بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران به آموزشگاهی اطلاق می شود که بتواند آموزش رنگ و مش را به صورت کاملا تخصصی و با ذکر نکات جزئی به هنرجویان خود بیاموزد.

رنگ و مش جزو خدمات پرطرفدار در سالن های زیبایی محسوب می‌ شوند و این موضوع عامل مهمی برای افزایش هنرجویان انواع دوره های مربوط به رنگ و مش می باشد و اکثر آموزشگاه های زیبایی قطعاً در میان دوره‌ های خود، دوره های مربوط به رنگ و مش را هم برگزار می‌ کنند.

 از آنجایی که تهران به عنوان پایتخت ایران شناخته می‌ شود، جمعیت بیشتری نسبت به سایر استان‌ ها و شهرهای کشور دارد و خدماتی که در تهران انجام می شوند هم گسترده تر می باشند.

 سالن های زیبایی بسیار زیادی در تهران مشغول به فعالیت هستند که لاین مربوط به رنگ و مش دارند. آموزشگاه های زیبایی گسترده‌ ای هم تاسیس شده‌ اند که در این حوزه آموزش های گرانبها و ارزشمند را ارائه می‌ دهند.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: ستاری شمال پیامبر مرکزی خیابان مطهری پلاک ۲۳۳ طبقه دوم واحد ۳

 آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری علاوه بر اینکه انواع خدمات مربوط به زیبایی و به ویژه رنگ و مش را ارائه میدهد، دوره های مرتبط با این هنر را هم برگزار می‌ کند. تا هنرجویان مستعد و علاقه‌مند بتوانند با شرکت در این دوره ها به تخصص بالایی در این حوزه دست پیدا کنند و بعد از دریافت مدرک وارد مسیر حرفه ای شوند و شغل اختصاصی خود را داشته باشند.

معرفی بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

جهت معرفی بهترین آموزشگاه تخصصی رنگ مودر تهران بدون تردید باید آموزشگاه پریسا ظفری را به شما معرفی کنیم. این آموزشگاه با مدیریت شخص پریسا ظفری اداره می‌ شود و انواع آموزش های مربوط به رنگ و مش را در سطح کیفی بسیار بالا ارائه می دهد و دوره های متنوعی را در این زمینه برگزار می‌ کند.

پریسا ظفری دارای ۲۰ سال سابقه کار حرفه ای در زمینه زیبایی می باشد و یک مدرس تخصصی در زمینه ی خدمات رنگ و مش و میکاپ محسوب می شود و آموزش هایی که این فرد به شما ارائه می‌ دهد، بر پایه جدیدترین تکنیک های روز حوزه زیبایی هستند.

 فردی که در دوره‌ های این آموزشگاه شرکت کند بدون تردید به دانش آپدیت دست پیدا خواهد کرد. از طرف دیگر نوع مدرکی که در این آموزشگاه دریافت می کنید هم بسیار معتبر خواهد بود و با این مدرک معتبر، ورود به بازار کار برای شما آسان تر است.

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران
بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

 تمام این عوامل دست به دست هم داده اند تا سالن زیبایی پریسا ظفری در لیست بهترین آموزشگاه های مربوط به رنگ و مش قرار بگیرد و تهرانی های گرامی می توانند با خیال آسوده این آموزشگاه زیبایی را جهت یادگیری فرآیند رنگ و مش به صورت تخصصی انتخاب کنند.

انواع دوره های رنگ و مش به صورت حرفه ای در این آموزشگاه زیبایی برگزار می شوند و هزینه های مربوط به این دوره ها نیز بسیار مناسب تر از سایر آموزشگاه های زیبایی است. که این مسئله هم جزو نکات مهم جهت اعتبار بالای این آموزشگاه زیبایی می باشد.

نحوه ثبت نام در دوره آموزش رنگ و مش

ثبت نام در بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران پروسه ی خاص خود را دارد. با توجه به اینکه کدام آموزشگاه را انتخاب میکنید، روش ثبت نام میتواند متفاوت باشد.

اگر آموزشگاه منتخب شما آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری می باشد، می توانید با مراجعه به سایت این آموزشگاه و یا برقراری تماس با شماره ۰۹۱۹۱۰۶۳۵۰۷ از جزئیات دوره اطلاعات کافی کسب کنید و در دوره مورد نظر ثبت نام کنید.

