آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

آموزش هایلایت مو در منزل

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته در دوره‌ های آموزشی سالن پریسا ظفری ارائه می‌ شود. این دوره‌ های آموزشی سطح کیفی بسیار بالایی دارند و کمک می کنند تا افرادی که در زمینه ی رنگ مو مهارت کافی ندارند، اما علاقه مند هستند هم بتوانند فرایند رنگ مو را به بهترین شکل ممکن بیاموزند. بدین ترتیب افراد مبتدی با این آموزش‌ ها به افرادی با مهارت و حرفه ای تبدیل می شوند.

 از آنجایی که رنگ کردن مو در لیست خدمات پرطرفدار و بسیار محبوب در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها به حساب می آید، رنگ کاران زیادی هم امروزه در سالن های زیبایی مشغول به فعالیت هستند و مشتری های زیادی دارند. این موضوع یک انگیزه ی مضاعف برای افراد علاقه مند به حساب می آید تا در این زمینه شروع به فعالیت کنند و به دوره های آموزشی مراجعه داشته باشند. تا بتوانند مهارت اختصاصی خود را کسب کنند و یک شغل جداگانه با درآمد بالا داشته باشند.

دوره آموزشی رنگ مو شما را با روش هایی برای درخشان تر شدن موها آشنا می کند. به این ترتیب مراقبت از موهای شما به سهولت انجام می گیرد. هر یک از مواد رنگی، پایه شیمیایی به خصوصی نیز دارند. برای استفاده از این مواد باید حتما به تقویت موها نیز بپردازید. به این ترتیب رنگ ها به خوبی بر روی موهای شما اعمال خواهند شد.

شماره تماس: 09191063507

آدرس سالن زیبایی پریسا ظفری: اتوبان ستاری نبش بلوار فردوس شرق ساختمان پارسا پلاک ۴۳۸ طبقه دوم واحد ۸

 رنگ کردن مو به هیچ عنوان کاره ساده ای نیست و یاد گرفتن آن پروسه ای نسبتا طولانی مدت دارد. زیرا رنگ کردن مو موارد بسیار زیادی را شامل می‌ شود و مجموعه‌ ای از  زیر شاخه های متعدد است که یک فرد مبتدی باید تمام این زیر شاخه ها را یک به یک به صورت تخصصی بیاموزد.

سرفصل های آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

سرفصل های آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته شامل موارد مختلف می‌ شود که هنرجویان مشغول در کارگاه های مربوط به رنگ مو باید تمام این سرفصل ها را به صورت کامل بیاموزند تا به یک رنگ کار حرفه ای و متخصص تبدیل شوند.

 آموزشگاه زیبایی پریسا ظفری تمام این سرفصل ها را به صورت تخصصی به شما می‌ آموزد و شما می توانید تحت نظر پریسا ظفری نکات مربوط به رنگ مو را به بهترین شکل ممکن بیاموزید‌.

 این سرفصل ها عبارتند از:

 • یادگیری حرفه ای ترکیب رنگ های مو با هم
 • آموزش ترکیب رنگ های ثانویه با یکدیگر
 • آموزش شناخت انواع رنگ های ترکیبی
 • توانایی خواندن کاتالوگ
 • توانایی شناخت پایه رنگ ها
 • توانایی ژورنالی خوانی عکس های ژورنالی
 • یادگیری رنگ گذاری چند مرحله‌ ای
 • شناخت انواع رنگ های مکمل
 • یادگیری تکنیک رفله گیری با رنگ 
 • گلوسینگ 
 • یادگیری اصول دکلره 
 • یادگیری انواع لایت و هایلایت
 • توانایی روشن کردن مو بدون دکلره
 • شناخت بالیاژ های ترکیبی
 • توانایی ریمو رنگ مو

دوره آموزش رنگ مو چیست؟

در دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته در ابتدا هنرجو به صورت تئوری با مسائل مختلف رنگ مو آشنا می شود و بعد از آن یک آگاهی کامل نسبت به ساختار موها، فرایند مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، ترکیب رنگ موی طبیعی و… پیدا می‌ کند و تمام این مراحل به صورت تئوری آموزش داده می شوند. که ممکن است طی چندین جلسه طول بکشند.

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته
آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

 بعد از طی کردن مراحل تئوری نوبت به تمرینات عملی می رسد و تمام مواردی که به صورت تئوری به هنرجویان آموزش داده شدند، باید به شکل عملی و مرحله به مرحله انجام شوند و مدرس تمام این مراحل را تحت نظر می گیرد. تا بتواند از میزان پیشرفت هنرجو آگاه شود.

