رنگ و مش پر

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

رنگ و مش پر یکی از انواع سبک های رنگ و مش به‌ حساب می‌ آید که جذابیت بسیار بالایی دارد و طرفداران زیادی را نیز به خود اختصاص داده است.

اگر علاقه دارید که سبک های جدیدی از رنگ و مش را تجربه کنید و جلوه ای جذاب به چهره ی خود ببخشید، می توانید از طریق سالن زیبایی پریسا ظفری به این هدف دست پیدا کنید.

زیرا پریسا ظفری دارای مدرک تخصصی در حوزه ی رنگ و مش می باشد و 20 سال سابقه ی کاری در این زمینه دارد.‌این عوامل باعث شده‌ اند که در سالن زیبایی خود بتواند خدمات مناسب و با کیفیتی را در حوزه ی رنگ و مش ارائه دهد و تمام افرادی که در این سالن مشغول به کار هستند نیز تخصص مهارت بالایی در این حوزه دارند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

رنگ و مش پر
رنگ و مش

رنگ و مش پر چگونه است؟

همانطور که گفته شد یکی از روش های انجام رنگ و مش، رنگ و مش پر می باشد، که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و جز جذاب ترین رنگ ها به شما می آید. در این روش قسمت هایی که مش میشوند، بخش بیشتری از مو را دربرمی‌گیرند و مثل سایر روش‌ های مش، این طور نیست که پس زمینه و رنگ تیره بر مش غالب باشند. بلکه در این روش رنگ مش غالب است و قسمت های بیشتری از مو را فرا می‌ گیرد.

اگر جزو افرادی هستید که به این سبک از مش علاقه دارید و دوست دارید که این رنگ جذاب را روی موهای خود تجربه کنید، می توانید با مراجعه به سالن پریسا ظفری این رنگ را به بهترین شکل ممکن روی موهای خود پیاده سازی کنید.

زیرا پیاده سازی رنگ و مش پر روی مو کار ساده ای نمی‌باشد و نیازمند تخصص و مهارت بالایی است و این تخصص و مهارت بالا در بهترین سالن زیبایی و تخصصی رنگ و مش تهران، یعنی سالن زیبایی پریسا ظفری، وجود دارد.

مراحل مش کردن مو:

فرقی نمی کند کدام نوع مش را برای موهای خود انتخاب می کنید، رنگ و مش پر یا هر نوع مش دیگری مراحل ثابت و مشخصی را دنبال می کنند، که رعایت این مراحل و انجام آن ها به ترتیب باعث بهتر شدن فرآیند مش خواهند شد.

دکلره:

اولین مرحله برای انجام فرآیند مش روی مو، دکلره کردن مو می باشد. پودرهای دکلره انواع مختلفی دارند و مارک های متنوعی نیز از آن ها در بازار وجود دارد. سالن زیبایی پریسا ظفری همواره از بهترین مارک و برند های پودر دکلره استفاده می کند.

 نکته ای که در رابطه با استفاده از دکلره باید به آن توجه داشته باشید این است که وقتی دکلره را روی مو قرار دادید باید مدام مو را کنترل کنید و تکه ای از مو را جدا کرده و بکشید اگر مو، کش آمد باید سریعاً شسته شود. زیرا این مسئله نشان می‌ دهد که مو دارای مقاومت کافی برای حفظ دکلره نمی باشد و اگر بیشتر از اندازه ی معقول پودر دکلره روی سر شما باقی بماند باعث ایجاد سوختگی و پوسیدگی موهای سر می شود.

 پس در این مرحله باید نهایت دقت را به کار بگیرید و به سالن های زیبایی معتبری مراجعه کنید که دارای تخصص و مهارت بالایی باشند تا در چنین مراحل مشکلی برای موهای شما به وجود نیاید. به همین علت سالن زیبای پریسا ظفری انتخاب خوبی خواهد بود.

اکسیدان:

اکسیدان، جزء جدا نشدنی برای انجام رنگ مو یا مش مو می‌ باشد و همواره جزو لوازم کاربردی و ملزوم برای رنگ مو محسوب می‌ شود.

 اگر قصد انجام رنگ و مش پر را دارید نیز باید بدانید که استفاده از اکسیدان مسئله ای مهم و فراموش نشدنی است. برای دکلره ی موهای طبیعی و رنگ نشده می توان برای ساقه ها از اکسیدان ۱۲ درصد و برای ریشه ها از اکسیدان ۹ درصد استفاده کرد. اما برای موهایی که رنگ شده هستند برای ساقه ها از اکسیدان ۹ درصد و برای ریشه ها از اکسیدان ۶ درصد استفاده می شود.

 وقتی که پودر دکلره و اکسیدان برای انجام رنگ و مش ترکیب شوند باید به تا مدت زمان ۴۵ دقیقه استفاده شوند و بعد از این کارایی نخواهند داشت. اگر بعد از این مدتِ مشخص، از این ترکیب استفاده کنید، مو آسیب می بیند و دچار مشکل می شود. زیرا پودر دکلره از کار می‌افتد در نتیجه دقت به زمان، برای دکلره اهمیت بالایی دارد.

رنگساژ:

مرحله بعدی برای پیاده سازی رنگ و مش پر روی مو، رنگساژ می باشد، که بعد از دکلره انجام می شود.

 برای تهیه ی رنگساژ یک چهارم از رنگ مورد نظر خود را با اکسیدان مورد نظر و آب ترکیب کنید تا یک ماده ی غلیظ مانند ماست به دست بیاید و بعد از این، طی مدت زمان ۵ تا ۱۰ دقیقه روی موها قرار دهید و سپس موها را بشویید.

رنگ و مش پر
رنگ و مش در تهران

تفاوت لایت و مش در چیست؟

در فرایند مش قسمت هایی از مو که باید روشن تر شوند، در ابتدا دکلره می شوند و به پایه رنگ می رسند و سپس رنگ خواهند شد. اما در روش لایت این اتفاق نمی‌افتد. زیرا در روند لایت دکلره انجام نمی شود و این کار با رنگ روشن انجام خواهد شد.

تفاوت رنگ های روشن و تیره ی مو نیز در روش لایت بین ۲ تا ۳ درجه است. اما در روش مش تفاوت بین رنگ های روشن و تیر تا ۷ درجه می رسد.

مزیت انجام رنگ و مش در سالن زیبایی پریسا ظفری:

اگر شما به انجام رنگ و مش پر در سالن زیبایی پریسا ظفری بپردازید، بدون شک از مزیت ها و نکات مثبت زیادی برخوردار خواهید شد. که این موارد عبارتند از:

  • تجربه ی یک رنگ و مش آرامش‌ بخش و سریع
  • بهره گیری از خدمات و افراد متخصص در حوزه ی رنگ و مش
  • مواد و رنگ های با کیفیت و مرغوب که از بهترین برند های دنیا تهیه شده‌ اند
  • رعایت بهداشت کامل در امر رنگ کردن موها شستشوی صحیح و اصولی موها
  • حفظ سلامت موها در حین انجام فرآیند مش
  • جلوگیری از آسیب دیدن موها 
  • استفاده از بهترین و مرغوب ترین پودرهای دکلره
Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)