رنگ و مش در قزوین

رنگ مو در دوران بارداری

دوره رنگ و مش در قزوین آموزش کامل روند رنگ کردن موها با انواع تکنیک هایی می باشد، که می تواند به زیباسازی موها کمک کند. این دوره ها شامل آموزش های کامل مربوط به شناخت انواع برند های رنگ مو، آموزش روند ترکیب رنگ های مختلف، نحوه صحیح رنگ کردن ریشه مو، آموزش درست دکلره کردن موها بدون آسیب دیدگی، آموزش رنگساژ مو، آموزش انواع تکنیک های جدید رنگ و مش مو می باشد.

 با شرکت در دوره های رنگ و مش در قزوین در آموزشگاه پریسا ظفری می توانید به طور کامل نحوه ساخت از ترکیب رنگ های ژورنالی را بر اساس جدیدترین متد روز دنیا را آموزش ببینید. انتخاب رنگ مو بر اساس پوست مشتری، همچنین آموزش های روانشناسی نسبت به مشاوره و جهت مشتری مداری یکی از اهداف این دوره های آموزشی می باشد. مجموعه پریسا ظفری برای ارائه افرادی ماهر و متخصص در حرفه رنگ و مش از بهترین مدرسین برای این دوره های اختصاصی استفاده می کند. 

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

کلاس های آموزشی رنگ و مش در قزوین

کلاس های آموزشی دوره رنگ و مش در قزوین با تضمین یادگیری و پشتیبانی هنرجو حتی بعد از ورود به بازار کار ارائه می شود. شما در پایان کلاس های آموزش رنگ و مش در مجموعه پریسا ظفری می‌توانید مدرک فنی حرفه ای را دریافت کنید ؛ همچنین به بازار کار را پیدا کنید. برای کسب مدرک فنی حرفه ای شما به هیچ عنوان به مدرک تحصیلی نیاز ندارید و بر اساس میزان تسلط ای که به دور به دست آوردی می توانید به بازار کار راه پیدا کنید. لذا سرفصل های موجود در کلاس های آموزشی رنگ و مش در قزوین شامل موارد زیر است.

 • آموزش کامل رنگ شناسی به طور دوره مبتدی و حرفه ای
 • شناخت رنگ ها
 • شناخت مثلث رنگ ها
 • روند ترکیب رنگ های اولیه
 • روند ترکیب رنگ های ثانویه
 • آموزش کامل ترکیب رنگ کاتالوگ خوانی 
 • شناخت پایه های رنگ ژورنال
 • دوره نحوه خواندن عکس های ژورنالی
 • رنگ گذاری در چند مرحله
 • رنگ گذاری بر روی موهای سفید
 • رنگ کردن ریشه مو بدون آسیب
 • انواع رنگساژ های مکمل رنگی
رنگ و مش در قزوین
مدل جدید رنگ و مش

 

دوره های آموزش رنگ و مش برای مبتدی و حرفه ای

در دوره آموزش رنگ و مش در قزوین شما در دو مقطع مبتدی و حرفه ای می توانید به صورت خصوصی و نیمه خصوصی و گروهی ثبت نام کنید. در طی فرایندهای آموزش شما به طور تخصصی با انواع رنگ موها و فرایند شناخت و ترکیب رنگ ها آشنا می شوید. لیکن تمامی مدرسین مجموعه پریسا ظفری با صبر و حوصله روند آموزش رنگ گذاری، رنگ کردن ریشه مو، تکنیک های رنگ سال را به شما آموزش می دهند.

 در طی مراحل مختلف شما بدون آسیب رسیدن به ریشه مو نحوه رنگ گذاشتن و دکلره کردن صحیح مو را آموزش خواهید دید و تکنیک های ارائه شده در این دوره ها مربوط به دوره های بین المللی با جدیدترین متد روز دنیا می‌باشد.  روش های آمبره، سامبره و بالیاژ از آن دسته تکنیک های جدید است که در مقطع حرفه ای آموزش داده می‌شود. لیکن سایر روش های فرایندهای آموزشی مراحل رنگ و مش در قزوین با کمک مربی و نظارت بالا انجام می شود که شما در طی مراحل بعدی تمرین های عملی خود را بر روی مدل ها انجام می دهید .