این دوره ها هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی برگزار می‌ شوند. علاوه بر این قابلیت برگزاری به صورت آنلاین و حضوری هم دارند تا افرادی که ساکن تهران هستند بتوانند از آپشن برگزاری دوره به صورت آنلاین استفاده داشته باشند و مهارت های مربوط به رنگ و مش را به صورت آنلاین در آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری پشت سر بگذارند.

مهارت هایی که بعد از اتمام دوره رنگ و مش کسب می کنید

بعد از اینکه یک هنرجو در دوره آموزشی رنگ و مش شرکت کرد و سرفصل های تخصصی این دوره را پشت سر گذاشت، در زمینه های مختلف، به تخصص بالا دست پیدا خواهد کرد و به مهارت های زیادی اشراف پیدا می‌ کند. که این مهارت ها عبارتند از:

 • یادگیری ترکیب رنگ مو 
 • کاتالوگ خوانی 
 • ژورنالی خوانی
 • یادگیری انواع روش های لایت مو
 • شناخت لایت های کهکشانی
 • آشنایی با پودر های رنگی و روش کار با آن ها
 • یادگیری مش زیگزاگ، مش مدادی و سوزنی
 • یادگیری دکوپاژ مو 
 • آشنایی با اصول دکلره 
 • آموزش آمبره و سامبره
 • یادگیری بالیاژ مو
 • یادگیری مش خطی
 • یادگیری مش کلاهی
 • آموزش مش با فویل
 • ریشه گیری موهای دکلره شده
 • یکدست کردن موهایی که چند رنگ هستند
 • یادگیری کار با فوم و شامپو سیلور 
 • شناخت رنگ های اولیه و ثانویه
 • توانایی پوشاندن موهای سفید
 • پیگمنت تراپی 
 • آشنایی با جدیدترین رنگ های سال
 • یادگیری ریمو رنگ مو

اگر آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری که بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران می باشد را انتخاب کنید و دوره های مورد نظر را در این آموزشگاه معتبر پشت سر بگذارید، این اطمینان را به شما می دهیم که تمام سرفصل ها و مهارت هایی که ذکر کردیم را از صفر تا صد خواهید آموخت و به یک رنگ کار متخصص و معتبر تبدیل می‌ شوید.

فردی که به تمام این مهارت‌ها اشراف کامل داشته باشد، قطعاً بسیار موفق خواهد بود و در حوزه ی کاری خود به درآمد بالا دست پیدا می کند.

فرایند آموزش رنگ و مش و هایلایت بسیار پیچیده است و در صورتی که به صورت جزئی یاد داده نشود، ممکن است که هنرجو با مشکلات زیادی بعد از دریافت مدرک روبرو شود. پس با خیال راحت آموزشگاه پریسا ظفری را در این زمینه انتخاب کنید.

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران
بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران

درآمد حرفه رنگ و مش

حرفه رنگ و مش جزو حرفه های پر درآمد محسوب می شود. به شرطی که شما تمام مبانی و اصول مربوط به آموزش این حرفه را در یک آموزشگاه خوب و معتبر پشت سر گذاشته باشید و مدرکتان را از آموزشگاه معتبر مورد نظر دریافت کرده باشید.

 اگر به سالن های زیبایی نگاهی بیندازید، متوجه می شوید که خدمات مربوط به رنگ و مش جزو خدمات پرطرفدار محسوب می شوند. این یعنی رنگ و مش خواهان بسیار زیادی دارد و در صورتی که یک فرد در این زمینه از مهارت بالایی هم برخوردار باشد طبیعی است که به درآمد بالا هم دست پیدا کند و لازمه ی موفقیت در این حرفه و رسیدن به درآمد بالا فقط و فقط داشتن تخصص و ارائه ی کار با کیفیت می باشد. در صورتی که فردی بتواند این نکات را رعایت کند قطعاً به درآمد بالا دست پیدا خواهد کرد و بازار کار خوبی را تجربه می‌ کند.

سخن آخر

بهترین آموزشگاه رنگ و مش در تهران تحت عنوان آموزشگاه پریسا ظفری فعالیت می‌ کند و انواع دوره های مربوط به رنگ و مش را برای تمام هنرجویان ساکن تهران و ساکن شهرستان به صورت آنلاین و حضوری برگزار می کند. هنرجویان علاقمند و مستعد می توانند با شرکت در این دوره ها با دریافت مدرک به فردی حرفه ای تبدیل شوند و وارد بازار کار شده و شغل اختصاصی خود را داشته باشند.

حتی بعد از کسب تجربه لازم می توانند به عنوان مربی رنگ و مش، شخصا برگزار کننده ی دوره های مربوط به رنگ و مش در شهر و منطقه خود باشند.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)