلف مربوط به کراتین، احیا، بوتاکس، ریباندینگ و…
 • یادگیری پروتئین درمانی مو 
 • آموزش ویتامینه مو 
 • آموزش نانو گلوبال مو 
 • شناخت تفاوت بین روش‌ های مختلف صافی از جمله تفاوت بین کراتین، کراتین صافی، کراتین احیا، ریباندینگ و بوتاکس 
 • یادگیری چگونگی مواد گذاری روی مو
 • یادگیری اتوکشی برای احیا و صافی مو

مزایای شرکت در دوره آموزش صافی و احیا

شرکت در دوره آموزش صافی و احیا مزایای بسیار زیادی را به همراه دارد. به خصوص اگر انتخاب شما برای گذراندن دوره آموزش احیا و مراقبت مو آموزشگاه معتبری مثل آموزشگاه پریسا ظفری باشد. زیرا قطعاً در این صورت می‌ توانید از این مزایا بیشتر برخوردار شوید.

 1. برخی از مهم‌ترین مزایایی که می‌ توانید از آنها برخوردار شوید را در ادامه با هم مرور می‌ کنیم.
 2. یادگیری مهارت صافی و کراتین تحت نظر بهترین مدرس رنگ مو در ایران
 3. یادگیری تمام نکات مرتبط با صافی و احیای مو بر اساس متد روز دنیا
 4. فضای آموزشی استاندارد و مناسب
 5. آشنا شدن با بهترین و معتبرترین برندهای تولید کننده مواد کراتین و صافی
 6. برگزاری کلاس‌ ها در فضای آرام و محیطی زیبا
 7. امکان شرکت در کلاس‌ ها به صورت آنلاین بدون حضور در آموزشگاه
 8. دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه‌ ای که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است.
 9. ورود به بازار کار و پشتیبانی حتی بعد از اتمام دوره

روش‌ های صافی دائمی مو

هزینه دوره آموزش احیا مو در تهران چقدر است؟

اگر قصد شرکت در دوره آموزشی صافی و احیای مو در تهران را دارید و دغدغه شما قیمت مربوط به این دوره می‌ باشد، باید بگوییم که قیمت در آموزشگاه‌ های زیبایی مختلف متغیر است و هر آموزشگاه بر اساس میزان تجربه مدرسین، میزان اعتبار، نوع سرفصل‌ ها و سایر موارد قیمت خاص خود را برای برگزاری دوره آموزش احیا مو در تهران در نظر گرفته است.

 اگر دوست دارید که در دوره‌ ای با کیفیت و پربار شرکت کنید و در عین حال هزینه مقرون به صرفه ای را پرداخت کنید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره‌ های صافی آموزشگاه پریسا ظفری می‌ باشد.

این دوره‌ ها علاوه بر اینکه در یک آموزشگاه معتبر برگزار می‌ شوند و تحت نظر افراد متخصص برای هنرجویان ارائه می شوند،  دارای قیمت مناسب نیز هستند تا بدین ترتیب همه هنرجویان بدون محدودیت مالی بتوانند در این دوره شرکت کنند و هیچ هنرجویی دغدغه مربوط به مسائل مالی را نخواهد داشت. در این سالن تخصصی رنگ مو انواع مهارت‌ های صافی، احیا و کراتین مو با قیمتی منصفانه در دوره‌ های مفید، آموزش داده می شود.

سخن آخر

صافی و احیای مو یکی از مهارت‌ های مهم در زمینه آرایشگری و پیرایشگری به شمار می‌ آید. که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و هنرجویان علاقمند و مستعد زیادی هستند که دوست دارند در این مهارت به فردی حرفه‌ ای تبدیل شوند. حتی خیلی از آرایشگران دارای سابقه و تجربه هم برای کسب مهارت بیشتر و اضافه کردن خدمات جدید به سالن زیبایی خود سعی می‌ کنند که در دوره آموزش صافی و احیای مو شرکت کنند.

در همین راستا آموزش احیا مو در تهران توسط سالن تخصصی رنگ مو پریسا ظفری برگزار می‌ شود. البته این سالن ضمن دوره‌ های رنگ مو سایر دوره‌ ها و مهارت‌ های زیبایی را هم به بهترین شکل ممکن تحت پوشش خود قرار داده است و آموزش‌ های با کیفیتی را ارائه می‌ کند. هنرجویان در این آموزشگاه می‌ توانند با کمک‌ های بهترین مدرس رنگ مو در ایران نسبت به مهارت صافی و احیای مو مسلط شوند.

 

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)