 

بازار کار رنگ و مش در ایران

آرایشگری به عنوان یکی از رشته های پردرآمد در بین مشاغل آزاد می‌باشد؛ لذا شاخه رنگ و مش با توجه به فرآیند حرفه‌ای که دارد به صورت تجربی ثابت کرده است که یکی از پول ساز ترین بازار کار ها در بین سایر لاین های آرایشگری را دارد. از همین بین افراد زیادی برای آموزش دوره های رنگ و مش در پی جستجوی آموزشگاه های معتبری می باشند که مجموعه پریسا ظفری با مدرسین حرفه‌ای با باتجربه خود فرایند دوره آموزشی رنگ و مش در قزوین را برای افراد هنرجو ارائه می دهد.

 شما در طی این دوره های رنگ و مش مو می‌توانید انواع مدل های مختلف تکنیک های رنگ کردن مو را آموزش ببینید و با توجه به میزان تسلطی که در این دوره ها پیدا می کنید می توانید به راحتی به بازار کار را پیدا کنید، البته توجه داشته باشید که تمامی افراد و مشتریان به دنبال افرادی مسلط و حرفه‌ای می باشند، که شما برای طی کردن تمامی این فرآیند ها و رسیدن به درجه بالا از تسلط در روند رنگ و مش باید تمامی دوره های مبتدی و پیشرفته آموزشی را طی کرده و با توجه به تکنیک های آموزش داده شده مشتریان خود را به کار خود علاقه مند سازید.

 

سرفصل های حرفه ای دوره رنگ و مش در قزوین

در پایان این دوره آموزشی شما می توانید انواع روش‌های ترمیم مش، تکنیک مش شعاعی، دکوپاژ، ترمیم دکلره، هایلایت های فانتزی، انواع لایت بالیاژی، انواع هایلایت های کهکشانی را انجام دهید. در فرایندهای سرفصل های ارائه شده در دوره آموزشی رنگ و مش در قزوین شما می‌توانید قسمت های آموزشی رنگ و مش با کلاه، مش سوزنی، رنگ موی فانتزی، رنگ موی فانتزی بدون دکلره، نحوه هایلایت مو با فویل، مش سوزنی با کلاه ، مش کردن مو، هایلایت با فویل را نیز تسلط کامل پیدا کنید.

رنگ و مش در قزوین
رنگ و مش در قزوین

دوره آموزش رنگ و مش در قزوین در چند جلسه برگزار می شود؟

دوره های آموزش رنگ و مش در قزوین بر اساس تعداد جلسات مختلف و زمان های متفاوت به صورت فشرده و نیمه فشرده برای هنرجویان ارائه می شود . از آنجایی که تعدا جلسات دوره های آموزش رنگ و مش در قزوین بر اساس تعدا هنرجو ها در کلاس های خصوصی نیمه خصوصی و گروهی می توان تایم های مختلفی را مشخص کرد تا افرادی که ساکن قزوین نیستند از شهرستان مراجعه کرده‌اند بتوانند به موقع به جلسات برسند؛ لذا در پایان کلاس ها جلساتی تحت عنوان جلسات رفع اشکال نیز برگزار می گردد و شما در پایان کار نیز از پشتیبانی مربیان برخوردار می باشید.

 

جمع بندی 

با توجه به اطلاعات داده شده برای رنگ و مش در قزوین شما می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر از فرایند تشکیل کلاس های آموزشی با شماره تماس آموزشگاه پریسا ظفری تماس گرفته و اطلاعات دقیق تری به دست آورید. زیرا این دوره ها بر اساس تعداد قابل توجهی هنرجو به طور فصلی رزرو می شود؛ پس بهتر است بدون اتلاف وقت هم اکنون برای رزرو و ثبت نام کلاس های آموزشی رنگ و مش در قزوین  با شماره تماس زیر در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)