 شناخت رنگ در مرحله ی تئوری و عملی اهمیت بسیار زیادی دارد و شاید اولین قدم در آموزش رنگ مو شناخت رنگ های اصلی و فرعی باشد. زیرا پایه و اساس رنگ آمیزی موها همین رنگ های اصلی و فرعی هستند، که از رنگ های اصلی و ترکیب آن با رنگ های فرعی می توانیم به رنگ های ثانویه برسیم. این مسئله باعث ایجاد تنوع بسیار زیاد در رنگ های مو می شود. تا در نهایت هر فرد بتواند طبق چیزی که در ذهن دارد مناسب ترین رنگ مو را داشته باشد.

 شما به عنوان یک رنگ کار حرفه‌ ای باید بتوانید هر رنگی که مشتری از شما خواست را روی موهایش پیاده سازی کنید و این شاید مهمترین مهارت برای یک رنگ کار حرفه ای به شمار بیاید. اگر شما در آموزشگاه پریسا ظفری دوره رنگ مو را پشت سر بگذارید قطعاً به این مرحله از پیشرفت خواهید رسید.

شناخت دایره رنگ ها

همانطور که گفتیم، رنگ ها در دسته بندی های مختلف اولیه و ثانویه و ثالث تقسیم می شوند. دسته رنگ اولیه جزو رنگ های پایه و بسیار مهم به شمار می‌ آیند که شامل سه رنگ آبی قرمز و زرد هستند. یعنی شما هر رنگ مویی که بخواهید ترکیب کنید باید یکی از سه رنگ اصلی پایه یا چند رنگ از رنگ های پایه در آن ترکیب وجود داشته باشد و بدون رنگ های پایه رسیدن به رنگ مناسب امکان پذیر نیست.

رنگ های ثانویه از ترکیب یک به یک رنگ های اصلی و پایه درست می شوند. مثلا اگر قرمز و آبی، زرد و قرمز یا آبی و زرد با هم ترکیب شوند، هر کدام به صورت جداگانه یک رنگ خاص را پدید می آورند.

برای مثال رنگ هایی مثل بنفش، نارنجی و سبز حاصلی از ترکیب رنگ های اولیه با هم هستند که به عنوان رنگ ثانویه شناخته می‌ شوند‌. رنگ های ثالث به ترکیب یک واحد از رنگ اولیه و یک واحد رنگ ثانویه گفته می شود. یعنی اگر شما یک رنگ اولیه را با یک رنگ ثانویه ترکیب کنید، شاهد رنگ ثالث خواهید بود. مثلا اگر یک زرد با سبز ترکیب شود، سبز پسته ای به وجود می آید. یا اگر قرمز با نارنجی ترکیب شود قرمز مسی به وجود می‌ آید و…

 رعایت این نکات و شناخت دایره ی رنگ ها باعث می‌ شود تا هنرجوی مبتدی بتواند بیش از ۵۰ درصد از مسیر حرفه ای شدن را طی کند. زیرا شناخت این رنگ ها و توانایی ترکیب رنگ ها با هم مسئله ی بسیار مهم و کلیدی در رنگ مو محسوب می‌ شود که اگر یک فرد در این زمینه تخصص و مهارت کافی داشته باشد قطعاً می‌تواند دیر یا زود به فردی متخصص و حرفه ای تبدیل شود.

آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته
آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته

بازار کار رنگ مو بعد از اتمام دوره 

بعد از اتمام دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته شما یک مدرک حرفه ای از آموزشگاه پریسا ظفری دریافت می کنید و با این مدرک حرفه ای و معتبر می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید.

البته این نکته را هم به خاطر داشته باشید که مدرک هر آموزشگاه اعتبار بالایی ندارد و قطعاً وقتی که قصد ورود به بازار کار دارید، همه به آموزشگاهی که به آن مراجعه داشتید دقت می کنند.

 یک آموزشگاه زیبایی مانند آموزشگاه پریسا ظفری در سطح تهران و کشور از اعتبار بالایی برخوردار است و وقتی که یک آرایشگر و سالن دار ببیند که شما در چنین آموزشگاهی فرایند رنگ مو را آموخته اید و دوره ی پربار را پشت سر گذاشتید به شما این فرصت را می‌ دهد تا در آن سالن زیبایی و در لاین رنگ مو مشغول به کار شوید. بدین ترتیب با موفقیت وارد بزرگ کار خواهید شد. 

سخن آخر

درآمد مربوط به رنگ مو بسیار بالا است و اگر شما همواره آموزش های خود را آپدیت نگه داشته باشید و سعی کنید که نکاتی که در کارگاه یاد گرفتید را پیاده سازی کنید قطعاً روز به روز بر تعداد مشتری های شما افزوده می شود و می توانید درآمد بسیار بالایی از حوزه رنگ مو داشته باشید. پس به آموزشگاه پریسا ظفری اطمینان کنید و در دوره آموزش رنگ مو از مبتدی تا پیشرفته این آموزشگاه شرکت داشته باشید.

 

4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با سالن (کلیک کنید)